Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Hej Globusiku. Za kawę dziękuję ogromnie. Pogoda u nas wspaniała. Pozdrawiam i miłego dnia wam życzę. Idę z piesem na długi spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witajcie dziewczyny,ja dzisiaj z poślizgiem.... Piję z Wami kawę,dzięki Globusiku. Dobrego dnia Zamykam dzisiaj miesiąc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam. Ostatni dzień września. Takie to oczywiste a mnie daje do myślenia. Po prostu nie pamiętam tego miesiąca tak szybko minął. Dzisiaj pogoda była bardzo przyjemna. Dzień typowo jesienny w miarę ciepły choć rano był szron na samochodach. To co przemija już nie wraca. Inaczej jest z porami roku , miesiącami , tygodniami , dniami ...powrócą .. ale będą zupełnie inne. Chyba zaczynam zaglądać do dołka;( uszło ze mnie powietrze:) x Nic to!... znowu kupiłam śliwki , już się smażą. x Jedyneczko o Ciebie koniec miesiąca więc porządkujesz papiery:D x Lunka relaks z pieskiem:) a Ty x Marylko! żyjesz już wyjazdem??? x Pozdrawiam wszystkie Panie, buźka :) x oj ej jeszcze jedna spraw. Pierogi ruskie ! co za przysmak :) dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Piękny dzień, jeszcze świeci słońce. Luna dzięki za pierogi , lubię. Fajny wiesz o mgle .Dzięki Globus. Jedynko praca intensywna w papierach. A ja ? Przed pracą prałam ciuchy. Spakowana nie jestem, nie mam ochoty jechać. Jak pomyślałam ile butów trzeba zabrać? Kozaki, klapki na basen, adidasy, kapcie, półbuty, ciuchy na 3 tygodnie. Jedna torba nie starczy! Najchętniej zostałabym w domu, ale zrezygnować nie można. Marudzę... Miłego wieczoru dziewczyny. Globus jak tam p.B. Jakie wrażenia z Włoch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Marylko. x "B" jest zrelaksowana i uśmiechnięta. Starała się mnie zarazić. Czy się jej udało???:) x Marylko skąd ja to znam ...nie chce mi się jechać.... wiedz,że jeżeli się nie ma chęci to pobyt będzie udany. Na tyle dni ciuszków troszkę będzie potrzeba.Zrewiduj plan z butami. Jeżeli adidasy to półbutów nie bierz, lub odwrotnie. Ja tak myślę. Najlepiej będziesz się czuła w spodnich i sweterkach na zmianę. Marylko przepraszam ,że pozwalam sobie na doradztwo ale przecież byłaś w sanatoriach i wiesz jak jest. x Pozdrawiam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem. Powiem szczerze,że nigdy nie jadłam klusek śląskich!!! ,a tyle się o nich nasłuchałam:-) Luna dzisiaj skosztuję.Dzięki:-) Dom mój pusty....Młodszy pojechał wczoraj,starszy dzisiaj w delegację,M jeszcze na placu,a ja z Wami:-) Marysiu nie lękaj się pakowania:-) Coś tam zawsze zredukujesz. Jednak trzy tygodnie to długo....Dasz radę,nie zniechęcaj się. Kto zaopiekuje się pod Twoją nieobecność domem i Fr?? Globusiku wróciła p. B jest Ci pewnie z tego powodu weselej na duszy i opowieściom pewnie nie ma końca:-) Pozdrawiam Was koleżanki.Idę do pokoju młodego,poleżę tam sobie....wypiję herbatkę .Dzisiaj dzwonił w południe,miał pierwsze wykłady,a ja myślałam,że zajęcia jutro się zaczynają... Dobrej nocki.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spragniona jesieni przytulenia
Ale tu milutko i cieplutko...Witam wszystkich.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry/ Jestem z kawą,dla Ciebie spragniona też stawiam:-) Marysiu śniło mi się,że byłam w sanatorium:-) Pokój był taki ładny,kombinowałam co zrobić ,żeby dostać go w przyszłym roku:-) Zabrałam klucz:-)..... X Globusiku co planujesz??Ja wczoraj zamknęłam miesiąc i mam trochę luzu. X Luna jak się czujesz?? Co słychać??? Dobrego dnia koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Do Wagonika zagląda słoneczko. Dzień dobry. Zaglądam i ja. Przygotowuję kawę. Na zebranie i małe ble ble czas. x Witaj Spragniona...niech się spełnią Twoje pragnienia:) x Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko! Spotkanie na peronie ..ale fajnie. Wspólna kawa:) będzie miły dzień. Rozkręcam się. Zabrakło ...chleba powszedniego.. bedzie marsz do sklepu. Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku hej:-) Dzisiaj pan przywiezie mi swojski chlebek... Piszesz o słoneczku,u mnie kropi i ciemne chmury. Ja zaraz też wybywam z pracy.Jadę porozwozić faktury .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki. Dosiadam się do kawy, tyle myśli mi się kłębi w głowie. Globusiku złapmy się za ręce , ze mnie też jakoś powietrze uszło. Dziś mam trochę załatwień na mieście , dobrze, nie będę tyle myślała. Marylko pakowanie walizek mam w jednym paluszku, chcesz pomogę Ci. Jedyneczko rozumiem cię co przeżywasz w związku z wyprowadzką syna. Pozdrawiam was. Słoneczko wyszło zza chmur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie . Jaki ziąb:-( Piją herbatką pomarańcza z goździkiem,zapraszam. Co tam u Was już po obiedzie?? Mam plany na popołudnie:-) przemeblowanie w szafach.Lato już nie wróci,trzeba się spakować i wypakować ciepłe ubrania. Bardzo tego nie lubię.... Zaraz kończę pracę,kolejny dzień zaliczony:-) Pozdrawiam Was,hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Lunka. x Wszystkie będziemy się trzymać za ręce.Utworzymy kółko. Nic nie będzie na tytle silne by go rozerwać. W przypływie radości będzie zabawa w ..w kółko graniaste:) x u mnie słoneczny dzień aczkolwiek chłodny. W czwartek PODOBNO mam jechać na grzyby. "B" zadecydowała za mnie. Główkuję , szukam powodu aby się wymigać:) Jednak chyba jestem na pozycji przegranej:( ale co tam ..raz kozie śmierć ... pojadę , zrobię sobie na złość. x jedyneczko Jeszcze jesteś w podróż:D x Marylko no właśnie ty wyjeżdżasz , a co na to F wyraził zgodę??? x Życzę przyjemności Paniuśki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Jestem za kołem, trzymajmy się za ręce w życiu i piosence. Tak mi się przypomniała piosenka przedszkolna. Globus , Jedynko, Luna razem będzie rażniej. No i muszę się tak zapakować , żeby zmieścić laptopa:) Luna pomoże , Globus doradzi , Jedynka pojedzie z kluczem do ulubionego pokoju i będzie impreza:) A tak poważnie: Fr. będzie pilnował tata, tydzień, potem dziadek dwa tyg. A ja będę tęsknić za małym , jak za wnukami. Dziewczyny, mam wymalowany pokój, w końcu, czeka mnie sprzatanie po cekolowaniu. Dobrej nocy kobietki i pięknych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario Dziękuję Ci za przypomnienie Dezydorata...... Każde z tych słów niech będzie mottem na każdy nasz dzień życia.. Piękne...dzięki za dobrą nockę ❤️ Wzruszyłam się ........ Bardzo tęsknię za P................... Dobranoc koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam w jesienny poranek i zapraszam na czarną i blondi. Chrupiące rogale jeszcze ciepłe,częstujcie się. Dobrego dnia..... Podnoszę roletę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
O jej Marylko ale mnie powaliłaś Dezyderatą. Bardzo dziękuję. x Jedyneczko Tobie dzęki za kawę i rogale:) x Wybywam do zobaczenia po południu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
❤️ x Obłoki, co z ziemi wstają I płyną w słońca blask złoty, Ach, one mi się być zdają Skrzydłami mojej tęsknoty... x Jedyneczko dla Ciebie powyższe słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAURA 21
Dla wszystkich..... Pantofelek JÓZEFINY Blady niwidżalny jak uszyty z cienia pozostają pamiątki po snach i przywidzeniach POZDRAWIAM WSZYSTKICH SERDECZNIE W TEN JESIENNY PORANEK....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej koleżanki. Jedyneczko kawa wyborna i rogale takie rumiane. Śniadanko pierwsza klasa. Marylko pokój masz piękny, wpadnę żeby ci pomóc w sprzątaniu. Globusiku udanego grzybobrania. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku dziękuję. Coś mi się teraz bardzo często oczy pocą:-( X Lauro zapraszamy na kawę:-) Ja Ciebie również pozdrawiam. X Cześć Luna.Masz chwilkę oddechu po pracy??? Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć wszystkim . Drogie Panie jestem z kolegą leniem. Chwała mu za to ,że się do mnie przyplątał już od rana. Otóż niespodziewanie rano ciut świt znalazłam się na imieninach u Teresy. Było bardzo milo.Potwierdza się powiedzenie,że co nie planowane okaże się przyjemne.Tym sposobem przysiadł się kolega i razem urzędujemy sobie w domu:) a syzyfy się pietrzą!! x Lauro Odwzajemniamy pozdrowienia. Przyszłaś z ...czarodziejskim pantofelkiem .... dzień okazał się dla mnie zaczarowany:) Specjalna kawa dla Ciebie przygotowana. x Marylko Wszystkie pomagamy Ci i wyprawiamy na zasłużony wypoczynek.Fajowo ,ze planujesz zabrać laptopa nie pozostaniemy bez kontaktu:) ...noooooo tak myślę. x Jedyneczko Kiedy mój S wyjeżdżał nie sądziłam ,że pozostanie na stałe. Znam uczucie ... opustoszałego pokoju. Ale wiesz co??? szykuj obiad na niedzielę , może będziesz miała niespodziankę. Młody zapuka do drzwi:D x Lunka pliss:D napisz mi usprawiedliwienie na jutrzejszy planowany wyjazd. Baaaardzo mi się nie chce:( wyruszać z domu:) x Miłego popołudnia. Kolega mnie woła na sjestę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Słoneczny chociaż zimny wiatr. Zapakowałam się ... zostały mi buty i kosmetyki do spakowania. Muszę wziąć drugą torbę. Umyłam okna w pokoju, zawiesiłam firanki, byłam u fryzjera na farbowaniu. Czekam na synów, ustawią meble , wtedy posprzątam do końca. Jutro jeszcze do pracy , no i Franek ma urodziny, 2 latka , byłam dziś z nim w sklepie. Wybrał sobie prezent : straż pożarną. X Luna dziękuję za pomoc w sprzątaniu.:) Jedynko znam tą tęsknotę za synem. W domu pusto się robi i cicho. Minie parę miesięcy zanim się przyzwyczaisz. Globus cieszę się , że podobała się "Dezyderata" Mądre słowa dla każdego , prawda? Laura pozdrawiam. Miłego wieczoru dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×