Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Witaj Jedyneczko:) mam zamiar ogolić głowę. Jak będzie okaże się. x U mnie ciemno. Słońca niet!!! 4 st.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Ja też niestety nie posiadam @ Sollki:( A drugi raz pisać mi się nie chce:( Jedyneczko,to ja Ci te okna przyjadę wypucować,ale tylko te dwa;) Globusiku,Lenko,Mario,Solka🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :-) Ime za zimno na mycie!!,ale w przyszłości chętnie odstąpię. W ramach rewanżu zapraszam Cię do mnie na narty:-) Globusiku u mnie też ponuro i byle jak. Zabieram się za papierki. Ime co dziś gotujesz?? Mnie już brakuje pomysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Piję z Wami szybką kawkę i pędzę do pracy. Pad deszcz i bardzo ślisko. Miłego dnia. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też pada deszcz:( Co gotuję? No właśnie się zastanawiam nad tym;) Mam ładny kawałek szynki i myślałam zrobić jakieś zrazy z farszem z suszonych grzybów,których w zeszły roku nazbierałam 21 litrów;) Albo gyros lub kebab z frytkami... Co wolicie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu Ime zdecydowanie zrazy;-) Ja też mam dużo grzybów.Wczoraj była grzybowa. Dzisiaj już zdecydowałam: pomidorowa i mielone:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jedyneczko ,Sollka przepis skrobnę jutro bo dziś napięty plan! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sollka
Dziekuje, dziekuje. wzruszylam sie przy piosence Krajewskiego, usmialam przy mapetach:-). Tak kulinarnie dzisiaj:-). Bede wdzieczna za przepis. Kaczke robilam ostatnio na swieta, tradycyjnie z jablkami. Dzisiaj zrobie kurczaka curry. Pamietacie, M. wygral niewolnictwo i zapowiedzial, ze dzisiaj po powrocie z pracy (wraca pozno) chce widziec niewolnice z haremu. Ale opony w samochodzie (moja wygrana) nie wymienione:-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorem. Sollka serdeczne życzenia urodzinowe. Niech Ci się wszystko spełni , a najpierw te obiecane opony.:) Ime duży wybór masz na obiad. Ja zrobiłam gulasz z szynki i makaron. A teraz najchętniej poszłabym spać... Jak fryzurka Globus? Wybrałaś się do fryzjera? Jedynko okna w pracy masz czyste, będą klienci zaglądać.. Luna pozdrawiam. Na razie dziewczyny, miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Sollka śpij spokojnie, mam nadzieję,że jesteś już w łóżeczku:-) A pozostałe panie zapraszam na kawę.Jak zwykle blondi i mała (duża)czarna czeka. Co tam słychać na świecie??? U mnie -6 . A do maja 78 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko. Zasiadam do kawy czarnej jak smoła:) x U mnie stara bida. W końcu ostrzygłam globus:D. Jestem lekka i uspokojona...stop Kamil Stoch zdobył zloto...stop x Pusio jest niegrzeczny... stop x niebawem wybywam ...stop:) x Hejka wszystkiego dobrego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Jedyneczko dziękuję za kawę. U nas +4. Dziewczyny piszę wam przepis na kaczkę. Kaczkę poporcjowac, zamarynować w Knorr Delikat czerwony, mielony pieprz czarny i na koniec wcieramy majeranek. Nastepnego dnia smażymy na patelni.Jesli kaczka jest tłusta , delikatnie nacinamy skórę uważając żeby nie przeciac mięsa.Kładziemy skórą do dołu i smażymy na średnim ogniu ,żeby tłuszcz się wytopił. Nie dajemy zadnego tłuszczu na patelnię.Przypiekamy z obu stron podlewamy co jakiś czas zimna wodą (koniecznie) zimną!!!Piec ok 2, 3 godz. Gdy mięso jest już kruche dodajemy mango pokrojone w duże kawałki.Jak zmięknie rozgniatamy widelcem na tej patelni. Na tej bazie robimy sos. Czyli dodajemy mąkę z wodą i koniecznie trzeba potańczyć salasę przy tym sosie. Ime tak robi , bo inaczej nie wyjdzie , ha ha ha ha!Przyprawić vegetą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku główka pięknie ogolona.Dzięki za informacje w telegraficznym skrócie:-D Luna dzięki za przepis. Słoneczko u mnie wyjrzało,może ociepli się? Dobrego dnia Wam życzę koleżanki.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam u Was koleżanki?? Ime na kawę dzisiaj nie miałaś czasu z nami?? Analizuję przepis na kaczkę:-) Super. Ja spędziłam dzisiejsze przedpołudnie w szpitalu.Mama dostała skierowanie,szmery w płucach,duszności itp..:-( Siedziałyśmy na izbie przyjęć 5 godzin,psychicznie jestem padnięta. Trzymajcie się.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry . Już po pracy i po obiedzie. Był krupnik, teraz kawa i orzechy w czekoladzie.:) Któraś z was była może w kinie na filmie o polskim szpiegu? Warty obejrzenia? Zamierzam się wybrać... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) A no nie miałam czasu... Załatwiałam różne sprawy,siostrę do Gdańska na dworzec odwiozłam.Pojechała do Kraka;) Wieszaki przykręcałam,chciałam jeszcze korytarzyk wymalować ale sił mi już zabrakło:( Lunka,he he...zdaje się,że to samba była a nie salsa ale może być i to;) Maria...ja byłam na tym filmie i powiem Ci po cichu...że taki sobie:( Wolałabym obejrzeć "Biegnij chłopcze,biegnij":) Jedyneczko,niech mamcia się trzyma i życzę jej zdrowia❤️ To dziwne,bo mój tata,który nie był u lekarza 30(!) lat,też dostał ostatnio tabletki na serce:( Ja też powinnam pójść do dochtora,chciałam nawet jutro ale mam jechać z córką na egzamin do Gdańska,także znowu muszę to przełożyć. Ślę wieczorne buziaki👄i trzymajcie się ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sollka
Hej tam, spicie sobie a ja dopiero wrocilam ze spotkania zespolu, ktory organizujemy w zwiazku z przyszla praca. Ciekawa jestem kiedy (i czy) w koncu zarobie jakies pieniadze w tym kraju. Na razie wydaje oszczednosci i wcale mi sie to nie podoba:-(. Trudno jednak zaczac cos w obcym kraju (w moim wieku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dziewczyny chyba dopadła mnie migrena, od wczoraj mam ból głowy. Leżę w łóżku. miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry.Witajcie koleżanki na kawie. Zasiadajcie;-) Dzięki Ime za dobre słowo. Tak to już jest,że wszystko się zużywa,a najbardziej zdrowie....Znajdź czas na wizytę u lekarza.!!! Za córkę trzymam kciuki:-) Mój S ma jeszcze 3 przedmioty. X Sollka nie martw się!! wszystko się ułoży.Już niedługo za pierwszą pensję wydasz przyjęcie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam Was słonecznie. Tuptam po Wagoniku. Przygotowana kawa ..zapraszam. x Lunka jeszcze raz przeczytam przepis na kaczkę. Wszystko byłoby OK gdyby nie taniec:D jeśli pomylę i zatańczę oberka sos będzie pewnie za gęsty:D x Marylko dzisiaj idę na wieczór wspomnieniowy o Annie German. Wspomnianego filmu nie widziałam. Czy pójdę nie wiem, raczej nie. x Ime Podobnie jak Ty miałam dzień ganiany. Dzisiaj za to do wieczora będę w domu. Znalazłam ciekawy korzeń.Przytargałam do domu i główkuję do czego można go wykorzystać. x Jedyneczko Czy Mama została w szpitalu??? wyobrażam sobie wasze zmęczenie. :( x Sollka początki są trudne wszędzie tym bardziej w obcym kraju. Myślę,że potrzeba czasu na rozwinięcie skrzydeł. Po zrealizowaniu planów wszystko ruszy do przodu:) Tego Ci życzę. x Miłego dnia Paniusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko , witaj Lunka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku. Mama został w szpitalu.Nie jest źle!!Mam nadzieję,że troszkę ją wzmocnią.Leży na kardiologii. Powiadasz Globusiku,że masz dzisiaj wolne:-) Koniecznie nas poinformuj co wydumałaś z korzeniem:-) Pa. Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko piękna piosenka , dziękuję. Korzeń na razie oglądam:) do uzdrzeni wszystkim❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej:) x Płakałam jak bóbr.Justyna Kowalczyk zdobyła ZŁOTY MEDAL!! Obraz oglądałam w tv a komentarz z radia przez red.Tomasza Zimocha. Jeżeli kiedykolwiek przestałby komentować najdroższy medal nie byłby tak PIĘKNY ! DROGI ! WSPANIAŁY !! Brawo dla Justyny Kowalczyk i red. ZIMOCHA❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×