Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość LAURA 21
Teraz dopiero weszłam do wagoniku i to co zobaczyłam przeraziło mnie , dziewczyny uwierzcie że te ogorki i wódka to nie ja ,jakiś bezczelny typ ,stronę wcześniej poczytajcie jakiś gość nazwał mnie lukrowaną idiotką i że wagonik jest dla wybranych bo gdybym była podobno szczęśliwa tobyście mnie nie przyjęły ,zastanawiam się nad zmianą hasła albo w ogóle zniknę z tego forum .Nie cierpię jak ktoś zabawia się moim kosztem i jeszcze Was obraża w moim imieniu.....przykro mi.jutro rano przyjdę na kawę,dziewczyny dopiero teraz mam się ochotę napić i to za Wasze zdrowi....pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jestem już w Wagoniku z kawą. Zapraszam. x LAURO Są ludzie i ludziska .Tych pierwszych jest mniej:( Na śmieci mamy wielka szufladę , wszystko tam wrzucamy .Jak jest pełna utylizujemy.!! i jedziemy dalej. x Siadaj wygodnie delektuj się kawą. Nam nic nie jest obce:) nie warto się przejmować. Jak trzeba jesteśmy ...strażakami ...:D ...olewamy wsio:D Strażaków przepraszam ❤️ .... jesteście wspaniali. x Spróbuj zalogować się na czarno. x Babki przybywajcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jestem z kawą,zapraszam Was koleżanki. Lauro powiem szczerze,że poszłam z sąd wczoraj obrażona:-D Zostań z nami . Dobrego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Szarańcza jest plagą, chociaż jeden owad nie stanowi plagi. Podobnie jest z głupcami. /znalezione w necie/ x Oto myśl przewodnia na dzień dzisiejszy. x pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko! Planuję wyjście na zakupy ...małe zakupy. x Jedna kawę już wypiłam czekam na ...kopa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku,jeszcze zdążysz.... Cały dzień przed Tobą:-) X Znowu jestem sama w pracy... Majster zachorował:-( Najgorsze jest to ,że nie mogą go zdiagnozować.Ból brzucha,nudności...doszło do tego ,że nie da rady wstać z łóżka..jutro gastroskopia.. X Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko takie prezenty serwuje nam życie:( x po woli składam się w całość ...trudne to:) i w drogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAURA 21
Właśnie przybiegła na poranną kawusię , milo tak pobyć z Wami ,lecę popracować co i jak napiszę pożniej ,milego dnia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane. Kawy potrzebuję jak tlenu! Zimno i po chmurno. 9 st na termometrze. Lauro nie nerwuj się, poczytaj sobie nasz topik od początku, zobaczysz ,że każdej z nas się dostaje od nieżyczliwych nam osób. Skąd ta nienawiść w ludziach? Nie przejmuj się i tak jak pisała Globus, zaloguj się na czarno, wtedy nikt się pod ciebie nie podszyje. Stawiamy kawę dla ciebie i pij kobieto! Globusiku motto , nic dodać nic ująć. Jedyneczko cóż życie, wszystko na twoich barkach. U nas też jakoś tak się wszystko skumulowało, codziennie coś jest. Mimo wszystko miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej koleżanki,po wczorajszym chlańsku mam mega kaca,ale wasza herbatka poranna zawsze stawia mnie na nogi.Poza tym zawsze po "znieczulaniu" stawiam sobie bladym świtem "porannego jeża" i jakoś funkcjonuję do wieczora.....Tak jak mi poradziłyście zaczerniłam się i mam nadzieje,że już żaden idiota nie będzie się podszywał. Miłego dnia Lunka,Globusiku,Jedyneczko,Marysiu.........uwielbiam was koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka witajcie wieczorkiem. Kilka dni pięknej złotej jesieni mamy za sobą,oby jutrzejszy dzień był taki jak poprzednie.... X Moja praca po mimo tego,że jestem sama funkcjonuje:-) Ładna pogoda sprzyja,mam dużo klientów. Wspominałam Wam wcześniej tak jakoś w lipcu,że obok mnie buduje się budynek....Są już trzy piętra!!!Nie mogę się nadziwić jak szybko on rośnie...Co za technologia....Podpatruję co dzień i zyskałam dużo wiedzy:-) X Jutro przyjedzie mój S.Przed chwilą telefonował, pranie nastawia, potrzebował konsultacji:-) Usamodzielnia się ,to dobrze!! Sprawy przyziemne okazały się ważnymi.... X Marysiu,jak się czujesz po zabiegach???Piwko jabłkowe:-)Może też być:-) Globusiku co tam??? Luna spokojnej nocki!!!Jak będziesz się wybierała do Polski daj cynk!! Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość laura21
Hej dziewczyny znowu LAURA2110:49 to nie ja znowu jakiś osioł ....zgroza..ale nic to spróbuję coś z tym zrobić,ale jak będę bardziej wolna,zaczęła mi się moja dorywcza praca i rozumiecie wszystko jest na wczoraj (pracuję w domu ,przygotowuję firmie produkującej elektryczne odświeżacze pow.takie elementy do dalszej produkcji).Przyniosłam herbatkę z dzikiej róży ,rabarbaru i truskawki oraz naleśniki z serem ,cukrem pudrem i śmietaną.Stawiam też różowa karakę(autentyczna przedwojenna z różowego szkła po moje babci) z nalewką z pigwy domowej roboty ,częstujcie się ,smacznego ,do jutra, pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość laura21
Spróbuję z tym nickiem zobaczymy co się będzie działo zobaczymy co się będzie działo bo już pod LAURA21 nie mogłam nic wysłać....trzymajcie się ciepło dziewczyny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie . Pozdrawiam i kawę zostawiam. x Lauro kombinuj może się uda. xx xx Jedyneczko , Marylko , Lunka! x Dzień stał się dla mnie za krótki. Trochę w tym mojej winy bo wynajduję sobie robotę i chcę szybko ją zrobić. Taka ..pędzi woda ze mnie:) Jedyneczko dobrze,że S może często przyjeżdżać. Nie powie Wam tego ale on również tęskni. x Dobrego dnia Dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Wcześnie dzisiaj wstałaś Globusiku.Dosiadam się do kawy. Pędziłam dzisiaj na dół świtem,byłam umówiona z klientami i nie przyszli,a tak nalegali...:-) Stały numer.... Poranek o wiele chłodniejszy,tak jakby przymrozek był.. X Dobrego dnia koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jestem na pół żywa, może kolejna kawa od ciebie Globusiku pomoże. Chłodno u nas, Z już mi pali w kominku. Dziś muszę syzyfy popchnąć. Nic mi się nie chce. Jedyneczko wszystko wskazuje na to, że w listopadzie będę w Polsce. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość laura21
Wpadam na szybką kawę i lecę ,o tak będę kombinować może ten ktoś da mi wreszcie spokój.MIMO WSZYSTKO UŚMIECHNIJCIE SIĘ ,milego dnia...hej! hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Lunka ,Jedyna:) x Lunka ten rok zaowocował podróżami i jak myślę nie planowanymi. x Jedynko wysłałam @. x Czeka mnie wyjście również nie planowane. x Do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Lunka sprawdź pocztę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzisz Lauro,już jesteś traktowana jak powietrze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedynko! x W końcu wczoraj / już dłużej nie wypadało odkładać/ odwiedziłam znajoma ,która wróciła z sanatorium z Litwy. Zabiegami jest zachwycona.... ale to taka mała dygresja. Dlaczego o tym piszę ?? ..... otóż dostałam kawałek prawdziwego litewskiego chlewa. Bardzo smaczny , zjadłam tylko z masłem. No i przebój ...kiszka ziemniaczana.... pyszna. Jest zupełnie inna i inaczej smakuje jak przyrządzana u nas. Miałam taką kolację. Zapewne znasz smak kiszki i chleba:) x Babki po południu wybywam. Pozdrawiam i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka... Globusiku znam ten smak.U nas jest nawet sklep z produktami z Litwy. Kupuję w nim często sok z brzozy,oczywiście wiosną.... X Zaraz zamykam i zmykam:-)Muszę przygotować coś extra na przyjazd studenta:-) będzie ok.18-stej. Do zobaczenia koleżanki,wpadnę wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko taki sklep super sprawa:) dzisiaj kiszki nie ma ,grzeję więc kiełbasę wiejską .... wiesz taka co leżała koło wiejskiej:) a ponieważ głód dokucza będzie smakować. Już 20ta S masz w domu nie zawracam Ci głowy:) Ja dopiero wlazłam do chałupy. Dobrej nocy wszystkim koleżankom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodnie z obietnicą jestem,życząc Wam Drogie koleżanki dobrej nocy:-) Przyjechał mój synek,obiad taki jaki sobie życzył..wiele uśmiechu i opowieści....Jest dobrze. Mgła w mieście i w moich myślach, nie związana z rodziną..... Pozdrawiam wszystkich życzliwych gości..... X Lauro kimkolwiek jesteś, tą prawdziwą,czy podszywem....pozdrawiam...śpij spokojnie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku:-) Hej .....Nie przeszkadzasz...Nagadaliśmy się,nawet starszy S biesiadował z nami..Taki żartowniś z niego....:-) Powiedział mi,że kolano go bolało i naleśniki po bolońsku,które mu upichciłam spowodowały ,że kolano przestało boleć:-D Są bardzo zdrowe:-D Dobrej nocki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór dziewczyny. Cały czas wita nas słonko i ciepło. Nawet do 20 stopni, oby tak dalej. Dziś miałyśmy wizytę u p.doktor, pytała jak się czujemy, czy pasują zabiegi? Jestem mile zaskoczona personelem i opieką. Coś się w Polsce poprawia. Czytam , że wszystkie jesteście zaganiane. Jesteśmy w trójkę na jednym pokoju, więc czuję się niezręcznie przy kompie. Wybaczcie , że mało piszę... Dobrej nocy kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu,rozumiem!!! Trzymaj się!!! Fajnie,że się odzywasz do nas!!! Mam nadzieję,że zabiegi pomagają i będziesz czuła się lepiej. Pozdrawiam !!! Dobrej nocki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×