Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość jedendwatrzy123
Dzień dobry. Dziękuję za życzenia Globusiku:-) Wyspałam się dzisiaj,wstałam o 9-tej.Chłopaki jeszcze śpią:-) Zmykam do mamki. Znowu zimno i wietrznie:-( Ime super spędzony dzień,oby jak najwięcej takich. Pozdrawiam Was Wszystkie,niech dzień będzie długi i spokojny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie Globusiku Zdjęcia już są na FB Masz @,co i jak Dla reszty Pań,gorrrrące całusy👄...co by nie poprzyły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko , witaj Ime x Ime lecę na fb:) dziekuję x Jedyneczko byłaś na pogaduchach z Mamcia:) ????? x Dzień Dziecka uczciliśmy grupowo:) już wcześniej nasz znajomy Holender stwierdził,że czas na koleżeńskie spotkanie. W umówionej restauracji stawili się wszyscy. Razem 7 osób. Mimo słońca nie mogliśmy siedzieć w ogródku ...za zimno. W środku przy muzyce i winku było OK. Za szybko czas minął. x Pozdrowienia hej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedendwatrzy123
Dzień dobry śpiochy. Poniedziałek!!! 8 się zbliża!! Stawiam kubeł z kawą czarną i blondi. Lało wczoraj,leje dzisiaj,zimno. Pozdrawiam.....do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko x Z powodu braku czasu wpadam , szybko piję kawę i wypadam. U mnie również pada i zimno. Niech wróci kwiecień: ) można było chodzić w bluzkach z krótkim rękawem. x Pozdrawiam Koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witum Co u Was tak zimno...;) Na Kaszubach słoneczko grzeje choć dzisiaj wiatr się trochę rozchulał :D Ale przynajmniej siano porządnie wyschnie ;) Globusiku Jedyneczko Lunka Mario Livia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witum Ime. Znaczy się sianokosy przed Tobą:-) Bez pracy nie ma kołaczy:-) Ja dzisiaj też mam pracowity dzień w pracy,lubię tak.... Studencik mój pojechał,sesja na nosie,a on jakiś taki księżycowy:-(Chyba mu się studia znudziły.... Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ime cześć. Sianokosy przed Tobą:-) Tak bez pracy nie ma kołaczy. Ja dzisiaj też mam robotę w pracy... Studencik pojechał,sesja na nosie,a on jakiś taki księżycowy:-( Chyba mu studia się znudziły:-) Pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam ponownie. Głodnych zapraszam na gołębie jeszcze kilka się ostało. ime niech dalej świeci słońce bo sianko musi wyschnąć. Jeżeli będą robione stogi piszę się do pomocy. Lubię szukać igły w stogu siana:D. x Jedyneczko Maj zakończyłaś pracowicie a czerwiec rozpoczęłaś w ten sam sposób:) Ja też zagrzebałam się w syzyfach. Przestaję marzyć ,że kiedyś się skończą. x Pozdrawiam pozostałe Panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedendwatrzy123
Cześć Globusiku.Wpadam na gołębie:-) Po pracy planuję opustoszyć moje szafy.W środę zbiórka odzieży,już się cieszę na samą myśl,że pozbędę się nadmiaru... Coś mi nie wychodzi z tym wysyłaniem liścików :-( Zobaczymy co teraz mi wyjdzie,chyba zapomniałam jak to się robi:-) Poniedziałek prawie się kończy,hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko dobrze,że wpadłaś ...pofruniemy razem.... gdzie???? tam gdzie jesteśmy .Przecież nie ma innego piękniejszego miejsca na ziemi. Nawet gdy pada i jest chłodno ...jest ciepło❤️ Ja również potrzebuję przewietrzyć szafy. Tym razem będę bezlitosna nie ma odkładania ...bo może jeszcze założę:) Poproszę "B" ona jest zdecydowana więc nie będzie wahania!!! x poza tym wsio tak jak było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Hej dziewczyny. Znowu zimno, a to już czerwiec. Pozmieniało się trochę, nie wiem czy uda się wysłać ten post. Pozdrawiam wszystkie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zapraszam na kawusię. U nas upalne dni, popycham do was ciepełko. Dziś mam trochę luzniejszy dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam Babki Lunka dziekuję za kawę. x Miłego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki. Ja już w domku. Dziś szybko i sprawnie mi poszło w pracy. Pogodę mamy piękną na sobotę zapowiadają 30 st. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka I się zimno zrobiło :( Ale nic to,od weekendu pogoda się poprawi No i w związku z tym,wybieramy się nad morze Tęskno mi za jodem:D Pozdrowionka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnia cholera już mi przeszła:) x Sama na siebie zła jestem,za szybko mi złość mija,można ten stan dobrze wykorzystać, - np do syzyfów. x M szpital odroczono o tydzień -więc cisza na morzu, pogoda paskudnie zmienna - to deszczowo,to chłodnawo - niezmienna jestem ja - opanował mnie leń. Ech.. niech tak trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna33
Hej Livio Ja poproszę kawę. Jakaś przymulona jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia21
Lunka - może to dobry stan "przymulenia" u Ciebie.Organizm bardzo go potrzebuje? Może go wykorzystaj i po prostu sie kimnij. Kawy Ci nie robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz na niebiesko,raz na czerwono - zaczynam już rozgryzać dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem przymulona Efekt prochów :( Wypadł mi dysk i ledwo chodzę :( No cóż...dopada mnie od czasu do czasu cholera jedna ;) Jutro lekarz a jeszcze dzisiaj jadę z mężem do pani,która nastawia takie rzeczy.Jej ojciec też mi naprawiał skręcone kostki i nadgarstki.Zna mnie od dziecka Trzymajcie kciuki,mam nadzieję,że nie będą mnie chcieli kroić :O Miłego wieczoru❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Zapas kawy czeka na was. Wpadajcie. Jedyneczko co u ciebie? Globusiku? Livciu wczoraj miałam kolegę lenia, nie kimnęłam się ale trwałam jak w nirwanie. Ime przykra sprawa z tym dyskiem, zdrówka ci życzę. Wiem że takie nastawienia pomagają. Trzymam kciuki. Jak się dziś czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtorkowo Witajcie. Robię znowu kawę,dzisiaj dla wszystkich chętnych. x Od rana WM i "paskuda" - to już chyba tylko tak będzie się kręciło.:( x IME -powodzenia z nastawiaczem, tylko cos Twoja dolegliwość kojarzy mi się z tym remontem i rozwalaniem ściany. Dla Twojego kręgosłupa,lepiej będzie jak zmienisz hobby.Niekoniecznie na kulę z gumek - jak chcesz to coś Ci wymyślimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pijmy tą kawę Lunka.Obie dobre. x hobby - przy niedawnych porządkach po kątach w garażu,"znalazłam" na pólce zakurzoną skarbonkę - pełną - przyniosłam do domu,starego Mikołaja bez głowy,zakurzone toto było, - ZNALAZŁAM SKARB - zapomniany przez lata. x Zważyłam - 3 kg miedzi. x W skarbonce bezcenne monety z lat 80-tych,kiedy to jeszcze wszystko przeliczane było na miliony :) Sprawdziłam na Allegro - można sprzedawać - chyba zostawię ten skarb dla potomnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomniałam sobie sytuację sprzed laty - C.zapełniła skarbonkę i chciała kupić jakąś zabawkę w kiosku. x pozwoliłam za te jej "oszczędności" - poszłysmy do kiosku,zabawka droga nie była - ale biedna pani kioskarka,wysypała jej zawartość - to było też z tego "Mikołaja" - chyba m.więcej o podobnej wadze - liczyła i liczyła ,a C.zmartwiona - - to aż takie drogie?? hehehe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam i o zdrowie pytam. Lunka dzięki za kawę. Potrzebna mi jak tlen:) x Miłego dnia wszystkim życzę. Czas na mnie. x Jedyneczko pytamy co u Ciebie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×