Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość gość
Mam meza ,co ma schizofrenie,nikt o tej chorobie nie wie z naszego otoczenia...........bieze leki i jest ok......ale bywa jak mu sie przeciwstawie to boje sie go jak cholera........jestesmy po 50..........on choruje pewnie od zawsze tylko myslalam ,ze to wina jego charakteru.........wczoraj zebym nie zwiala to by mnie chyba zabil..........co ja mam robic???:( Otylia 55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badania się odbyły - tak jak pisałam - nie moje, ale M. x Dzisiaj telefonicznie odwołałam wszystkie moje umówione wizyty - to jest bez sensu.Kiedy już się decyduje pomysleć o sobie,zawsze jest ktoś ważniejszy. x Będzie co ma byc i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj za to miałam telefon z wrocławka. x Usłyszałam tylko..powiem Ci coś o siemieniu lnianym.. i nie wytrzymałam - wygarnęłam to co mi się zebrało przez lata. Ja ryczałam - tamta strona - niet. x podziękowałam za lata wiecznego pouczania i krytyki,zero zainteresowania problemami w rodzinie mojej,zero zainteresowania czy faktycznie nie mogłaby pomóc - a mogła,miała możliwości, - w końcu zapytałam - kim tak naprawdę w tej rodzinie byłam - a teraz niech się odczepi - a jak chce pomóc,to niech się tutaj nie pokazuje - OOOMMMAATKO! zrobiłam to. Ma wieczorkiem zadzwonić zapytać o kochanego braciszka - jak myślicie zadzwoni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj za to miałam telefon z wrocławka. x Usłyszałam tylko..powiem Ci coś o siemieniu lnianym.. i nie wytrzymałam - wygarnęłam to co mi się zebrało przez lata. Ja ryczałam - tamta strona - niet. x podziękowałam za lata wiecznego pouczania i krytyki,zero zainteresowania problemami w rodzinie mojej,zero zainteresowania czy faktycznie nie mogłaby pomóc - a mogła,miała możliwości, - w końcu zapytałam - kim tak naprawdę w tej rodzinie byłam - a teraz niech się odczepi - a jak chce pomóc,to niech się tutaj nie pokazuje - OOOMMMAATKO! zrobiłam to. Ma wieczorkiem zadzwonić zapytać o kochanego braciszka - jak myślicie zadzwoni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OTYLIO - nie wiem co uważaj,ą inni - ale moje zdanie - ZWIEWAJ. x Inne czasy niż kiedyś,dasz sobie radę - Wiem jak trudno - bardzo trudno żyć z kimś kto myśli inaczej i inaczej widzi rzeczywistość. x nieraz ogląda sie programy o trAGEdiach w rodzinie,wszystko takie cacy - i pytanie się nasuwa - dlaczego byli razem?W imię czego nie uciekła? Zal dorobku?żal tych 4-ch ścian? -dała znowu się przekonać na dobre słówka?Znowu uwierzyła? to nie ma żadnej wartości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedendwatrzy123
Dzień dobry. Nie wpuszczają mnie do Was:-( Globusiku poranek mam z uśmiechem:-) Dzięki,już wiem na kim wzorowała się Margaret. Zostawiam kawę koleżanki i pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Jedyneczko dziękuję. Mnie też nie chcieli wpuścić , pisałam już o 6 rano. Napisałam taki długi liścik i co i nie wysłało. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedendwatrzy123
Cześć Luna. Dzisiaj masz dzień odpoczynku?? Oby tak było.Dobrego dnia życzę Ime jak się czujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Jedyneczko Czuję się tak samo,z tym,że pas utrzymuje moje lędźwie na swoim miejscu.Lżej się siedzi :D Dziękuję za troskę❤️ Globusiku Mam tak samo jak Ty Tochę zimy,trochę przeciągu i też odczuwam to w plecach Lunka Szkoda,że Cię nie wpuścili rano na kaffe :( Byłoby co czytać ;) Livio Mario Pozdrawiam Moja córka obchodzi dzisiaj 20-ste urodziny Bosze,jak ten czas leci :D :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IME - 100 lat dla Twojej Córki. A czas leeeci. x Dzisiaj zapraszam Was na pierogi z truskawkami. Nie przemęczyłam się za bardzo. podpatrzyłam w necie - ciasto pierogowe,rozwałkowane cieniutko jak na tradycyjne - pokroiłam w w szerokie paski,obgotowałam i ułożyłam na półmisku kwadratowym do lazanii,na przemian z truskawkami. Potem całość polałam śmietaną. x Smak ok.pierogi - lazania w jednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Livciu👄 Smak truskawkowej lazani.mmm,już mi ślinka pociekła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Życzę miłej niedzieli. x Nie smakowała mi sobota bez kawy! x pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,witam świątecznie. Piękna niedziela,słońce smali ,wiatr wieje jest ok. Globusiku Ciebie też nie wpuszczali w sobotę do wagonika??:-( Wczoraj w rodzinie było wesele.My z M nie byliśmy,ale chłopaki byli,przyjechała też siostra męża z dzieciakami,dzisiaj poprawiny we własnym zakresie u teściowej w ogródku:-) Szykuję mięsiwo na ruszt:-) Livio podciągam jednego pieroga,ale ich narobiłaś:-) Ime,pozytywne nastawienie to połowa sukcesu:-) Jutro będziesz już śmigać.... Pozdrawiam Was.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Babki. Wybrałam się na kawę. Szybko muszę wracać .Burza w drodze. x Zapraszam na na spotkanie w Wagoniku. x Miłego bez burz poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witaj Globusiku.Dzięki za kawkę.Byłam na targu,spóźniłam na pogaduchy. U mnie też zapowiadają burze:-( Zaczynamy nowy tydzień,dobrego Wam i sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko. Rano zdążyłam przygotować kawę i tylko tyle. Burza szła szybkimi krokami. Nadeszła na szczęście spokojna tyle,że polało solidnie. Wyobraź sobie,że obserwowałam co się dzieje z chmurami. Bardzo szybko zmieniały kolor od ciemnego granatu przez niebieski , popielaty ,a nawet były wstawki różowe. Nie wyglądało to ładnie a raczej groźnie. Ale już po wszystkim!!! Jak udały się poprawiny . U mnie wczoraj był upał. Dzisiaj jest lekki wiatr więc ciut przyjemniej. x Ime Jak się czujesz??? ja właśnie zrealizowałam recepty między innymi na Voltaren. x Lunka, Livio , Marylko pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babeczki Kawa stygnie,zapraszam :D Samopoczucie ciut lepsze,pas pomaga Dzisiaj wizyta u dermatologa Okazuje się,że to nie był półpasiec... Mam na karku jakieś swędzące ropne grudki Pdejrzewam,że to mój gronkowiec daje znać o sobie Strasznie mnie to swędzi :( Zwariować można z tymi choróbskami :O Pozdrawiam Was moje miłe❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Witam was po burzach, wichurach. Wczoraj burza sięgnęła apogeum, myśleliśmy ,że to koniec świata. Na szczęście zdążyliśmy wszystko uprzątnąć. Mam nadzieję że to już koniec z tymi anomaliami. Zginęło 5 osób w naszym okręgu. Drzewa powalone. Pozdrawiam was i znikam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam słonecznie.Ime dzięki za kawę.Zdrowiej nam szybko!!! Globusiku pytasz mnie o poprawiny.Niektórzy bawili się dobrze,ja kierowcą byłam,także nie użyłam sobie:-) Goście rozjechali się już i zostały wspomnienia... Mój młodszy S uwielbia obserwować burzę.Otwiera okno i z lornetką obserwuje:-( a ja mu jęczę za plecami:-) Ale zjawisko do obserwacji jak najbardziej Globusiku:-) Pozdrawiam Was Wszystkie.Zdrowego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia21
Do mnie dotarła resztka burzy od Ciebie Lunka. Najważniejsze - nie g***towna a gorączkę przegnała. x dzisiaj czekam na przyjazd S z Wnusiem. x pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam bardzo serdecznie. Dziękuje za kawę. Musi mnie wprawić w ruch!!! x Ime przepędzam złe ,za dużo przykleiło się do Ciebie:( ale cóż mam podobnie:( x Lunka właśnie rano pomyślałam o Tobie. Wyczytałam w internecie o szaleństwach burzowych. Na szczęście nie ponieśliście większych szkód. x Jedyneczko no tak ten co ..robi za kierowcę:) ..jest poszkodowany. Ale co tam ważne,że towarzystwo dobrze sie bawiło:) x U mnie od rana grzeje. Wybieram się z kotem i jego pazurkami do ..SALONU:D poczekam jednak do wieczora będzie chłodniej. x Spokojnego dnia Babki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawać śpiochyyyyyyyy Znowu kawa wystygnie ;) Za oknem kukułka mi kuka Czasami mam chęć policzyć...ale Może lepiej nie zapeszać? Chociaż... Jednego dnia tyle nakukała,że gdybym liczyła,żyłabym chyba z tysiąc lat :D Miłego dzionka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ime pobudkę nam zrobiłaś, dięki za kawę. Jak samopoczucie? Ciężka noc za mną, poszłam spać o 4.20. Za oknem deszczyk pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny:-) Jeny Ime ,ale Ty masz donośny głos:-) Zerwałam się jak poparzona:-D prysznic ugasił emocje.... Piję z Wami kawę i rozmyślam,planuję i kombinuję:-) Pogoda na razie dopisuje,bez nawałnic.Słonecznie i cieplutko ma być do soboty,wtedy Luna Twoje deszcze do nas dojdą... Wczoraj wyrywałam chwasty z mojego skalniaka,dzisiaj czuję każdy mięsień. Za mało się ruszam:-( Ime podeślij kukułkę do mnie:-) Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej wszystkim:) x Ime ale fajnie,że mnie obudziłaś. Byłam w jakimś letargu a kawa przygotowana i czeka na chętnych ..znaczy się na mnie:) W tym roku kukułki nie słyszałam:( co mam myśleć???????????? x Lunka u Ciebie deszczyk??? u mnie słońce i ciepło. x Jedyneczko planujesz , kombinujesz podobnie jak ja:) x Babki wystawiłam pięć walizek iiii wszystkie muszę zapełnić bo podróż mnie czeka!!!! Trzeba opić za pierwszym razem zdany egzamin na prawo jazdy przez młodszego wnuka:D ale będzie okazji :D Jeżeli mi czas pozwoli jeszcze wpadnę do Was. x Teraz mówię do zobaczenia i miluśkiego dnia zyczę wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedendwatrzy123
Hej Globusiku. To będziesz miała podwójną okazję do oblewania,parapetówa też:-) Gratulacje dla młodego!!! Dzisiaj wyruszasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko:) otóż to parapetówka też będzie:) wyruszam jutro rano. W imieniu młodego dziękuję za gratulacje , oczywiście przekażę. Nienawidzę pakowania:( na szczęście ciepło więc będę BARDZO oszczędna. Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie pozostałe Koleżanki też. DO UZDRZENI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×