Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość Upiorny 7
Taka rola kogucika, aby on zaskoczył gdy Upiorna nie ucika Wiec myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezu trzymajcie mnie
bo mi się słabo robi jak pisze ten idiota upiorny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Dobra kawusia nigdy nie jest zła:) dziękuję. 1 2 3! Śpioch Ci ze mnie również okropny. Wieczorem padłam , a i dzisiaj potrzebny był dźwig do podniesienia głowy:) UPIORNY! podążaj na kawę bo mimo naszej gościnności zabraknie:) Hej wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dobrze, że jest kawa. Moja głowa dziś też ciężka. Pogoda jak zwykle burzowa. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny 7
Po upiornej burzy czas na upiorna kawę;-) Wiec nie wykorzystując waszej gościnności, choć to upiorne, kawiarenka będzie zaliczona. Ot taka moja wpadka za upiorne 27min. Wiec życząc wam smaczndgo z upiornem czekam. A teraz myk, myk..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć MARYLKO! Cześć Upiorny! Upiorna kawa nic nie działa na lepsze samopoczucie. Moja głowa pusta jak wydrążona dynia:) nic nie robiąc strasznie się napracowałam.Jaki z tego wniosek??? zabrać się do pracy ..odpoczynek murowany:) Upiornie dobrego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Co tam Wasze Upiorności w porównaniiu do moich :D Wizyta trwała 14 godzin,a zmęczona jestem,że hej....... Tak mam chęć Wam się zwierzyć,ale nie wypada.Absurdy do kwadratu. Pojechali na urlop,S.wypocznie?? Bo ja mam pod ręką wehikuł czasu i ciszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny 7
Upiorności mile widziane;-) Lecz oni mają swoje upiorności, ktore pragną sami zwalczyć, a mamcia zawsze wie lepiej;-) Wiec myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha na początku upiornie was witam. Upiorny dzień,niebo upiornie ciemne i chłodno. 123 nie doczytałaś Z od niedzieli w Polsce. Przyjedzie z młodszym synem. Starszy dojedzie póżniej. Będzie pełna chata!!! Marylko 22 zł toż to śmieszne, wiem lepsze to niż nic. Livciu pisz o swoich upiornościach. Globusiku super obiad,ja dziś też sobie odpuszczę z gotowaniem. Rozmrażam lodówkę,muszę pomyć wszystko. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UPIORNY - nie wtracam się.Ale serce boli...szczególnie gdy chodzi o Wnusia. podam Wam nowy sposób pakowania na wczasy.Po co wybierać z szafy ciuchy i zastanawiać sie co wybrać. Torba otwarta pod półką - machnięcie ręką,zawartość w torbie.I tak kolejne półki i torby. Dużo wielkich toreb? Jest tragarz i duży samochód.Na tą jedną noc,wniesiono 8toreb. Tylko problem,co w której jest i wieczne przewracanire w nich. polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livciu Oj boli, boli to serduszko. Wiesz może niektórzy lubią taki bałagan. Ja muszę mieć wszystko zaplanowane,co w jaki dzień ubieram,pakuję tylko potrzebne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny 7
;-) ...myk, myk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Doczłapałam do Wagonika żeby się poskarżyć:( u mnie apogeum gorąca , ale ja przecież upiornie uparta.Robię obiad.Barszcz, gulasz i pieczona karkówka.Na szczęście zbliżam się do końca .Słońce w kuchenne okno zajrzy później...mnie już nie będzie. Jutro będę miała nagrodę za dzisiaj będę ....lbdgj:D:D :0 ale się zawstydziłam za ten skrót...nie rozszyfruję go:) ale tak będzie jak napisałam:) LUNKA! Będziesz miała nagrodę za tęsknotę.....pełna chata i wesołość. Ja też ubolewam nad wnukiem. U niego sesja do 15 lipca.Nic tylko nauka. Synowa obroniła pracę , jest wolna , młodszy również.Dostał skuter w sobotę zdaje na kartę więc ciut się uczy i narzeka:):) Starszy Junior po sesji ma 2 tygodnie praktyki. Ile czasu pozostanie na wakacje????? niewiadoma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
UPIORNY gdzie tak pomykasz???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam napad na syzyfy.Umyłam okna,zrobiłam porządek w szafce z przyprawami,pomyłam podłogi i nawlekłam na nitkę seler do suszenia. Dziewczyny proszę was o pomoc.Mam ładną buteleczę na oliwę,na dnie osiadł osad i chcę ją umyć. Nic nie pomaga,sypałam ryż i płyn do naczyń z wodą i nic, uparcie tam siedzi i nie chce popuścić. Może znacie jakiś sposób???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
No nie LUNKA! W taki upał miałaś siłę myć okna????? Do buteleczki wsyp kwasku cytrynowego zalej gorąca wodą i odstaw. Będziesz obserwować. Kwasek czyści choć nie wszystko. Głowy nie daję, ale trzeba próbować. Czy próbowałaś wygotować??? Butelkę zalać wodą żeby cała była pokryta. Na małym ogniu gotować , może osad się rozpuści. Powodzenia. Nareszcie odpoczywam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-) Moje upiorne zwłoki witają się z Wami:-) Nie chcę, ale muszę to powiedzieć!!! Wymiękam!! Mam już dość!!! Upał mnie zabije!!! Ale pókim żywa ,to zagadam jeszcze z Wami:-) Po porannej kawie komputer mi prawie wybuchł:-( Mam tu takiego fachowca!!! usterkę naprawił w kilka godzin.Zasilacz spalił się:-( Nie wytrzymał upału??? Livciu pakowanie waliz w wykonaniu "Twoich":-) Mistrzostwa:-D Nigdy nie pomyślałam,że tak też można:-) Mam nadzieję,że jakoś tam się rozpakują na wczasach!! Będą pewnie zdziwieni,jak wpadnie im jakiś ocieplacz zimowy??? Moja mamka czuje się lepiej.Będąc w odwiedzinach po południu czego dowiedziałam się:-( Do starszej pani,która leży z mamą na sali przyjechała synowa w odwiedziny.Z dzieciaczkiem w wieku 4 lat.Starsza pani ma złamane żebra:-( Synowa przywitała się z nią,zostawiła jej wnuka na pociechę i pobiegła na zakupy:-( Nie było jej parę godzin. Mała zbawiała chorych,chociaż oni nie koniecznie byli zadowoleni!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę dalej:-) Wnuczka to była:-) Dziewczynka ,znudzona wizytą ,zajęła się sobą:-) Zdjęła buciki,zaczęła szurać krzesłami,śpiewać ,tańczyć,mówić wierszyki itp... Skakała po pustym łóżku,babcia zachwycona!!!! W końcu dziecko zmęczone usnęło na łóżku razem z babcią:-)Pielęgniarki zachwycone widokiem:-( Mamka dziewczynki zjawiła się po 4 godzinach:-( Dobrej nocki koleżanki,pewnie już odpoczywacie.Śpijcie więc spokojnie!!! Jeszcze tu zajrzę, może któraś z Was się odezwie:-) Upiorny???? Ty na pewno nie śpisz:-) Jak chcesz mogę Ci koktajl przygotować ze swojskich owoców:-) Mam : porzeczkę, wiśnię, banana i lód!!! Upiornie zimny mi się trafił:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śpicie ?? 123 - z tej mamusi zostawiajacej dziecko w szpitalu to Pomysłowy Dobromir :D, dwa w jednym - odwiedziny i wolne załatwione. Dziwi mnie nieco reakcja personelu - dziecko pod opieką chorych ludzi.Przecież i dla dziecka,to miejdce pełne zarazek. Ech..pomysłowe te niektóre młode kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj wieczorem wzięłam pierwszy zastrzyk z insuliną. NIC WIĘCEJ NA TEN TEMAT. CZUJĘ SIĘ W SIDŁACH MACHINY. Pełno kolejnych zleceń -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livciu stało się!! To dla Twojego zdrowia!!! Bądź dzielna!!! Śpij spokojnie !!!! Dobrej nocki:-) Mnie jakoś nie do spania:-( Nie mogę sobie miejsca znaleźć. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny 7
Morfeusz już powalony snem, a wy nie? Upiornie niespotykane to, to jakieś. Wiec... myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny 7
Jedyneczko!? Poprzeczka. Zdecydowanie poprzeczka, Przez swoją upiorna delikatność Mógłbym pożerać je jak maliny, a maliny... wiadomo jak... Ostatnio porzeczki jadłem... upiornie dawno:-) Wiec proszę Cię tylko o porzeczki jeżeli Twoje? Jak tylko czas Tobie :-)pozwoli. Wiec...? Myk myk... Odpoczywajcie w głębokim śnie, nocy letniej, Aniołowie swoich pociech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upiorny7.
:-):-):-):-) I Myk!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! dzieńdoberek :) kawusia jest , dobry humor też więc wszystko po staremu:) Zaczyna przypiekać również po staremu:) jestem myśliwym również po staremu:) i wszystko pozostałe też po staremu:) Pozdro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
UPIORNY! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×