Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Cześć Luna. Do kawy mam szyszki:-)Częstujcie się. Zapowiada się słoneczny dzień,święta też na plusie. Nastawiłam wodę na podpiwek. Dobrego dnia wszystkim życzę.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Drogie Panie prawie milknie zgiełk. Zakupy zrobione. Lodówki ,zamrażarki pękają w szwach:) x U mnie pachnie lasem , gotuję grzyby ...będzie zupa grzybowa. Światełka na choince rozświetlają pochmurny dzień. x Pogoda nie przypomina grudnia , pada deszcz i plus 5. x Babki wpadłam na chwilę , nie zakłócam Wam spokoju do zobaczenia pewnie jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Wypijmy kawę.Zapraszam. Piękna ta choinka w Stacyjkowie Globusiku:-) Zadbałaś o wszystko,dziękuję:-) Mam tyle planów na dzisiaj...do pracy przyszłam odpocząć. Pozdrawiam Was,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko. Wypijmy kawę na rozpoczęcie dnia. x Czekałam na Ciebie w poczekalni:) x czy wiesz dlaczego choinka nie jest głodna??? .....bo jodła:) x Mniej pracowitego dnia życzę. x Lunka najlepsze życzenia dla solenizanta. x Marysiu jak u Ciebie , widać koniec prac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku. jodła to nie głodna:-) Patrzę na prognozę pogody,nieźle +8. Święta będą ciepłe:-) Ja tam za śniegiem nie tęsknię,raz już był w tym roku:-) Przybywa nam dnia,oby do wiosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Tak u mnie również 8 st. ale mocniejszy wiatr. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. U mnie ciepły i deszczowy dzień. Wczoraj syn z kolegami ubrał choinkę. Pachnie :) Dziś gotuję barszcz i warzywa na sałatkę. Przygotowałam też ciasto do sernika. Teraz chłodzi się w lodówce. Mam wolne do 2 stycznia:) Pozdrawiam dziewczyny i wpadnę na popołudniową kawę. Na razie pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Marylko Popołudniowa kawa czeka,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem:-) Globusiku,herbatę jeśli pozwolisz... Marysiu,jak tam na froncie robót??? U mnie już z górki,gotuję obiad.. Globusiku,kiedy spodziewasz się gości??Narobiłaś się pewnie i Ty. Luna co tam u Ciebie?? Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko oczywiście bardzo proszę , stawiam herbatkę. Goście będą jutro ale wieczorem. Tak popracowałam również ale w zasadzie mam już prawie finisz. Jutro będzie wyglądanie przez okno:) x Dzisiaj zostałam bardzo miło zaskoczona. Wysłane czapeczki dla dziewczynek się przydały. Podobały się . W podzięce otrzymałam własnoręcznie zrobioną kartę świąteczną z życzeniami. Wspaniały gest, miałam mokre oczy. postanowiłam,że od czasu do czasu będę wysyłać małe paczuszki. Ciesze się ,że są też ludzie szlachetni❤️ Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jest taki dzień bardzo ciepły choć grudniowy ❤️ x Kochane Panie Chciała bym Wam życzyć spokojnych, ciepłych i rodzinnych Świąt podczas ,których dopadnie Was ciepło w sercu, miła zaduma w głowie i uścisk bliskich przy łamaniu się opłatkiem. Niech Mikołaj bogato Was obdaruje! WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!!!!! x Witaj Jedyneczko. Chętnie piję kawę , jest wyjątkowa jak wszystko w dniu dzisiejszym. Każde słowo które do Was piszę też jest wyjątkowe❤️ bardzo ciepłe. x Do zobaczenia w wolnych chwilach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie koleżanki. Boże Narodzenie to święta wyjątkowe i z tej okazji chcemy wam złożyć najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, spokoju ducha, miłości i ciepła rodzinnego. Globusiku solenizant dziekuje za życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego co dobre,miłe i piękne❤️ Spokojnych i radosnych Świąt Narodzenia Pana:) Przedstawię się innym razem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zdrowych i wesołych świąt, pokoju ducha i może troszkę śniegu:) Stawiam kawę i sernik na stole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie . Dora Tobie również wesołych i zdrowych świąt!!W szczęściu i radości,rodzinnych świąt,wszystkiego dobrego,wpadaj do nas!!! Livio ❤️ dużo zdrowia!!moje życzenia spełniają się:-)!!! Ime wszystkiego dobrego... Dziękuję za życzenia!! Globusiku❤️ Marysiu❤️ Luneczka❤️ Pozdrawiam Was Koleżanki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry, pozwoliłam sobie zakukać:) x Wypoczynek, jak wszystko, kończy się zmęczeniem. A. Dumas x Odpoczywajcie ale nie męczcie się:) x Witaj Dora dla Ciebie również przesyłam serdeczne życzenia. x Ime wszystkiego dobrego . x Pamiętajcie!!!!:) odpoczywajcie ale nie meczcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jak miło jest w pracy:-) Boki mnie bolą od tego wypoczynku. Kto nie śpi zapraszam na kawę. Jak to dobrze,że już po....:-) Mam robotę,koniec miesiąca,roku itd... Pozdrawiam koleżanki.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko nie śpię , witaj. Wracamy do normalności. Na rozpoczęcie dnia kwa . Dziekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko wyobraź sobie,że nie mogę wejść na normalny tryb dnia. Zupełnie niezaplanowany mam dzień. To źle:D!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
A ha u mnie pochmurno ale dzisiaj już dzień dłuższy o 1 minutę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta,święta i po świętach;) Dość szybko się zleciały,prezenty rozdane,krewni poodwiedzani;) Pogoda nijaka,jak na zimę ale po ostatnim odśnieżaniu 300 metrów drogi,cieszę się,że nie muszę się zaprzęgać do łopaty:) Pozdrawiam miłe towarzystwo❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ime Rzeczywiście święta mignęły nam przed oczami:) i już po wszystkim. Piszesz o śniegu , czy zamieszkujesz południe kraju??? u mnie w tym roku śniegu nie było. Wiesz my mamy zatrudnionego wirtualnego ..Zenka... w razie potrzeby odśnieżania podsyłamy facecika z łopatą i po kłopocie:D ... x Lunka , Marylko aż tak zabalowałyście??? ani widu ani słychu co u Was??? x Jedyneczko miesiąc podsumowany , czy jest na plusie:) x Ja prawie cały dzień byłam u "B" nie czuje się dzisiaj dobrze:( x Miłego wieczoru wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
globusiku👄 Wprost przeciwnie,mieszkam na północy kraju,w centrum Kaszub:) W tej chwili zaczyna właśnie wiać od morza. Dobra nasza! W razie czego zamówię sobie Zenka,tym bardziej,że mój kręgosłup jest w rozsypce:( Ale jestem z tych,co to na czterech literach usiedzieć nie potrafią;) i jak znam siebie i życie,to pójdę odśnieżać razem z Zenkiem:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ,witajcie wieczorem. Ime Zenek jest pomocny:-),ale przy łopacie ja rozkazuję. Dziewczyny miętę przygotowałam,chociaż przyznam się szczerze,że na święta raczej poszczę.Moje oczy najadają się przy przyrządzaniu potraw.Dzisiaj nadrobiłam.... X Moi młodzieńcy właśnie szykują się do wyjścia,jeden ma urodziny,drugi kawalerskie koledze szykuję:-) Ot takie tam ,ja będę na czujce.... Globusiku,jeszcze nie skończyłam miesiąca,dzisiaj to była rozgrzewka:-) Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej wszystkim. x Zaczęło się , znowu się spieszę. Mam wyjazdową sobotę:) x Do zobaczenia wieczorem. Wszystkim Paniom życzę miłej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×