Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Hej wszystkim. Czekałam na sobotę i doczekałam się. Zapraszam na kawę. x Marylko dzięki za przyjemne wieści.Odpoczywaj. x Przesyłam pozdrowienia na cały dzień:) w tle słychać fajną muzykę.Posłuchajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj 1 2 3:) zamawiam pajdę chleba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jestem z pajdą chleba:-) Co tak skromnie Globusiku ??? X Dzisiaj mojej mamki urodziny:-) Po pracy lecę.. Dobrego dnia koleżanki. Mała_ biest dziękuję i pozdrawiam również...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Mała_Bies równiez miłego dnia x Jedyneczko x Skromnie bo smażę ..schaba...:D musi być na niego miejsce. x Babki Liczyłam na deszcz. Nic z tego tylko mocno wieje. U mnie jest susza. x Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam was miło.Czytam Was już chyba ponad rok ale nie miałam odwagi nic napisać .Dzisiaj się odważyłam.Mam na imię Lidia ,jestem w wieku emerytalnym wg starych zasad a wg nowych przed,,,, Mam emeryturę ale jeszcze pracuje to tu to tam,coby nie zgłupieć.Jestem samotna ,maż zmarł,dzieci poszły w świat,mieszkają daleko.Po śmierci męża jakoś tak się stało że, dawni znajomi i przyjaciele gdzieś się zapodzieli.Została praca,/pracuje z dziećmi/,książki telewizja, krzyżówki i internet. Jakoś oswoiłam tą swoją samotność ale czasami chce się do ludzi,tyle ze ja już chyba zdziczałam...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie jest Papilocik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko wszystkiego dobrego dla mamki twojej. Pisałam do was, ale sobie gdzies wisi w czasoprzestrzeni mój wpis. Zostawiam dla was po kawałku karpatki. Sama piekłam. Pozdrawiam serdecznie i pania Lidię też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Globus to jest jednak menda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej widzę że i tutaj nie brakuje oszołomów..szkoda,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
..... oszołomów? A kogóż masz na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi na pewno o Globusa i jej kołko różańcowe ...ha ...ha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno Globusa i jej kółko różańcowe.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Globus wreszcie zamilkł ,miejmy nadzieję, że na wieki....aaaaaaaaaamen!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Globus musi być chyba transwertytą, bo jak kobieta może może być na Boga Globusem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Mówię ..jesienne dzień dobry. x Pokochaj jesień x Spróbuj pokochać jesień z niesamowitymi urokami Spójrz ile piękna niesie obdarzając cię nowymi dniami. x Kolorowo jak wiosną barwne liście ostatki zieleni Dadzą chwilę radosną twą szarość życia mogą odmienić. x Wieczór szybciej nastaje słońce też znika wcześniej niż latem Lecz nowe czy nie daje chwile spokoju skorzystaj zatem. Tadeusz Karasiewicz. x Ze spokojem :) i kawa witajmy niedzielę. x Pozdrawiam hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIDIO x Pozdrawiamy Ciebie , dobrze,że do nas napisałaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku i pozostałe koleżanki. Widzę ,że komuś się nudzi, Gościu przeszkadza Ci spokój i harmonia u nas. Fajnie. Nie masz czego tu szukać i mieszać!!!!!! A tak przy okazji zobacz jak się pisze TRANSWESTYTA!!!! Niedziela przywitała nas deszczem i chłodem, wczoraj był pierwszy przymrozek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Lunka:) x Mimo zachmurzonego nieba życzę Wam miłej spokojnej niedzieli. U mnie nie pada / a szkoda/ lekkie zachmurzenie. Tak naprawdę to lubię taka pogodę. x Liście z drzew lecą na potęgę , zbieram , suszę i ...kombinuję. Robię bukieciki. Nawet fajnie to wygląda. Przymierzam się do ..haftu krzyżykami. Kanwę mam , tamborek również. Potrzebuję nici i zacznę robotę. x Jestem już po kawie. Przez okno obserwuję przyrodę i ptaki. Niestety zbierają się ...w długą:D x Hej wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze sie jakaś menda znajdzie co by spokój zakłocic, ponękac trochę , dokuczyć, ot ! internet, zycie, wredni ludzie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane koleżanki. Globusiku dzięki za kawę i wiersz...tak,urokliwa jest jesień.Liście spadają na potęgę :-)u mnie też... Świeci słońce,jestem już po porannym spacerze. Postanowiłam ,że dzisiaj mam dzień dla siebie....Odpoczywam!!! Luna Ty też odpoczywasz dzisiaj?? Trzymajcie się dziewczyny,dobrego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko! Również wróciłam ze spacerku. Jest ciepło 14 st. x Planuję ogarnąć mieszkanie i reszta czasu dla mnie!!! x "B" pojechała na cmentarz aż do Łęczycy. Każdego roku porządkuje grób swojej Cioci ze strony ojca. Dziewczyny jej zachowaniem bardzo często się wzruszam. W zasadzie jesteśmy dla siebie jak siostry. x Pozdrawiam bardzo serdecznie [ serce] x Marylko miłej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Pochmurna niedziela. Mnóstwo liści spadło przez noc , zrobił się z nich dywan na chodniku. Pięknie wygląda. Witaj Lidio. Zaglądaj do nas, jak masz ochotę. Dziękuję Globusowi za wiersz. Luna ,Jedynko pozdrawiam. Popołudniu jedziemy do opery w Bydgoszczy. Miłego dnia i dużo uśmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko. Dziękuję.Kawa jest mi potrzebna. Jestem ociężała. Chyba za mało śpię. x Zaczynamy następny jesienny tydzień. Ja już myślę o wiośnie:D. x Pozdrawiam , do zobaczenia. x Marylko miałaś miły wieczór.Napisz jak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku. Ja śpię długo,ale też się nie wysypiam.... Byłam już na targu...zielonki,rydze podgrzybki...zatrzęsienie.. Nie mogłam się oprzeć ,kupiłam na zupę grzybową. X Rano wyprawiłam S ,dzisiaj nieprzytomny pojechał...Zabrał moje klucze od samochodu,zapomniał ładowarki do telefonu,zobaczymy co jeszcze:-) X Jest pochmurnie,ale bardzo ciepło. X Marysiu jekie wrażenia po wczorajszym wieczorze???Pozdrawiam. X Luna,wpadaj na blondi...Co tam u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki.Jestem na spóźnionej kawie, zaraz wybywam z piesą na spacer. Bank już załatwiłam. Nic mi się dziś nie chce,jestem obolała. Tabletki nie bardzo pomagają. Pozdrawiam was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Kumpelki witajcie. x Jestem po dietetycznym obiedzie....rosołek.... zjadłam i jestem głodna. Pije kawę może przybędzie kalorii. x Lunka Bardzo Ci współczuję. Wiesz ,że ja też jestem obolała. Stawy dają mi do wiwatu. U mnie to sprawa jasna ...SKS.... ale Ty jesteś młoda i już cierpisz! U mnie rano myła mglisto i przejmujące zimno. Od godzin obiadowych słonecznie i ciepło. Trzymajmy się Lunka. x Jedyneczko po prostu się uśmiałam. Jednym słowem przed wyjazdem Syn był ...zakręcony:D Wiesz co??? niedługo zmienią czas na zimowy będziemy godzinę dłużej spać:) i trzeźwiej myśleć:) x Marylko pozdrówka:) x Babki wracając do domu dokonałam ... ...bardzo ważnego zakupu. Kupiłam wirującego mopa. Zaraz go wypróbuję , napiszę czy zdał egzamin. x Poza tym stara bida:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×