Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Witajcie. Zapraszam na kawę! U nas deszczowa i burzowa pogoda od soboty. Livio na temat lnu, to wiem tyle ,że pomaga na żołądek. Ale poczytaj sobie o occie jabłkowym i cynamonie. Biała morwa również pomaga obniżyć poziom cukru we krwi. Lecę do pracy. Pozdrawiam i miłego dnia wam życzę. Wpadnę po południu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku. Jestem z rogalami:-) Wczoraj w południe przeszła burza,piorun uderzył w komin domu.Mieszkańcy ponieśli duże straty,dobrze,że sami ocaleli. X Poczta kwiatowa do Ciebie dotarła,bardzo to miłe:-) Wzruszyłaś się pewnie...Ja dostałam od chłopaków pięknego storczyka. Lecę do roboty,znowu zbliża się koniec miesiąca,mojego ulubionego zresztą. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
gościu:) dziękuję .. z kota zrobiłam koguta , ale przecież żadna różnica:D x Ime na szczęście kłyrć się ostał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie,żadna różnica - kot,kogut,czy pies. x Niedawno,jak to ja,wlokłam się noga za nogą - bo nadal bola,na przystanek.autobusowy.do szpitala zwizytą. Sympatyczna piękna psina-taka spanielowata, długie uszy,rudawo-brązowy już nie pierwszy raz wkurzony był na mnie - biegał wokól mnie,to obszczekiwał to jakby dodawał otuchy - przeszłam na drugą stronę ulicy - gdzie przystanek. Nic sie nie działo,było cicho - oglądam się,gdzie mój kumpel - leżał jakies 100 m za mną na środku ulicy -już nie zył. Nawet nie zauważyłam,że samochód mnie mijał. Wrażenie - stałam jak ten słup soli. ot życie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj kosiarz,właśnie w towarzystwie M,pod jego kontrolą - działa. Nieraz to mam tak,że niechby skosił wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysli ..zapisać to wspomnienie? Makabra dla śmiechu. moja C miała jakieś 10 lat,w tv leciał jakiś program archeologiczny - pokazywali w trumnach naszych magnatów - dawnych - zauważyła i wydała okrzyk "Drakula - jak żywy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w chłodny poranek. Jaki to dzisiaj dzień mamy??środa:-) Środowa kawa na Was czeka,zapraszam. Wczoraj smutna wiadomość.Dziewczyna starszego S znowu wyjeżdża do pracy na Zachód za chlebem:-( Skończyła dwa fakultety studiów i na zmywak musi jechać.Żadnej przyszłości w tym kraju dla młodych,no chyba ,że się ma "plecy" Pozdrawiam Was koleżanki.Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Jedyneczko dziękuję za kawę. Przyda się duża ilość! Dziś ciężki dzień przede mną. Livio smutne to co napisałaś o piesku. Jakoś nie mam weny do pisania, pozwólcie że posiedzę sobie w kąciku i poczytam co piszecie. Pozdrawiam. Deszcz pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Luna.U mnie też pada.10topni,a wczoraj 30-ści. Mam dużo pracy papierkowej,ale hamulec mi się włączył:-) Ja tak już mam...ze skrajności w skrajność:-) Wczoraj upiekłam biszkopt z truskawkami,częstujcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze skrajności w skrajność - Jedyneczko, u mnie też z 32 na 11 st. i deszcz. x Dzisiaj mam wizyte u kolejnego "paskudy" - liczę,że powie TO TYLKO NERWICA. a ona potrafi mieć kupę masek. x Lunka,posuńsię trochę w tym kąciku - postaram się nie przeszkadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Livio. Tylko nerwica powiadasz:-( Od tego wszystko się zaczyna... Szczęśliwej drogi zatem... X Globusiku,zaspałaś dzisiaj,czy też razem z Luną w kąciku siedzisz?? Zaraz Was stamtąd wyciągnę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Livio Pani nerwica potrafi spustoszyć organizm :( Więc marsz do tego paskudy ;) U mnie też zimnica Chciałam kosić trawnik ale... Syn ostatecznie sam się wyprowadził,więc wzięłam się za remont pokoju Rozebrałam ścianę działową z regipsu Dzisiaj biorę się za elektrykę i malowanie sufitu Jeszcze wyprawa do odpowiedniego sklepu i... Miłego dnia wszystkim❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymajcie mnie w tym kącie ludziska. x przed chwilą wysłuchałam miejscową ST - o jej wielkich problemach po usg. x Jak wspomniałam,że ja dzisiaj też z problemem,nawet nie zwróciła uwagi. Wejdż w internet i poczytaj...co mi jest, x Gramy te swoje role. x wyszukałam mocno szeleszczącą folię -zakłócenia na linii. na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IME -nie mam słow.Za mało napracowałaś się przy tych wiejskich zapachach? Wspominałyśmy o nich. Nie wyobrażam sobie siebie grzebiącej przy elektryce, chyba,że to lubisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. UU mnie też zimno i wiatr od wczoraj paskudny. Żle mi się śpi jak wieje. Umówiłam się dziś z panem od blacharki. Wpadnie obejrzeć rynny. Miłego dnia kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Koleżanki. x Nie wiem czy jeszcze na cuś się załapałam ponieważ przybywam późno. Siła wyższa , powód... to zmiana operatora. Nie miałam internetu, telefonu i telewizji. Na szczęście nie trwało to długo i wszystko jest!!!!! oby nie było usterek. Poczytam co u Was?? U mnie jak wszędzie temperatura spadła do 12 st. i zimny wiatr. Czyżby dawka ciepła przeznaczona na maj już się wyczerpała?? szkoda !!! było tak przyjemnie. x Pozdrawiam bardzo serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dziewczyny bardzo przepraszam nie jestem gościem a stałą bywalczynią w Wagoniku. Przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku:-) W to chłodne popołudnie raczę się zupką gulaszową,zapraszam. Dobrze,że masz już wizję i fonię.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowo Livio W poprzednim wcieleniu byłam facetem,złotą rączką ;) A tak na poważnie-gdybym nie lubiła to bym nie robiła :D Jedyneczko Twoja pomoc nieoceniona,więc skorzystam ;) Bierz pędzel i malujemy sufit :D Mario Mąż mi nic nie mówił,że jedzie do Ciebie blacharkę naprawiać ;) Powodzenia w remoncie :D Globusiku Na jakiego operatora zamieniłaś dotychczsowego,jeśli można wiedzieć? Lunka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowo Livio W poprzednim wcieleniu byłam facetem,złotą rączką ;) A tak na poważnie-gdybym nie lubiła to bym nie robiła :D Jedyneczko Twoja pomoc nieoceniona,więc skorzystam ;) Bierz pędzel i malujemy sufit :D Mario Mąż mi nic nie mówił,że jedzie do Ciebie blacharkę naprawiać ;) Powodzenia w remoncie :D Globusiku Na jakiego operatora zamieniłaś dotychczsowego,jeśli można wiedzieć? Lunka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Wczoraj byłam spóźniona za to dzisiaj jestem pierwsza. Otwieram Wagon. Wywietrzony , kwiaty na stole gotowy na przyjęcie gości. Zapraszam. Kawa pachnie , stoi na podgrzewaczu. x Znowu koniec tygodnia i koniec miesiąca. Wyczekiwany maj mignął mi przed oczami:( Jedyneczko czy już podsumowujesz miesiąc???? x Ime Żeby nie było ...spam.... wysłałam Ci @ odpowiadając na pytanie. x Mimo zimna idę po zakupy. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie można znaleźć waszego tematu w wyszukiwarce może ty wpisem was popchnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejna sprawa z forum do przyzwyczajenia. Gość - popchnał i znalazłam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po zalogowaniu - nasze "pseudonimy' gotowe. Jak więc wchodzi GOŚĆ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×