Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

No i wywiało:-( To byłam ja:-) Mój M dostał w prezencie od swojej mamy haftowaną własnoręcznie poduszkę. Jest piękna. Pozdrawiam Was koleżanki,odezwę się w wolnej chwili(mam robotę).Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko ja tez mam robotę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Piję z Wami kawę. Od razu lepiej smakuje:) Do pracy dziś na 11 tą. Globus życzę powodzenia. Efekty będą cieszyły a jaka satysfakcja. Jedynko miłej pracy. Luna pozdrowienia . A wszystkim uśmiechu w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Marylko. Zobaczymy jak to będzie z tą satysfakcją:) próbować coś robić trzeba , a jaki będzie finał zobaczymy. x Babki zaliczyłam wizytę u "B". Z jej samopoczuciem bywa różnie.... wiemy jak to jest , jeśli coś nie tak ...winna pogoda:D:D x Poza tym u mnie ...starzyzna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
.............. kochaj mężczyznę, który nazywa Cię ładną, a nie uważa za ...sexy. Tego, który oddzwania , gdy odłożysz słuchawkę.Tego, co nie śpi , aby zobaczyć Cię śpiącą. Który che pokazać Ci cały świat nawet gdy nie jesteś przyszykowana. Dla którego nie jest ważne cz stałaś się z biegiem lat grubsza czy chudsza. Który mówi: co chciałabyś zjeść??? ja gotuję. Tego, co przed swoimi przyjaciółmi chwyta Twoją dłoń.Czekaj na tego , który stale powtarza ile dla niego znaczysz i jakim jest szczęśliwym mając Ciebie....🌻 x hmmmmm ....piękne❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękne to Globusiku...tak wygląda prawdziwa miłość.Zamyśliłam się:-) Masz robótkę ręczną,najważniejsze,żeby nie odłożyć do koszyczka:-) Ja zabrałam się dzisiaj za pierwszą partię pierogów. W trym roku na bogato:-) Robię z mąki orkiszowej i z suszonych grzybków. Andrzejki przebiegły bez zakłóceń,w gronie najbliższych... Za dwa dni mam tak jak i Ty Globusiku imieniny B.Wybieram się z życzeniami. Marysiu,fajna zabawa w kręgle:-) Gratuluję podium:-) X Wiatr ucichł i lekki mróz. Dobrej nocki.Pa koleżanki. Luna pozdrawiam Wracaj już do nas!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globus rozmarzyłam się ... Gdzie jest taki mężczyzna? Zaprosimy go na kawę:) Jedynko u mnie też robi się mrożno. Na niebie widać milion gwiazd , będzie mróz. W Barburki idę do Zosi na urodzinki. Czwarte! Jak ten czas leci... Kupiłam czerwoną piżamkę z reniferem. No i słodycze dla reszty wnuków. X Fr. zawołał na mnie ciocia Kaja. Mam nowe imię:D Dobrej nocy kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam się z Wami o poranku.Zaparzyłam kawę zapraszam... Wyspałyście się??? Ja tak,spałam jednym ciągiem:-) Na termometrze -3. Ciocia Kaja:-) To se wymyślił Fr:-) wykombinował,krótkie i łatwe imię do wypowiedzenia. Dobrego dnia koleżanki. Biegnę po rogale do kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Panie. Dzięki za kawę , mam szybki poranek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Jedyneczko! x uf chwilka oddechu:) u mnie niby zero st ale zimno.Trawa ...siwa:) x Słysze ,że zabierasz się już za ...świąteczne uszy ...:) jak dopadnie mnie chęć też zrobię , kiedy nie wiem. x Marylko Jak słodko kojarzy Cię Fr. x Dziewczyny do zobaczenia później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
O jej przepraszam nie jestem gościem a ...swojakiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem. Globusiku plan wykonany? Biegałaś dzisiaj szybciej ode mnie:-( Ja jestem na półmetku z planami:-) Farsz do kolejnych pierogów szykuję,wspominałam Wam kiedyś,że dużo muszę ulepić:-) X Rozczulił mnie dzisiaj mój studencik:-) Kolejna przygoda w kuchni... Spaghetti sobie robił i z makaronem nie wymierzył:-( Jak makaron się gotował,to uznał,że za mało i tak dorzucał,dorzucał aż mu garnka zabrakło:-) i ten makaron co był na dnie nadał się do spożycia..Wyobrażam to sobie:-) ale cała reszta ok.:-) X W pracy,cisza...Zacznie się za parę dni... Marysiu,co tam u Ciebie?? Zosieńka szybko rośnie,tak samo jak pozostali wnukowie:-) Wigilia u Ciebie? Zapewne już wszystko zaplanowane. Pozdrawiam Was .Śpijcie spokojnie i długo:-) Luna❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Jedyneczko może ulepisz pierogi z kapustą x2 ? A tak serio dobry pomysł- zrobić wcześniej i zamrozić. W tym roku wigilia u mnie, będzie tylko część rodzinki. Córka z zięciem i dziećmi jadą w góry na tydzień. X Byłam dziś u fryzjera na farbowanie i strzyżenie, śpię dziś w fotelu , coby nie popsuć fryzury :D X Globus jak wyszywanie? Zaczęłaś? Dobrej nocy dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Dziewczynki:) Marylko! z fryzjerem się pośpieszyłaś , ja idę jutro. Szkoda byśmy się spotkały. A jaki kolor walnęłaś???:D jaki by nie był wyglądasz super!!!! Marylko Panna Zosieńka ma już cztery latka??? jestem starowinką nie nadążam:D czy dalej jest taka bojowa???? w gronie braci?? Moja Droga haftowanie nabiera mocy urzędowej , dzisiaj dokupiłam nic****otrzeba ich sporo w bardzo rożnych odcieniach. A najważniejsze ..igła ma być bez ostrego czubka. Jedną już mam:D z reszta muszę się zaprzyjaźnić. x Jedyneczko O Matko uśmiałam się z tego makaronu. Ale co tam ważne, że S nie był głodny , mógł jeść do syta:D Powiadasz,że w firmie za kilka dni ...ruszy:) ja weszłam dzisiaj do dużego sklepu iiiii:) widzę zrobioną dużą świąteczną bramę z napisem ...witamy... to byłoby nic ale dwa sporej wielkości renifery jak żywe:) ruszają głowami i kopytkami grzebią w śniegu. Jutro pójdę je podkarmić ... :D x Pozdrawiam i dobrej nocki życzę. ale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
@ przeszedł przez cenzurę ...przecież nic sprośnego nie napisałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam. Ja też Baśkom życzę zdrowia. Jedyneczko dzięki za kawę. x Zaczynam ..barbórkowanie , zakończę wieczorem. x Miluśkiej środy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa z 12.03....tym paniom już nic nie pomoże:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Co tam koleżanki?? Zabiegane jesteście?? Ja poniekąd też:-) Chyba zima się zbliża,niech już przyjdzie i odejdzie szybko!! W pracy zaczęło się:-) Znowu jestem sama,pracownik ma grypę:-( M wyjeżdża w nocy do Gdańska w biznesie... Jestem na etapie lepienia pierogów,oczywiście Marylko dzielę się z Wami:-) Ile tylko zechcesz!! Lubię tę robotę:-D Jak już wszystkie zaplanowane zrobię,zabieram się za porządki. Globusiku,zaświętowałaś dzisiaj:-) Ja takie szybkie życzenia złożyłam mojej Basi:-( Ona też zapracowana,tyle chorych,trzeba przyjąć ,a koniec roku się zbliża...Zabalujemy wiosną:-) Pozdrawiam Was serdecznie!! Dobrej nocki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Mówię dobrej nocy. O dzisiejszych wrażeniach napiszę jutro. Paaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Wczoraj wywołałam zimę:-( Wieczorem zasypało i zawiało nas. Telewizory,ani internet nie działały.Dzisiaj zostały mokre kałuże pośniegowe. Na szczęście wszystko już działa:-) Zapraszam na gorącą kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko. Gorąca kawa życia doda.Dziękuję. x Skaczące ciśnienie wczoraj i dzisiaj też tak ma być. Do tego wiatr. Samopoczucie również mam zmienne. Mimo,że włosy ostrzyżone głowę mam ciężką:) x Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Zapraszam na krótkie dobranoc :) x Zmagałam się z wiatrem, a to podobno dopiero początek. Mam nadzieję,że krzewy na balkonie przetrwają! x Dobrej nocy Babki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×