Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Witajcie koleżanki. Globusiku Ładnie Brzechwa podsumował piątek:-) Zleciał mi również szybko... Byłam dzisiaj na ryneczku,grzybów mnóstwo:rydze.podgrzybki,prawd****i ,wypełnione kosze.... Pogoda przepiękna,słoneczna,ale chłód wyczuwalny.Chodzę już w kozakach i ciepłej kurtce. Luna Tobie również spokojnej nocy życzę.Pozdrów panią babcię:-) X Lauro Tobie życzę wytrwałości i dużo zdrowia.Współczuję sytuacji której musisz stawić czoła każdego dnia.To bardzo cenne,że opiekujesz się i pomagasz rodzicom.Chleb będzie oddany.... X Marysiu mam nadzieję,że szczęśliwie dojechałaś.Trzymaj się:-) X Dobranoc koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAURA 21
......dziękuję.....teraz kilka jesiennych strof dla Was o jesieni : Brzozy są jak złote wodotryski Zimno jest jak w ostatnim liście A słońce jest jak ktoś bliski, które zziębnie i odchodzi.Lecą liście.... Chodzi w szalu czerwonym i złotym. Przegląda się w owalu jeziora A tym czasem kasztanowe liście szukają nas wokoło jak ślepcy -i westchnienia słychać i szepty: "Wróciliście? - nie wróciliście"? (M.PAWLIKOWSKA-JASNORZEWSKA).Kolorowych snów........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Dojechałam szczęśliwie.Pokój 3 osobowy, ładny. Zabiegi od jutra, masaz , basen, borowina gimnastyka.Same fajne. Niestety pokój na 2 piętrze bez balkonu, na fajkę biegać na dwór. Trudno, może rzucę palenie:D Miłego wieczoru ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Obserwowałam słońce wstające z ciepłego łóżeczka. Okryte było różową kołderką. Widok piękny. Dzień dobry. Rozpalam w piecu ..zimno ... dwa stopnie. Zostawiam kawę i zapraszam. x Marylko Przyjemnego pobytu. Zabiegi masz fajne. Już dzisiaj ćwiczysz?? zabrali się za Ciebie ..z kopyta. Przyjemności dużo. x Jedyneczko również nie nadążam za znikającymi dniami. Wiem dlaczego chciałabym je zatrzymać oczywiście te dobre:) Na upływający czas nikt nie znalazł lekarstwa:( a szkoda:) wszyscy byliby cały czas piękni i młodzi. Co zaplanowałaś na dzisiaj?? ja idę na bazarek obadać sprawy.:) x Lauro romantyczka z Ciebie. Serwetka robi się sama:) tylko ją rozłożysz i będziesz w klimacie jesieni. Ja z lasu przywiozłam mech. Zrobiłam stroik w środku siedzi muchomor .... ale nie prawdziwy:) x Lunka Twoja Pani Babcia chciała Cię zawłaszczyć:) ona miałaby wygodę a TY???? x Miłej soboty życzę wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jak tu cieplutko:-) Piję kawę Globusiku,dzięki.U mnie -2,ale znowu zapowiada się słoneczny,piękny dzień. Dzisiaj popołudnie poświęcę mamie.Wczoraj po pracy ogarnęłam dom,przygotowałam obiad na dzisiaj(bigos) także mam wychodne.... X Jak romantycznie się zrobiło w wagoniku:-) X Marysiu,pokój wyśniłam dla Ciebie.Fajnie,że dałaś nam znać ... Pozdrawiam,bądź dzielna:-) X Lauro ,Luna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAURA 21
Cześć wszystkim,nalewam sobie kawy, upijam łyk jak mi dobrze.....po prostu posiedzę z Wami chwilę ,jak tu miło i przytulnie chciałoby się trwać..... Dzisiaj u mnie świeci słońce ,będzie ładny dzień,mam dzisiaj w planie umyć okna w kuchni i zawiesić moje owocowe firanki....pomysł z mchem jest ekstra ,sama nie wpadłabym na to ...muchomor zagrzebany w gęstwinie mchu ..... Jak mi poszło napiszę wieczorem , miłego dnia .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Jestem padnięta, nie spałam całą noc. Z moją panią babcią jest zle. Kolor jej twarzy jakiś taki szary, zawroty głowy i brak apetytu. Mówi o śmierci. Jestem przybita. Za oknem deszcz. Pozdrawiam was, zmykam do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Lunka przykre co piszesz. Może to czasowe złe samopoczucie Pani Babci. Będzie dobrze zobaczysz❤️ x Laura jesteś pracusiem. Wpadłam na chwile do Twojej jesiennej kuchni. Poczęstowałam się owocami ..spójrz na firanki ...ubyło jabłek:D x Jedyneczko jesteś z Mamą miałaś miły dzień. x Marylko Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocy wszystkim koleżankom życzę. Sobota jak zwykle...pstryk i nie ma:-( Za to dzisiejsza była piękna,słoneczna wreszcie złota jesień... Wyciągnęłam mamkę na spacer.Ona przed wyjściem to dopiero:-D Odpowiedni strój,apaszka nie pasująca do całej reszty itd.... X W domku cieplutko:-) Taras wysprzątany,przygotowany do przyszłego sezonu letniego.Zostały mi jeszcze trzy ogromne dynie do przeróbki,ale na to natchnienie jest potrzebne:-)Przyjdzie i na nie pora. Śpijcie spokojnie.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Piękna pogoda , kolorowe liście, kasztany i żołędzie. Polska złota jesień. Jest gdzie spacerować. Od 7 rano już mam zabiegi, pobudka o 6 . Pozdrawiam kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAURA 21
Dobrej nocy dla wszystkich..........przepraszam ale jestem tak padnięta ,idę spać 'jutro przybiegnę napić się kawy ,nie MACIE POJĘCIA JAK SIĘ CIESZĘ ,ŻE WAS ODKRYŁAM.....papapa..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
W niedzielę witam się z Wami kawa i wierszem. x Marian Ośniałowski x Niedziela x Młode brzozy białe, eleganckie i pogoda po polach woła. Kto całował cię za miedzą w parowie w mokrym świcie - wróble nie powiedzą. Kół piosenka na szosie wesoła. Dziś niedziela, kawalerowie. z tomiku „Kontrasty”, 1958 x W okół cisza. Nie słychać odgłosu stukających obcasów na schodach. Niedziela ...dzień odpoczynku. x Laura Wczoraj też popracowałam ale nie jestem z siebie zadowolona:) Odpoczywajmy więc i nabierajmy sil na jutro. x Lunka jak u Ciebie???? x Jedyneczko,Marylko x Do zobaczenia hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Globusiku jestem na kawie, smakuje wybornie. Wiersz piękny. U ciebie cisza, u nas też, jak makiem zasiał. Jedyneczko wysprzatałaś taras a u mnie jeszcze daleko do wszystkiego, ostatnio nie mam na nic czasu , może więcej chęci?!!!! Marylko masz pełny program i ranne pobudki, odeśpisz w domu. Lauro pozdrawiam. Pani babcia, hmmm dobrze nie jest ale co wymagać, wiek i przeżycia odcisnęły swój ślad. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Lunka x Miłej spokojnej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAURA 21
Witam,nalewam sobie kawy ......czytam wiersz ,o tak nabieram sił na spotkanie z życiem .....Wczoraj napracowałam się ,jeszcze chwilę a moja kuchnia nabierze kształtu. Dzisiaj rzeczywiście trochę odpocznę ,widzę przez okno zapowiada się ładny dzień....może jakiś spacer ,jeszcze nie wiem....... Globusiku na świecie jest "czas i przestrzeń", "niemoc i konieczność"dlatego jest tak czasem trudno......Mimo wszystko UŚMIECHNIJCIE SIĘ,niedziela się dopiero zaczęła i wszystko się zdarzyć może"...gdy głowa pełna marzeń".... Do wieczora .....hej....hej....hej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam Panie witam Jedyneczko. x Dziękuje za kawę.Cuś czuję,że poniedziałek będzie ciężki.Nie mogę wykrzesać z siebie energii. Zaczynam walkę:) x Tez niedługo muszę lecieć! Do zobaczenia na popołudniowej herbacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Wypijam kawę i też lecę, dziś mam sporo do załatwienia! Do popołudnia babeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku. Wyprawiłam S,pojechał na uczelnię.Dzisiaj zajęcia rozpoczyna później,także niedzielę spędził w domu. X Globusiku pogoda jest cudna,po spacerze nabierzesz energii:-) X Marysiu zaglądam na Twoją salę treningową:-) Luna co u Ciebie??? Lauro,a Tobie jak minęła niedziela??? X Ja wczoraj byłam na cmentarzu,odwiedziłam swoich bliskich... X Dobrego dnia koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAURA 21
Dzień dobry wszystkim ,jaka pyszna i aromatyczna kawa ......niedziela minęła mi milo chociaż w domowych pieleszach ...teraz lecę mam parę tematow do ogarnięcia,pozdrawiam serdecznie,milego poniedziałku ,chętnie wpadnę na popoludniową herbatkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja p*****le...następna lukrowana stara idiotka :D witamy cię LAURO:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lukrowana LURA zastąpiła nielukrowaną livię :D panie ją przyjęły bo ma problemy życiowe, które będą mogły roztrząsać i użalać się. Gorzej jakby była to osoba szczęśliwa. Wygryzłyby ją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam-LAURA :) nie trafiłaś dobrze z tym tematem kobieto :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nie wiem czy dobrze robię, piję kawę. Jestem wykończona może to mnie na nogi postawi. Spokojnego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×