Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Hej kobietki moje. Siedzę sobie na dworze z laptopem i wałkami na włosach. Wygrzewam się na słoneczku popijając kawę. Piesa szturcha mnie nosem żeby rzucać piłeczkę a ona przynosi i tak w kółko. Na stole stoją moje bratki w donicy, pięknie zakwitły. Obiad przygotowany. Dziewczyny odkryłam przewspaniały dresing jogurtowy do sałaty. Tylko nie wiem czy u was dostaniecie. Na wszelki wypadek macie nazwę, Firma KUHNE w szklanej butelce 300 ml jabłko ze szczypiorkiem. Pychotka. Globusiku kieszeń nadszarpnięta, ale za to ząb ocalały. Marylko dzieci w końcu mogą się wyszaleć po długiej zimie. Może wpadniecie na lody? Mam o smaku tirmisu.Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Wiosenne pozdrowienia z dzikiego ogrodu. Czasu na nic nie mam - zapracowana jestem,że hej - O HEJ !! x tempo w jakim pracuję,no cóz, jakieś zółwiste - ale po co się spieszyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje tak drogo zakupione pelargonie z marketu,więdną na wyścigi. Tak jakby założyły się,która wygra :) sekunduję jednej z nich..hehe... ech - nic tylko się pośmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Kawa czeka.Dzień dobry. xx Livio mam nie najlepsze doświadczenia w zakupie sadzonek i podhodowanych kwiatów. Niby wyglądają ładnie mają pełno kwiatów i pąków. Po krótkim czasie bywa ,że pączki nie rozkwitają. Wniosek jeden rosną na chemii. Kiedy nie otrzymują zasilacza padają. Ja jeszcze czekam , na balkonie posadzę pelargonie ale później. Czy w tym roku będą ...zimni ogrodnicy??? xx Marylko kiedy widzę dzieciaczki z najbliższego przedszkola zawsze myślę o Tobie. Tak było wczoraj. Parami szły na spacer. Oglądały wschodzące roślinki a Pani im objaśniała co to takiego wyrasta. Miłego dnia na spacerku z Franiem. xx Lunka ale masz ciepełko.W naturalny sposób suszysz włosy:) jednym słowem przyjemne z pożytecznym. Nie sądzę żebym mogła kupić sos o którym piszesz. Chyba nie ma u nas:( Miłego dnia hej. xx Jedyneczko a Ty wpadłaś w wir wiosennej pracy w pracy:) i nie tylko?? usiądź chwilkę , w spokoju wypij kawusię:) xx Dorka pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Globusiku dziękuję za kawę. Koniec ładnej pogody, chłodno , wietrznie i po chmurno. Babcia coś mi zaczyna strajkować w nocy, od 3 się zaczyna kręcenie. W następnym tyg ma przyjść doktor na wizytę domową. Zobaczymy co powie. Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane koleżanki. Zasiadam do kawy.Przerwa śniadaniowa. Urwanie głowy od rana.Ludzie korzystają z okazji ciepła. Pracownik zadzwonił rano,że nie przyjdzie:-( Zostałam sama. Pozdrawiam Was Wszystkie.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,witajcie - chwila wytchnienia przy herbacie w Wagoniku. x wysłałam Wam wszystkim @@ ze wspomnieniami z PRL , czycos Was wzruszyło? Bo mnie tak. Proszę się wypowiedzieć!! x niewinna scenka BOLEK I LOLEK - trzymaja się za rączki - nigdy,przenigdy,kiedy oglądałam bajeczki na dobranoczmoimi dziećmi,nie pomyślałabym co przyszłość na tą niewinna scenę wymyśli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livciu @ otrzymałam ale załącznik nie chciał się otworzyć! A Bolka i Lolka oglądałam bez wytchnienia. Lubiłam tą bajkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej.Jestem na spacerze. Nie sposób ominąć Stacyjkowo. Pora późna a ja skusze się na kawę. xx W domu mam wyjca:) za oknem hula wiatr a w kominie wyje. Słysze to od rana. Nic to niech wieje!!!:) xx Dziewczyny , Livio xx co za wspomnienia , he he , co za muzeum he he:)... kilka rzeczy prawie mnie wzruszyło. Na pierwszym miejscu oranżada w torebce. Co za smak:) polizany palec wsadzony w oranżadę i znowu lizany . Oj powtórzyłabym to dzisiaj. Jeżeli już piszę o lizaniu to zupełnie inaczej smakowały płaskie baterie. Były dobre jeżeli szczypały w język wtedy latarki ręczne świeciły. xx Livio za hula hop dostałam kilka kuksańców od Mamy. Tańca uczyłam się z bratową iiii zbiłyśmy klosz od lampy. Ale się działo!!! pamiętam do dzisiaj. Fajna wycieczka w przeszłość. Bierki co to była za gra !!! A tak szczerze to nie przesadzę jeżeli napiszę,że 50% eksponatów było używane przeze mnie. OOO Matko!!! kredens wypisz wymaluj był w rodzinnym domu. Co prawda ciut czyściejszy ...przecież był to ostatni krzyk mody:) xx Hej Dziewczyny małolaty :D a co Wy wiecie na ten temat??? Wymieniajmy się wspomnieniami. xx Do zobaczenia więc na wieczornych wspomnieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Oj Lunka szkoda , kombinuj może się otworzy:) Bolka i Lolka oglądałam z Synem. To były wspaniałe czasy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Ciepło , wietrznie a teraz burzowo. Zabrałam dziś Fr. do mojego ogrodu, Robił to samo co moje dzieci i wnuki:) Jezdził samochodzikiem po murkach od garażu . Skąd u dzieci takie pomysły? Piszecie o wspomnieniach z czasów P rlu. Najlepsza zabawa ? Gra w gumę , pamiętacie ? Albo podchody? Stawiało się znaki kredą na chodnikach. Albo gra w klasy ? Ach dziś dzieci śmiałyby się z tego... Od małego grają w gry komputerowe z nosem przed ekranem ! Dobrego wieczoru kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kredens - Globus,wypisz wymaluj -u mnie w domu tez taki był -też czyściejszy hehe, moja ST jak dostała mieszkanie w 76 roku,szukała takiego jak w jej starym domu. trafiła jeszcze - a jakże :D Stoi w jej kuchence do dzisaj. Jak jestem u niej,mam wrażenie,że wchodzę w przeszłość. Chociaż ostatnio podobno wyrzuciła pralkę Franiusię,a słuzyła z 30 lat.:( Nogi mogła wirować - bo jeszcze dobra była.Zal mi się frani zrobiło - x Marii -nie dostałaś @ ?? x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duszny strasznie dzień,najpierw wiało jak w kominie Globusa,a potem przyszła WIELKA CHMURA z grzmotami. Pogrzmociło i poszło dalej,Czekałam,że podleje mój ogród - ale gdzie tam. Dzisiaj 28 st. Ech.. x wklejam stara fajną piosenkę, z "wczoraj" - bo chyba wczoraj były lata 90-te x http://www.youtube.com/watch?v=BKtrWU4zaaI x dobrej nocy,bez koszmarów jakie miałam poprzefniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż facio może się przyśnić. x NICK CAVE - odkryłam dzisiaj jego mroczną postać w starym przeboju,poczytałam o nim,pisze teżksiązki,może uda mi się jakąś zdobyc. x http://www.youtube.com/watch?v=__obh4w6tD8 x w tv na canale,była dzisaj jego piosenka,jedna z najnowszych - ech ,mocne klimaty. znalazłam na yotu,ale co z tego w tv puscili,a tu nie mogę Wam przesłać,bo należy udowodnić,że jest się człowiekiem DOJRZAŁYM hehe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ze słońcem zapraszam na spacer i kawę. xx Livio Tak się zanurzyłam we wspomnieniach,że w nocy tez wspominałam. Miałam ...piękny:D ...sen. Śniło mi się ,że miałam założony pas do pończoch. OOO Matko! pończochy zapinane na żabki . Były pończoszki nawet ze szwem , który się przekręcał na różne strony. Czemu on miał służyć ??? nie wiem do dziś:) xx Dobrego dnia hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Dzięki za kawę Globusiku. Małolaty też wspominają!!! np. segment PUSZCZA w dużym pokoju,w każdym mieszkaniu w bloku:-D Kredens w kuchni.Magnetofon szpulowy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie x SEGMENT SAMANTA - x dostaliśmy mieszkanie, lata oszczędności na tą chwilę!! x Meble -w sklepach pustki,na zapisy i przedpłaty - w ciemno. x Po3-ch m-cach - informacja,odbiór. x Jedyna - jak u ciebie,moje 2 siostry i ja - taki samiutki komplet, w klatce - sąsiedzi to samo:D x Mam dodzisiaj niektórejej części hehehe..,szafa w korytarzu,nie do zdarcia. x przy odbiorze okazało się,że nie mam wyboru co do obiciówki. x tym kolejne komplety się różniły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLOBUS - a jak taka żabka się urwała - bo nietrwałe toto było:( w zapasie,abo jakiś guzik,najczęściej jakiśmetalowy pieniążek - w pończochę i na część metalową od żabki .Rajstopy - dla mnie to był niesamowity wynalazek i wygoda:D x a przecież,przed wiekami chłopaki w rajtuzach latali. Tak trudno było je wymyśleć??:D:D-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech..wspomnień czar. Rzeczywistość zmusza mnie dzisiaj - azymut na dohtoruuf!! brrr.. x dzień będzie miły?? okaże się wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a szef na pończoszce - to była taka technologia produkcji,zszywane były przez środek - od góry do dołu :) Nogi można było nim wyprostować -najczęściej te krzywe :D, chociaż,najczęściej moje nogi były zygzakowate w nich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Livio:) xx ależ jesteś niesamowita :) znowu się śmieję.Tak było jak żabka się urwała zamiennikiem był guzik. Nasze dziewczyny chyba nie wiedzą wiele na te tematy. No widzisz czasami dobrze wcześniej się urodzić:( Potraktuj to jako czarny humor. xx Moja rzeczywistość ...konieczność wyjścia a słoneczko się schowało:( xx Aaaa jeszcze jedno , trzmielina na balkonie ma małe pączuszki:) xx Pozdrawiam do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
:) na oczka w pończoszkach dobry był lakier do paznokci. Trzeba posmarować pończoszkę oczko dalej nie poleci. Nic ,że lakier będzie czerwony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Wspomnienia! Kredensy pamiętam, babciny i ten maminy. Meblościanka na wysoki połysk i te kolorowe rybki szklane,pamietacie? Podchody były fajną zabawą , w dzisiejszych czasach dzieci siedzą z nosami w komputerach, tak jak pisała Marylka! A my mamy piękne wspomnienia z zabaw. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Lunka. xx o tak rybki szklane również były w moim domu. Dobrego dnia hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
OOO witaj Jedynaczko. xx Szpanerskie ! , pewnie że tak. Przecież zawsze było coś modnego. U mnie jeszcze nie leje ale będzie .Deszcz tuż tuż:( Dobrego dnia hejka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×