Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Nie mam pojęcia jak to gość robi:-) Zimno dzisiaj strasznie. U mnie tylko 12 stopni. I teraz uwaga,jeśli wylogujemy się w prawym ,górnym rogu,nie będzie możliwe wysłanie liściku.Trzeba będzie znowu w prawym górnym się zalogować. Ime pięknie nam sufit wyszedł:-) To co teraz za ściany się zabieramy?? Mam nadzieję,że S doceni trud i wysiłek,zmądrzeje i wróci odmieniony do nowego. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dziewczyny Szanowana redakcja napsuła mi krwi chyba mi się udało ponownie usiąść w Wagoniku. Przed godziną 7 rano jeszcze było po staremu. Pozdrawiam . Ten wpis jest na próbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
OOOO MATKO!!! i po co to wszystko , nieproszeni goście i tak znajdą sposób na wizyty. Podkreśliłam grubą kreską i sprawy nie ma. Znowu jesteśmy razem i to jest to. Ime Ty spryciaro :D:D x U mnie po staremu. Mam wizytę u dentystki o godzinie 15tej. Do tej pory zrobiłam zakupy i przygotowuję obiad na jutro. Botwinka i gołębie:) Pozdrawiam hejka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miałam zbytnio czasu oblukać nowej kafeterii ale wydaje się prosta w obsłudze.Najpierw trzeba się pop prostu zalogować Jedyneczko Ściany były malowane niedługo,teraz tylko małe poprawki ;) Globusiku Wmanewruję się do Ciebie na obiad-pełni :D Pełni to po kaszubsku właśnie obiad ;) Livio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-) Już mi lżej... Brakuje jeszcze Lunki i Marysi.Idę poszukać.... Ime masz rację,nic trudnego:-) Co za nerwowy naród:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aby pisać jako gość , nie trzeba się logować livio :) wystarczy w twój pseudonim wpisać słowo gość i co zamierzasz z tą wiadomoscią zrobic? chyba wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak gościu - na pewno wiesz,bedę zatruwać życie komu się da i jak się da - szczególnie na własnym topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,pogadałam z C.jest na zboczu Etny - tam mieszka krewniaczka.W Katanii myślała,że się udusi tak ciężkie powietrze,wyżej jest oki. x Zimno i tam,śmieją się,że przywiozły z kraju pogodę. Zajada jakieś nie znane owoce - zmęczona,ale szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też cała w skowronkach,że szczęśliwie dojechały - z inna moją siostrzenicą,. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie usmiecham się - rozbawiona jestem.Muszę się podzielić WŚRÓD MOICH LICZNYCH ZAINTERESOWAŃ I HOBBY-:D, jedno jest szczególnie ambitne. Zbieram GUMKI RECEPTORKI .. nawijam z nich kulę,juz tak chyba z 8 lat...hehehe.. x Wnusio jak wpada do mnie,to pierwsze za tą kulę - ma czym strzelać,ma czym rzucać itd. Waga jej tak na oko - ok.0,5 kg. zaczęłyśmy kiedyś razem z siostrą - rywalizujemy.:) Noo..zamykam drzwi wejściowe przed snem - jakaś przesyłka do mnie,leży sobie grubszy list - szczelnie opakowany -recepturkami.!! X W środku - list od Wnusia,laurka z zawijasów i podpis -MASZYNA DO WSZYSTKIEGO. A Na dodatek - płytka z nagraniem audio - - książki NAD NIEMNEM - hehe, dodatez z gazety CADYKA - chyba wiecie z jakiej. x jeszcze się recholę.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zapraszam na kawę. Brrr-zimno,ponuro i do bani!! Tym optymistycznym spojrzeniem na świat rozpoczynam nowy dzień. Liviu co za hobby:-D Mam tutaj całą torebkę gumek,rzucam do Ciebie ,będziesz miała więcej:-) jakieś 300 szt.(i wygrasz) Muszę nadrobić dzisiaj robotę,koniec miesiąca zamknąć. Przesyłam Wam ciepełko. Jeśli chcecie coś napisać,najpierw się zalogujcie,bo liścik nie dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry . Lunka odnalazłaś się to fajnie. Dziękuje za kawę. x Dziewczyny miałam wczoraj strasznie dużo wrażeń .Wieczorem padłam i nie wiem kiedy zasnęłam. Spałam jednym duszkiem. Wcale nie jestem wyspana. Potrzebuje dużo kawy. Zabieram się za ...gołębie ..... Ime zapraszam na pełni:) x Livio Ale mnie zaskoczyłaś tym hobby :) x Jedyneczko kończysz miesiąc???? x Popzdro .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie . Co tam??Ja produkuję faktury,zostały mi jeszcze 2. Muszę wywietrzyć oczy:-) Potem w nagrodę idę do fryzjera,na strzyżenie i farbę.Teraz przy krótkiej fryzurze trzeba co miesiąc strzyc,ale za nic w świecie nie będę już miała długich,ani pół długich. Przyjechał już mój studencik,zastąpi mnie . Troszkę się rozpogadza. Globusiku gołębie już fruwają?? Ime coś dzisiaj wymyśliła?? Chodź odpoczniemy,kręgosłup mi siada:-( Marysiu pozdrawiam. To na razie babki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko witaj gołębie zaczynają fruwać jeszcze ciut i polecą :) Tak moja droga ja również z krótką fryzurką odwiedzam fryzjerkę raz na miesiąc.Z farba bywa różnie. Raz robi fryzjerka drugi raz ja:) Moje włosy to królik doświadczalny lubię kombinować. x Kombinuj dziewczyno bo lata przeminą :D tak śpiewają Leszcze. x Miłego popołudnia hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie babeczki Jedyneczko Oj tak,odpoczynek mi się też przyda 5 godzin w ogrodzie spędziłam,koszenie trawy,pielenie grządek dało mi się trochę we znaki ;) Pogoda dzisiaj dopisała,więc chcąc nie chcąc musiałam wykorzystać sytuację :D Nie cierpię pisać faktur,wrrr ;) Fryzjer też dzisiaj zaliczony...Ime we własnej osobie.Zafarbowała mi włosy ;) Globusiku Lunka Mario Livio Pozdrowionka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny - znacie EFEKT ZACIETEJ PŁYTY ?? -miałam już tak przez całe lata. x powtórka z rozrywki,znów sie zacieło - M wraca do szpitala..scenariusz znany. Tym razem nie powiadamiam żadnej z ST - będzie spokojniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry. Witam się z Wami słonecznie. zapraszam na kawę i świeżutkie truskaweczki,przynajmniej tak wyglądają.Nie są z mojego regionu,tu jeszcze nie dojrzały,ale na pewno nasze,polskie.Słodziutkie:-) Livio łap oddech póki co. Ime pracusiu,dzisiaj dzień odpoczynku i grilowania:-) Do uzdrzeni wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja. Tym razem trzęsę się z wściekłości i bezsilności. Polityka - nie ukrywałam za batrdzo moich pogladów,ale to - nie wiem jak nazwać!! Paranoja życiowa?chamstwo do imentu? Smiech i kpina z człowieka. x wieczorem ze skrzynki na listy,M przyniósł - pięknie wydrukowany list - od PANA WOJEWODY LUBUSKIEGO - ZAPROSZENIE DO KOŚCIOŁA -I NA UROCZYSTOĆI ZWIĄZANE Z 25-leciem OKRĄGŁEGO STOŁU.Ma podziwiać odznaczanych :D x Zdradzeni zostaliśmy perfidnie,OKRAGŁY STÓŁ - ochydna zdrada polaków - x M działał w naszym rejonie,strajki w stilonie,wjazd czołgów - zniknął na parę dni - działacz,a jakże - JESZCZE GO PAMIĘTAJĄ .. pozwolono mu do emerytury pracować jako cieć w sklepie.. Klakier potrzebny kiedyś..teraz też się przyda, chyba na wózku powinnam go zawieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globus - wybacz temat. Pamiętam tamten czas doskonale, pamietam zemsty robione na nas,perfidne,bez zadnych skrupółów niszczenie mojej rodziny. x Pamietam rewizje w domu, pamietam komorników koło płota, pamiętam lata niepewnosci i biedy, x A TERAZ MAMY BIĆ BRAWO. x Mordy na plakatach - głosuj na mnie - ale będzie fajnie - zobaczysz(przede wszystkim mi). x Zwieńczenie życia - zapraszamy - klaszcz i podziwiaj.My nadal ciebie pamietamy - PAMIĘTAJ,NIE ZAPOMNIELISMY KIM JESTEŚ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dziwo - mnie,że tak powiem "zalewa", a M spokojnie się śmieje. x ta "frakcja" ma wspaniałych bohaterów - tramwajarka - której prąd wyłączono, i tramwaj za chiny nie chciał jechać dalej , elektryk - który musiał podpisywać - bo to przeciez władza od niego tego chciała.. x takie postacie powinny im wystarczyć.To prawdziwe oblicza sukcesu zmian. Zabieram sie za list do Pana Wojewody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry Wan dzień dobry sobocie w Wagoniku. Witaj Livio , witaj Jedyneczko x Jedymeczko ...GOŚCIU:D dziękuje4 za kawę i truskawki. Jestem rozleniwiona ,że nawet po truskawki nie chce mi się iść:( Jutro mam wyjściową niedzielę więc dzisiejszy czas poświęcę dla siebie i tylko dla siebie. Jedyneczko jak fryzurka zaakceptowana??? bo mnie podobasz się bardzo!!!! kolor też piękny. U dzieci pakowanie , w poniedziałek przeprowadzka.Brrrr przeprowadzka ale na lepsze więc łatwiej pójdzie. x Miłej soboty może jeszcze wpadnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plener zaliczony,foto też ;) Dzisiaj dałam na luz Miła sobota z rodziną :D Grill,wędkowanie,śmiechy,psoty i swawole ;) Jutro robię zdjęcia córce i narzeczonemu Ot,fanaberie dzieci ;) Chcą mamcię fotografkę...niech im będzie Pozdrawiam wszystkie z osobna i razem ❤️ Miłego weekendu👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Dla kochanych Dzieci małych i dużych przesyłam najlepsze życzenia. x życzę dobrego dnia dla wszystkich Pań. x Ime Zakukaj jeśli zdjęcia będą na fb. Na dzisiaj życzę powodzenia i pięknych fotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×