Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Jeszcze jedno... x Tak naprawdę żałuję,że kiedykolwiek brałam udział w tych żenujących dyskusjach x Ile można rozmawiać ze starymi pudłami o pogodzie? x Odchodzę,żegnajcie nudziary...........:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jedyneczko dziękuję za kawe , ale przymroziło u ciebie. Macie rację u nas na razie nie zapowiadają zimy i dziś na termometrze +3 i mżawka. Mam tylko nadzieję ,że nie zmrozi tej mżawki bo będzie szklanka. Marylko dziś ja gotuję ogórkową. Pieknie wyglądają twoje paznokcie. Ime nie lekceważ takich spraw, idz do lekarza. Sollka to trasę nie złą przeszłaś. Pieczarki są super pod każdą postacią. Globusiku cóż mnie zabrakło na występach w przedszkolu, wnusio wierszyk recytował. A że mają już ferie , to akademia odbyła się w zeszłym tyg. KOMUŚ SIĘ NUDZI. Pozdrawiam i miłego dnia wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i TY piszesz o poziomie? :D..nie ,no ,proszę cię....rozbawiłaś mnie do łez:D:D:D...idź sprawdz ,jaką temperaturę przewidują na jutro i ile dni zostało do następnych świąt bożego narodzenia ,bo nie będziesz miała o czym pisać:D ....i poziom ci spadnie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko! Ciiiiiiiiiicho:) nie warto!!! x Nakładam bety i wychodzę. Do zobaczenia po powrocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam wieczorem. x w końcu lodówka ma po co pracować. Przez te wychodne obiad jest opóźniony. Głodnych mogę nakarmić...gryczana kasza , gulaszem i surówką z pekinki:) x Spokojnego wieczoru ...uzdrzeni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Dostałam laurkę z pięknymi życzeniami od wnuka. Lubię to święto:) Jak było w przedszkolu , Globus ? Pewnie się wzruszyłaś? Byłam w zeszłym tygodniu u wnusi i miałam mokre oczy... Pozdrawiam kobietki. Miłego wieczoru❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc noc
Witam.... A ja wam zazdroszcze sniegu...u mnie +4 stopnie i pada deszcz. Nie ma nudy ,zlecialo pol dnia przed komputerem....na gieldzie wieczorem biore sie za czytanie ksiazki ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sollka
Czesc, Maz wyjechal rano na dwa dni do pracy do innego miasta. Zaproponowalam, ze pojade z nim, ale nie byl chetny. Zostalam... Ale jakos zaglebiam sie w nicnierobieniu... I nie jest to mile:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam,,,ja wczoraj dostałam,,,,kubek,Super babcia,,,rozyczke,,merssi,czekolade i laurke.....och te moje kochane wnuczęta,,,,dziś przyjadą do dziadka...Pozdrowiam..S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój wnusio w prezencie ukradł mi 230 zł :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Ściągnęłam się z łóżka ogarnęłam i w drogę. Nasz Wagonik niezawodny nie ma postoju. Kawa , herbata i dobre słowo na powitanie przygotowane.Zapraszam. x Jako pierwszych witam gości:) Co prawda moje wnuki dorosłe chłopaki ale miło mi jest jak po drucie telefonicznym lecą do mnie życzenia. Wyobrażam sobie jaka smakowita będzie kawa w nowym kubeczku. x SOLLKA mam dni nic nierobienia. Jestem wtedy zaprzyjaźniona z kolegą leniem... tak mówię:) jeśli nie trwają długo to nawet je lubię. Po takim leniuchowaniu lenia wypędzam i nadrabiam zaległości. Pozdrawiam. x MARYLKO oj nie sposób było się nie wzruszyć. Maluszki z takim przejęciem mówiły wiersze , tańczyły. Ale się działo:) Przypomniały mi się dawne czasy❤️ x IME coś czuję,że masz złe samopoczucie :( trzymaj się. x Jedyneczko przybywaj na kawę i poranny rozruch:) x Lunka dalej masz tak cieplutko??? za oknem:) x Dobrego dnia. hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
O jej Gościu napisałaś prawdę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedynaczko mam zamiar dzisiaj popracować:)Ty znowu się spieszysz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jestem z kawą i zapraszam do wagonika! Za oknem pochmurno i +4. Dziś mam w planie nicnierobienie. Sollka głowa do góry, mąż wróci i będziesz się cieszyć! Ime co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki. Globusiku już się nie spieszę,jestem po porannych zakupach. Obiad mam na dwa dni także spoko:-) Lunka należy Ci się dzień leniuchowania.Odpoczywaj;-) Piję sok ze świeżo wyciśniętej pomarańczy,stawiam dzban w wagoniku.Pycha... Ime wpadaj na kawę. Sollka,Marysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ha ha uśmiałam się. Co to się tutaj dzieje:) x Gdyby mnie z zaskoczenia zapytali o rachunek za wodę też bym była zakłopotana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku,widzę ,że i do Ciebie wędrują tęgie mrozy.... A co do rachunków:-) O dziwo za prąd mam nadpłatę...nie do wiary.. Luna prześlij odrobinę ciepełka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesyłam wam słoneczko, które cudnie świeci i ciepełko! Jedyneczko dobre, uśmiałam się! Trzymajcie się cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie,,,,Globus,,,kawa w nowym kubeczku bardzo smaczna,,,S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Gościu kawa nie może być niesmaczna. Razem z kubeczkiem otrzymałaś dużo słodyczy. Również mam ulubiony kubeczek. Pozdrawiam. x Miłego spokojnego wieczoru wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Jestem przy herbatce, póżna pora. Na dworze -12 stopni. Nawet Kaji nie chce się wyjść:) Byłam dziś u Franka od 6 rano do 16 tej. Jutro też , ale wyjątkowa sytuacja, muszę pomóc. Rodzice są przy dziadku. Miał dziś poważną operację. Pozdrawiam serdecznie i idę do spa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Woda ugotowana na miękko. Mogę przygotowywać kawę. Zapraszam. x Marylko Jesteś już w pracy.Rzeczywiście sytuacja poważna. Oby było wszystko dobrze. x Jedyneczko nie wierzę własnym oczom!!! masz nadpłatę za energie??? to chyba jakaś rewolucja:) x Miłego dnia i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×