Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Dzień dobry. x Zapraszam do klubu. Poranna kawa i dobre słowo ...to jest to na rozpoczęcie dnia. x Marylko być może prawdą jest to co piszesz. Ludzie marzą o domu /bo marzenia się spełniają???/ tyle,że kasa pusta:) x Ime Rogaliki dobra rzecz ale bardzo pracochłonne ale czego się nie robi dla podniebienia:) x Mam w planie opłacić rachunki. Jeśli coś zostanie w portfelu:) zajrzę na bazarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Lunka Znowu jesteś w biegu ! ja też dni mam wypełnione różnymi badziewiami. Jasne sroczka buszuje na trawniku , bywa na balkonie .Jest niemiłosiernie czujna. Wystarczy ,że przez okno spojrzę i już zmyka. Pozdrawiam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko chyba niesiesz kosz z bułeczki:) wyjdę na spotkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dobrze Globusiku,że mi pomogłaś:-) Są bułeczki i chlebek,a do tego świeci słonko.Kawa przygotowana,dzięki Luna,zasiadajmy więc na gadu... Dzisiaj mam dentystę,miesiąc już minął,kontrolna wizyta i zmiana łuków.. Ime,aleś Ty pracowita:-) od świtu do nocy na nogach:-( i jeszcze te wyczyny w kuchni....Zwolnij i wpadaj na kawę!! Luna ja też mam w planie faworki:-) Marysiu w końcu trafi się klient z kasą,chociaż współczuję tych zwiedzających dom. Dobrego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko "B" wyciąga mnie do kina na 13tą. Nie mam chęci , czy pójdę nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku idź koniecznie!!!Potem przepytamy:-) Jestem już po wizycie.Aparat można już zdjąć,ale zadecydowałam,że jeszcze trochę ponoszę. Miłego popołudnia wszystkim.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Babki. Obejrzałam film , tytuł ...Tajemnica Filomeny. Dobry , oparty na faktach. Jeżeli będziecie mogły warto zobaczyć. x Jedyneczko wyobrażam sobie jak wypielęgnowane masz zęby. Przyznasz,że warto było znieść wszystko co było niekomfortowe na początku. Efekt to uśmiech :D Fajnie , ciesze się ,że masz za sobą wszystkie zabiegi. x Pozdrawiam wszystkie Panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robię przeciąg i znikam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku będę miała na uwadze tytuł filmu. Jutro wielkie otwarcie kina po remoncie,już nie mogę się doczekać.... Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Jedyneczko śniadanko wspaniałe i kawa też. U nas po chmurno i deszczowo. Pozdrawiam i miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ime przeciąg jest w dalszym ciągu pomógł mi wpaść na kawę. Witam Panie. O dziwo czuje się wyspana . Zbieram manatki i wyfruwam. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. W pracy spokojnie,pozwoliłam sobie zagnieść ciasto na faworki.Teraz odpoczywa.Robię tradycyjnym sposobem,takie najsmaczniejsze.Wałkiem biłam 10min:-) 3 żółtka,szczypta soli, .3 łyżki gęstej śmietany(kwaśnej) 200g. mąki i łyżka spirytusu. Właśnie młodszy S oświadczył mi,że nie lubi faworków:-D Jego strata:-p Do dzieła.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.:) Zapraszam też na rogale. Piekłam wczoraj , 64 sztuki. Mniam, sama siebie chwalę:D Dzis moja córka ma urodziny 33 lata. Skąd u mnie takie stare dzieci? :D Pozdrawiam dziewczyny. Miłego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko Mario Zapach Twoich rogali unosi się aż w moim domu,mniam:) Wszystkiego dobrego dla córki,wiek Chrystusowy,fiu fiu;) Jedyneczko Nie chciałabym być tym ciastem na faworki...ałć ałć ałć;) Skuszę się na jednego...:D Globusiku Chyba niepotrzebnie zrobiłam ten przeciąg bo nam wyfrunęłaś:) Lunka Wpadaj na Kaszuby,u nas zimno ale słońce przygrzewa:) Ale ja dzisiaj fajne fotki zrobiłam na naszej łące...z balkonu:D Dwa wielkie żurawie przyleciały szukać pożywienia.Były tak duże,że na początku myślałam,że to strusie;) Rzadki widok takie ptaki.Za niedługo pewnie będą bociany. Miłego dzionka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Marysiu naj..naj..naj... lepszego dla córki🌻 za rogalika dziękuję w zamian proszę chruścika.Wyszły cudnie.Szłam do Was z pełnym talerzem,ale mnie nie wpuszczają:-( Spam... Ime nic z tego!! wałkiem nie dostaniesz,całą energię wyładowałam na cieście:-) Ale za ten przeciąg to by Ci się należało;-) A jak tam Twoje wypieki?? Pozdrawiam Was.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko droga Moje wypieki dopiero jutro,dzisiaj czasu brak(okna) Za przeciąg...hm...ściągać spodnie? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie wszystkie Panie - pracusie:) W końcu osiadłam na swoich włościach..ufff po trzech intensywnych dniach nareszcie troszkę spokoju jednak tylko do jutra. Rano zabieram się za pieczenie. x Jedyneczko nie wiem czy nie narobię siniaków :) faworkom ale postanowiłam wyżyć się na cieście i zrobię według Twojego przepisu. Może nie będę się znęcać aż 10 minut ale dokąd mi się nie naprzykrzy :) x Marylko przesyłam serdeczne życzenia Córce. Jest w najpiękniejszym wieku. Moja droga , a co ja mam powiedzieć mówiąc o wieku moich wnuków:D x Ime każdego dnia widzę klucze ptaków. Wygląda to bardzo pięknie i obiecująco. Wiosna tuż tuż ...oby:) Obserwowałam dzisiaj dwa wróbelki jak się pożywiały smalcem w siateczce wywieszonym dla sikorek. Były tak radosne i szczęśliwe aż mnie się poprawił humor. x Lunka U Ciebie deszczyk ?? przydałby się u mnie jest sucho , a kiedy widziałam opady??? sama nie wiem. x Moje wnuki wróciły z wyjazdu. Są bardzo zadowoleni. Mlodszy ma jeszcze tydzień ferii . x Miłego popołudnia hejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Jak miło Was tu widzieć:-) Ime nie zdejmuj,tym razem daruję:-) Śmiechem,żartem,ale żeby Cię naprawdę nie przewiało przy tych oknach.. X Globusiku muszę jutro powtórzyć smażenie,został pusty talerzyk. Z tej porcji wyszło ok.40 chrustów,co to było dla głodomorów:-) Twoi chłopcy zadowoleni z wyjazdu,wcale się nie dziwię tyle atrakcji ich spotkało.. Obserwujecie ptaki..słyszałam,że u nas żurawie też się pojawiły,przez moje wąskie okno nie wiele mogę zaobserwować.. Miłego wieczoru i spokojnej nocki.Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu mam przepis na oszukane pączusie:-) Składniki: 1 serek homogenizowany waniliowy (25 dag) 2 żółtka 2 łyżki kwaśnej śmietany 1 3/4 szklanki mąki pszennej 1,5 łyżeczki proszku do pieczenia 1 cukier waniliowy cukier puder do posypania Żółtka, cukier waniliowy i śmietanę wymieszać w misce. Dodać proszek do pieczenia i 1,5 szklanki przesianej mąki. Na stolnicę wysypać resztę mąki (też przesianej) i wyłożyć ciasto. Całość zagnieść. Podzielić na dwie porcję i uformować 2 wałki. Kroić je w talarki i formować okrągłe pączki (można je też spłaszczyć, nałożyć marmoladę, zlepić i uformować pączka). Smażyć na oleju na złoty kolor. Gdy ostygną posypać pudrem. * Z tej porcji wyszło 13 sztuk pączusiów wielkości mandarynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech Jedyneczko Dzięki Tobie wróciły smaki mojego dzieciństwa:D Moja Mamcia takie robiła. Oszukane czy nie ale przepyszne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. Wstałam reno. Zaparzyła kawę .Stoliczek przygotowany. Zapraszam. x Zaczynam krzątanie w kuchni. Wałek przygotowany. Ida do mnie posiłki:D będzie smażenie chrustu. Jedyneczko czuje smak pączusiów. Nie wymagają dużo pracy a na pewno są smaczne. x Pięknygłe dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sollka
Dzien dobry! jak pachnie tutaj pysznosciami:-). U mnie nic nowego, moze tylko tyle, ze po skonaczeniu pisania pracy teraz biegam na rozne spotkania, ktore moga pomoc mi w zawodzie. Nie jest latwo o prace, o ktora mi chodzi tutaj w Kanadzie, ale staram sie. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Sollka witaj Jedyneczko. x Sollka koniecznie wpadaj na chrust. Co prawda jeśli zostanie napalimy chrustem w piecu :D ale przecież byłoby szkoda, x Jedyneczko jestem pełna sił i zapału:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki. Ja też dorzucam swoje chrusty. Smażyłam je już o 4 rano. Nie mogłam spać. Teraz bym poszła z chęcią do łóżka. Sollka trzymamy kciuki za ciebie. Globusiku jak tam, smażysz już? Jedyneczko, Marylko , Ime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×