Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Ime dzięki za @:-) Obserwuj i pisz jakie efekty po zażywaniu liścia oliwnego. Chodzę dzisiaj jakbym była "po spożyciu":-D Coś z ciśnieniem nie tak(nie moim,tylko na zewnątrz) Słońce świeci,ale powietrze jesienne.... Rano byłam na bazarku.Truskawki swoim wyglądem zadziwiają mnie.Są ogromne!!.Na razie najadam się oczami,w sumie może do pięciu zmusiłam się żeby zjeść.One najbardziej smakują po sezonie,ooo zimą np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dopiero mówię Wam dzień dobry. Na kawę się spóźniłam a czy załapię się do którejś na obiad???? x Od rana wspólnie z "B" dyżurowałyśmy w Szpitalu Dziecięcym. Wnusio miał usuwane migdałki .Dostał wysokiej gorączki , zatrzymano go w szpitalu. Na szczęście jest już lepiej. Na drugą zmianę przyszła mama.Nockę pociągnie tata. Jeśli gorączka się nie powtórzy jutro przyjdzie do domu. x U mnie lodówka pusta ale dzisiaj już nie pójdę po zakupy. Jakoś trza przezimować:) Jutro nadrobię zaległości w gotowaniu również. x Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedendwatrzy123
Hej Globusiku:-) Wpadaj do mnie.Barszczyk,sznycel z indyka,ogórki małosolne... Dobrze,że wszystko ok. A u mnie dobra wiadomość. Moja koleżanka (u jej syna byliśmy w lutym na weselu)została babcią:-)Ma wnuczka!! Jak nic, dzisiaj świętujemy:-) Już nie mogę się doczekać poznania szczegółów.... Hejka. Twój przyszywany wnusio wydobrzeje,czasami tak bywa po tych migdałkach..Dobrze,że można teraz być przy dziecku w szpitalu,kiedyś to było zabronione. To pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Nie wiem czy już wieczór ... co mam powiedzieć na przywitanie.. więc ...doby nadchodzący wieczór:) x Jedyneczko i tym razem służysz pomocą, solidnie się posiliłam obiadem. Najedzona poszłam na sjestę:) jak się obudziłam nie wiedziałam co się dzieje:) Odreagowałam emocje i wracam do rzeczywistości. Na jutro pamiętnik na zakupy zrobiony:) Na obiad będzie zupa jarzynowa i wątroba drobiowa. Ciutlawki :) też kupię . Już dzisiaj zwołuję wszystkie koleżanki i zapraszam. x Ime rzeczywiście jakieś świństwo się do Ciebie przykleiło!!! Może maści o których piszesz będą trafione. Wiem z doświadczenia ,że sprawy skórne są fatalne do leczenia. W zasadzie i polegają na metodzie ...prób i błędów ... tak było w moim przypadku. Teraz synowa od kilku miesięcy walczy z wysypką i co dziwne tylko na nogach i rękach. Leczenie jak na razie nie wiele pomaga. Serdecznie Ci życzę abyś pozbyła się tego złego. x Marylko Myślę,że wakacji za długich nie będziesz miała. Na pewno znajdziesz jakieś zajęcie . Jeśli nie Franio to Frania:) ale zupełnie coś innego co będzie Ci dawało satysfakcję. x Livio życzę Ci aby płyta poszła w ruch i zaczęła grać od nowa. Tak będzie Livio zobaczysz! x Lunka Potwierdzam to co napisała Jedyneczka. Wpadasz do nas i wypadasz:) gdzie tak gnasz???? x Przystępuje do wysłania listu. Oby nie poszedł w eter:) x Przyjemności życzę i do uzdrzeni jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Wagonik otwarty. Kawa przygotowana. Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TITAN KING LORD 666
Mój numer to 5473221 Pogadajmy se o wszystkim! Nudzi mi się! jestem na rencie! Piszcie do mnie! pogadajmy se o życiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globusiku spragniona kawy i wizyty w wagoniku,zasiadam.Dziękuję. Jak się czuje maluszek??gorączka spadła? U mnie słoneczny dzień.Pamiętajcie,że jutro Święto:-) i wolny dzień od pracy:-) Planuję obiad na 3-dni:-) Do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Jestem i ja na kawie. Globusiku praca mnie tak absorbuje, nie mam czasu na nic. Jak przyjadę do domu to znowu obowiązki i tak mi się kręci. Starzy klienci też się odezwali, wybrałam tych co mi było najlżej i najbliżej. Jedyneczko masz rację u nas też wolne jutro. Czekam żeby troszkę odpocząć. Co gotujesz? Czy młoda kapusta już jest? Zjadła bym. Ime, Livio ,Marylko pozdrawiam. Lecę do pracy, miłego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luneczka. Jak obiad na trzy dni,to tylko bigos:-)Oczywiście z młodej kapusty i dużo świeżego koperku...i biała kiełbasa i żeberka... Dzisiaj wielkie sprzątanie miasta przed jutrzejszym Świętem,nawet pasy na przejściach odnowione..Świtem ogromne cuś tam sprzątało ulice przy krawężnikach.Strasznie głośna maszyna,zerwałam się na równe nogi,to był mój budzik dzisiaj:-( Lecę do US deklarację zdać,a po drodze zakupy.Aż strach pomyśleć co dzisiaj będzie się działo w sklepach,jeden dzień wolny i szaleństwa zakupowe.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko , witaj Lunka no cóż prawda jest taka,że życie dyktuje nam ile i na co mamy przeznaczyć czas wolny. Zbieram się do wyjścia po zakupy. W związku z dniem jutrzejszym są dość spore kolejki w sklepach. Przyłatany:D wnusio czuje się już dobrze. Wczoraj wypisali go ze szpitala. Zabieg może uwolni go od ciągłego chorego gardła. x Jedyneczko gratuluję młodej babci wnuka. Wyobrażam sobie jak się raduje. x Ja również chcę przygotować jedzenie na dni wolne. Długi weekend więc szkoda czasu na garkuchnię:) X Pozdrawiam Koleżanki i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko zakupiłam młodą kapustę, koper, polską kiełbasę. Jutro gotuję bigos. Dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
świąteczną kawę pijmy w domowych pieleszach. x Pozdrawiam i dobrego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Cześć Globusiku. Wyspana jestem za wszystkie czasy. Delektuję się kawą pitą w spokoju bez pośpiechu. Za oknem po chmurno i troszkę chłodno. Pozdrawiam was wszystkie i miłego dnia wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Napisałam i wcięlo:( x Witaj Lunka. Jesteś wyspana i wypoczęta... to OK. Ja wczoraj poszłam bardzo późno spać. Było wieczorowe babskie ble ble. Niby jestem wyspana ale czegoś mi brakuje. Już wiem:D czego?? sjesty. Muszę wyszukać powód by nie wyjść na umówioną godzinę. Wszyscy zapałali chęcią pójścia na deptak. Ja niby tyż ale to było wczoraj:D Aaaa coś tam wymyślę!!!! Od Ciebie Lunka płynie do nas zmiana pogody. U dzieci już jest chłodniej. U mnie słońce bawi się w chowanego:D Przyjemnego dnia Lunka dla Ciebie i Z.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku Z dziękuje za pozdrowienia , w jego imieniu dla ciebie przesyłam pozdrowienia. Nalepiłam dziś ruskich pierogów. Bigos odłożyłam na sobotę. Kto ma ochotę zapraszam. Mnie również by się przydała sjesta. Zalegnę na sofie i utnę sobie drzemkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D Przyjemnie się Was "czyta" ;) Pozdrowionka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ime Ciebie również czyta się BARDZO PRZYJEMNIE. Buźka 👄 x Zamykam Wagon klucz wisi na semaforze . Nie jest za wysoko:) x Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!!! Globusiku klucz na semaforze znalazłam, otwieram wagonik i robię kawę. Za oknem deszcz i chłodno. Za chwilkę do pracy, jutro wolne i czas na swoje syzyfy. Jutro chcę wysłać paczkę i rower dla wnusia. Przybory szkolne mu kupiłam. Okropnie mu się podoba , że do szkoły idzie. Pozdrawiam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Puk,puk...Witam Was radośnie:-) Stawiam dzisiaj kawę na ławę,zapraszam. Jestem w pracy,wczoraj nie wpadłam do was bo .... Pojechałam z mężem do Augustowa w celu turystycznym:-D Pogoda piękna.Niebo lazurowe,jeziora zapełnione żaglówkami,pontonami,ogólnie tłumy wszędzie... Zabraliśmy ze sobą rowery,mogliśmy swobodnie poruszać się po mieście ścieżkami rowerowymi.Wymęczył mnie M,jest dwa razy szybszy ode mnie:-)Ciągle go gonię!! Wycieczkę zaliczam do udanych.Zjadłam loda półmetrowego:-) No ja tu gadu, gadu,a robota czeka... Narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Lunka. Dziękuję za kawę. U mnie również chłodno i pochmurno. W wydłużonym weekendzie dzisiejszy dzień jest dla mnie ..przerywnikiem. Idę do domowej pracy:D Lunka zdziwiłam się ,że wnusio w tym roku rozpoczyna szkołę. Pamiętam jak się cieszyłaś ....małym chłopczykiem. Dobrze,że chętnie mówi o szkole nie będzie problemów z adaptacją. x Jedyneczko czy dzisiaj pracujesz???? jeśli tak to już czas wstawać. x Ime Oj Ty leniuszku:) za rzadko bywasz na kawie:) x Livio odpocznij chwilkę przy kawie w Wagonie. x Marylko Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedynko:) jak mogłam pomyśleć,że jeszcze jesteś pod kołdrą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku Witaj Luna Ja również jestem Lunka zaskoczona tym,że wnusio już do szkoły idzie...może do przedszkola:-)??? Globusiku dzisiaj pobudkę miałam przed 6. Panie idące na szóstą do kościoła robią zbiórkę pod moim domem i lubią sobie pogadać....Co dzień rano w okresie letnim mam je w swoim pokoju:-D okna otwarte,każde słowo słychać,bez podsłuchu:-) Pogoda paskudzi się:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
OOO Matko myślałam,że tylko ja mam .....osiedlowy monitoring... nie musiałabym słuchać żadnych mediów i wszystko wiedzieć:) x Na razie rozmawiam z kolega , ugór leży i czeka na zaoranie. x Tak pogoda zupełnie inna. Wczoraj ciepło , dzisiaj chłód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja. Pada??? U mnie tak.Śmieję się,bo deszcz mi nie straszny. Zaprzyjaźniony Białorusin dał mi na przechowanie 100 parasoli:-) Przez granicę jednorazowo może przewieźć tylko 2 sztuki. Tak zastanawiam się czy w ciągu roku wszystkie poprzewozi??? Interes dla mnie jest dobry,bo za każdym razem jak przyjeżdża przywozi mi kwas chlebowy za przechowanie:-) Właśnie dostałam zgrzewkę.Polewam Wam,na zdrowie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez livi , jej wpisów ten temat jest do :P no powiedzmy- nudny, nie ok:O Postarajcie się bardziej- źle się was czyta :) Brak liderki zupełny:) Tylko wpisy livi ten temat mogą utrzymać. Ime;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko ale się uśmiałam:D setka i zapewne w różnych kolorach. Czy są również z falbankami, noooo wiesz takie jak to Panie u wód nosiły od słońca:D Jak na razie słońce mi nie straszne bo również pada. Kwas chlebowy lubię i kupuję. Wiem nie jest taki smaczny ale jest i już. Ugór zaorany , zrobiłam dwa zagony. Ufff napracowałam się ale za to jutro luzik. Wybieram się na Jarmark Katarzyński. Przyjmuję zamówienie na suweniry:) x Na tym kończę i mówię dobrej nocy. Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczornie gościu A co Ty mi tu oczko puszczasz :D Puść do wszystkich,wszak sprawiedliwość jakaś chyba obowiązuje :O Globusiku Leniuszkiem mnie nazwałaś? No nareszcie ktoś...bo mówią na mnie-mróweczka :D Jedyneczko Budzik jak ta lala...Nakręcać nie trzeba ;) Sam się nakręca :D Tak sobie wyobraziłam Ciebie z tymi parasolami... Może wiatr zawieje i przychula Cię do mnie? ;) Lunka Bigos uważyć Ci pomogę :D Jak robisz? Ze śliwkami albo z grzybami,czy też inne dodatki preferujesz? Livio,Marysiu...pozdrawiam serdecznie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Zaczynamy 21 dzień czerwca oczywiście przy kawie. Zapraszam. x ime Mróweczka tez musi odpocząć i wtedy jest leniuszkiem:) x Już ostrzę sobie zęby na bigosik. Którą drogę mam wybrać żeby trafić???"D x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku. Przetarłam oczy i znowu rano. Siedzę sobie jeszcze w szlafroku i piję kawę. Dopiero wstałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×