Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Dzień dobry Stawiam kawkę na stoliku i czekam na Was ;) W naszym domu się wyprawia Kłopotów z synem ciąg dalszy Więc z uwagi na zaistniałą sytuację,będzie mnie tutaj trochę mniej ;) Życzę miłego dzionka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Livciu,ja po żartach,może źle przeczytałaś? ;) Podsyłam bryle-okulary :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motto pod wpisem Globusa,mówi wszystko na ten temat. Cos uraził mnie ten jęzor - KROPELKA A NA TEN PROBLEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakaś ja nie kumata od rana:-( Może dlatego,że wybieram się do US. Noł problem:-) Livio .Jak odbierasz tel.udawaj,że zakłócenia są na linii i nie słyszysz...i tak do skutku,aż się zniechęci osoba. W sumie 100 -letnia babcia ma prawo niedosłyszeć:-) Wpadnę po szminki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam , na kawę wpadam i wybywam. x Będę po południu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - zaszalałam z tą terapią. Kroiłam,kroiłam,kro... cała wielka miska tej sałatki - x M od rana zdrętwiał,ja na diecie -fakt. Częstujcie się,sąsiadów też poczęstuję. Nadmiar może być kłopotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam. Livciu częstuję się sałatką. I wypijam za was popołudniową kawę. Muszę podgonić syzyfy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam Panie. x Dobiłam do domu. Kupiłam truskawki , zapraszam. x Ime BARDZO Cię rozumiem. Pragnę i życzę aby te problemy się rozwiązały. W miarę możliwości odwiedzaj nas .Serce❤️ dla Ciebie. x Livio w okół słychać dobre rady ja też takie mam. Z tym łopianem może bym sobie poradziła ale co z kozim mlekiem?:) trza jechać w góry i wydoić kozę. Wyobraź sobie,że szminki:) zawsze mem w domu. Co się zepsuje wszystko sklejam. Pomyślałam,że do zrobienia laurki też się przyda. x Jedyneczko Przecież jeszcze nie koniec miesiąca :) a jesteś zaganiana. x Marylko pozdrowienia ślę. x Lunka Znowu gonisz???? tak króciutko byłaś w klubie:) x Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero wczoraj wyłaczyliśmy piec gazowy - co roku póżniej. Teraz aaklimatyzacja - do upałow - dzisiaj u mnie 30 st. Zadnej radości z lata - po zimowej zaprawie,za gorąco. x Globusik - kozim mlekiem podobno nasączac opatrunki,nie trzeba w góry,w marketach jest. atmosfera domowa..lepiej nie pisać, chociaż,czy ja od lat znam inna? x człowiek nieba by przychylił drugiemu,coby jemu było lżej.. a tu bezradność - ot zywot.. wyzalam za to się CAŁEMU ŚWIATU :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bandyta włamał się w nocy do domu biznesmena i dobiera się do sejfu. Nagle zauważa, że obserwuje go żona bogacza. - No to jak robimy? - pyta kobieta - albo krzyczę wniebogłosy i budzę męża, albo dzielimy się po połowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Babki do wszystkich wysłałam @. Dobrej nocy i miłej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją "szosą"co ten Rogucki z siebie zrobił. x Moj M jak wiozły go siostry na zabieg,od razu przyznał,że jedzie na zmianę płci:) x Jak wrócił,przepraszały,że fyzjera jeszcze nie zdążyły zamówić - co do wąsówi brody,odpowiedział,że nie szkodzi - bo on genger.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka.Kawa na Was czeka. Tak swoją drogą to p. Roguckiego poznałam dopiero niedawno w Must be the music-tylko muzyka.Teraz poznaję jego muzykę. Super,moje klimaty,p.Rogucki też przypadł mi do gustu:-) Livio uśmiałam się od rana:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam , dziękuję za kawę. Jest mi potrzebna. x Jestem jakaś przymulona a sprawy do załatwienia są. Po kawie na pewno będzie lepiej. x Jedyneczko czy złapałaś kota:) x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku,nie za pierwszym razem:-( Klienci mi przeszkadzali:-) U mnie upał.Na razie się cieszę.Dumam jak tu zatrzymać maj??? Pomyślnego dnia Globusiku,mam nadzieję,że czujesz się już lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak do tej pory,kot zadziera ogon i wieje :D Podejrzewałam słusznie,że po skończonej 100-ce,już nie ta główka.Ale ubaw od rana mam niezły. x witojcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ganiacie za tym kotem,nie macie czasu dla Wagoniku!! x ciężki dzień - przynajmniej jak dla mnie,coś w powietrzu wisi?? x Dobra noc,miłe sny - tego życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawać śpiochy Kawa czeka! Czarna,blondi Podciągamy rolety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upalne dzień dobry bardzo Livio wczoraj w realu za prawdziwym kotem ganiałam:-) Kawa gotowa,zapraszam.Luna blondi dla Ciebie.Co tam??? Panie niepracujące mogą jeszcze poleżeć.Pa. Ime❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ime , Jedyneczko witajcie. Ale smaczna kawa. Dzięki. x Tylko raz złapałam kota:) kot się nie zmęczył a ja ledwo łapałam powietrze:) U mnie gorączka zbieram się i pędzę na bazarek. Zabrakło mi jajków:) x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Dziękuję za kawę Ime. Wczoraj miałam ciężki dzień. Globusiku ja @ nie dostałam. Za chwilę wyruszam do pracy, dziś śmigam rowerem. Niw wiem czy deszcz mnie nie zmoczy, ale co tam majowy deszczyk , cieply. Miłego i spokojnego dnia. Jutro już wekeend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Lunka BARDZO przepraszam Lunka , naprawiłam błąd i wysłałam @. Miłej zabawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj,znowu jest dzisiaj.. jak tu złapać wczoraj - najlepiej sprzed wielu,wielu lat. ot......taki kluczowy :) x Dobrze mi z Wami na kawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieszczęśnik modli się do Pana Boga. "P.B. dlaczego ja całe życie taki nieszczęśliwy. Same nieszczęścia i problemy,radości żadnej,ciągle coś nie tak". Z góry dochodzi do niego głos BO CIĘ NIE LUBIĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póki pamiętam - M przed chwilą zaspiewał- pewnie pokaleczę języczek "jawol,ja wol,iś libe alkohol... - śpiewał to chirurg podczas jego zabiegu....... melodia zapewne znana,no nie? M potwierdził,że,on także. Ot..taka ciekawostka na popołudnie. x przypomniał sobie,jak przekazywałam mu pozdrowienia m-lowe z niemiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×