Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Dzień dobry. Słonko powitało nas z rana. Będzie dobry dzień. Czereśni też u mnie na straganach pełno. Ceny 8 do 14 zl za kilo. Dzięki Livio za czereśnie :) I za troskę dziewczyny. Luna życzę Ci najlepszego w nowej pracy. Umówiłam się do fryzjera na strzyżenie. Na razie kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. zbliza się do mnie burza. duchota niesdamowita.a ja myślę o szpakach,czy możecie przeprowadzić w swoich okolicach śledztwo?Jak jsteście na bazarkach - popytać.Albo znajomych co mają czereśnie.ciekawe jaki zakres ma problem. kto nam wytrówa ptaki?Wróbelków też malutko. SZPAK "Tak jak inne szpakowate jest ptakiem mimetycznym, potrafiącym naśladować odgłosy innych ptaków, również przy częstym kontakcie z ludźmi, ludzki głos. Poznane odgłosy często splata ze swoim śpiewem, który jest serią ćwierków z krótkimi skrzekami i klekotaniem, zwykle z cichymi skrzypnięciami w tle, powtarzając jeden wers wielokrotnie. Młode osobniki przez pierwsze miesiące swego życia wydają tylko donośny długi ćwierkot o niższym tonie, który zanika wraz z dojrzewaniem."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslicie zapewne,że sfiksowałam z tymi szpakami :D Zaczęło padać !! Lunka idzie od Twojej strony. ode mnie,na nową pracę dostajesz wiaderko czereśni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stanley23
Witam wszystkie Piękne i dojrzałe kobiety na tym forum ,chciałbym wam zaproponować relax,odpoczynek,czas bez zmartwień i stresów ,Zapraszam serdecznie na wakacje Nad Morzem w pięknej miejscowości KARWIA ,jest to nie za duża miejscowość piękna,z piękną Plażą ,każdej z was należy się chwile relaxu ,a leżenie na plaży w palących promieniach słońca ,z chłodzącym lekkim wiaterkiem z morza czystym powietrzem ,nie ma nic lepszego dla regeneracji ciała i umysłu ,jest to miejsce dla ludzi którzy lubią spokój jak i są miejsca w których można się dobrze pobawić ,i do tego niska cena pobytu również zachęca :) Wszelkie informacje i rezerwacje są pod numerem tel.511-025-922 Serdecznie zapraszamy..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
STANLEJ 23. Serdecznie dziękuję za informacje. Wiesz wcale nie jest powiedziane, że nie skorzystam. Pozdrawiam. MARYLKO! U mnie cena czereśni zaczyna się od 12 zł. Włosięta:) ostrzygłam w ubiegły poniedziałek. LIVIO! Od dawna ubolewam nad wróbelkami. Na moich terenach wyginęły już jakieś dwa lata temu. Znajomi mają czereśnie , wiem ,że w ubiegłym roku czereśnie atakowały. Zapytam jak jest w tym sezonie. powodzenia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajeczka na dobranoc od Livii Mały chłopczyk wraz z tatusiem znaleźli w lesie małego jeżyka. Leżał pod kępką trawy i drżał z zimna. Chłopczykowi zrobiło się żal jeżyka i poprosił tatusia, żeby zabrali jeżyka do domu. Tata się zgodził, i tak jeżyk zamieszkal u nich. Chłopczyk bardzo dbał o jezyka, poił go mleczkiem i dawał mu najlepsze owoce. Jeżyk zajadał ze smakiem i nieraz - ku zdziwieniu chłopca - pomrukiwał z zadowoleniem.Na zimę jeżyk - jak przystało na wszystkie porządne jeżyki - zapadł w zimowy sen. A na wiosnę jeżykowi urosły skrzydła, na czole wyrósł róg i odleciał przez niedomknięte okno. Wtedy stało się jasne, że chłopczyk z tatusiem nie przynieśli z lasu jeżyka, tylko jakieś c h .... wie co!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już sie zwinęłyście, a ja dopiero zaglądam do wagonika. Miałam dziś dużo do zrobienia,Z jutro wyjeżdża do Polski. Wiecie ,trzeba wszystko przygotować itd....... Pracę zaczynam od poniedziałku. Livciu dziękuję za wiadro czereśni, lubię te owoce. Po takiej bajce mogę iść do luluni,ha ha ha ha! Wykluły się małe szpaki pod naszym dachem. Rodzice karmia je na zmianę. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie miłe Panie. Zapraszam na kawę , herbatę lub lemoniadę bo upał niemożliwy. Jak na razie ciemno i wokół grzmi. Pozdrawiam hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Globusiku dosiadam się do kawy. Piszecie o burzach u nas nic,zero deszczu ,burzy. Wczoraj bylismy na imprezie,znajomy obchodził 55 urodziny. Fajnie było,śmiechy chichy i o 1.30 wróciliśmy do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie calutka noc burza trzymała. powietrze troche inne..ufff przynajmniej z rana. Dziewczyny - miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Wczoraj po południu burza, przez 6 godzin nie było prądu. Dziś w nocy burza, zalało mi garaż. W okolicy połamało drzewa, znajomi od wczoraj są bez prądu . Co się dzieje ? Aż takie gwałtowne ulewy! Życzę miłej niedzieli dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Koleżanki wpadam na chwilkę. Mam zwariowany weekend , nawet nie mogę pogadać. Nic to od jutra wróci normalność. MARYLKO! Słyszałam o nawałnicach w Twoim rejonie. U mnie również grzmiało i padało wczoraj i dzisiaj do 12tej. Na szczęście bez większych szkód. Miłej i spokojnej niedzieli wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak tam ? Kibicujemy wieczorem. Trzymam kciuki za Włochy ! Livio wróbli u mnie w ogrodzie dostatek, obserwuję je rano iwieczorem, ale szpaków faktycznie nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Marylko ja również kibicuję Włochom. Zwariowana niedziela,wszystko szybko,zapakowałam Z razem z bagażem do autokaru i ariwederczi. Odpoczywam razem z piesem. Nikt nic ode mnie nie chce.Cisza jak makiem zasiał.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co prawda jest już poniedziałek :) ale bajeczkę na dobranoc wklejam. Przyda sie i na DZIEN DOBRY Bajka o uczuciach Dawno, dawno temu, na oceanie istniała wyspa, którą zamieszkiwały emocje, uczucia oraz ludzkie cechy - takie jak: dobry humor, smutek, mądrość, duma; a wszystkich razem łączyła miłość. Pewnego dnia mieszkańcy wyspy dowiedzieli się, że niedługo wyspa zatonie. Przygotowali swoje statki do wypłynięcia w morze, aby na zawsze opuścić wyspę. Tylko miłość postanowiła poczekać do ostatniej chwili. Gdy pozostał jedynie maleńki skrawek lądu - miłość poprosiła o pomoc. Pierwsze podpłynęło bogactwo na swoim luksusowym jachcie. Miłość zapytała: - Bogactwo, czy możesz mnie uratować ? Niestety nie. Pokład mam pełen złota, srebra i innych kosztowności. Nie ma tam już miejsca dla ciebie. - Odpowiedziało Bogactwo. Druga podpłynęła Duma swoim ogromnym czteromasztowcem. - Dumo, zabierz mnie ze sobą ! - poprosiła Miłość. Niestety nie mogę cię wziąźć! Na moim statku wszystko jest uporządkowane, a ty mogłabyś mi to popsuć... - odpowiedziała Duma i z dumą podniosła piękne żagle. Na zbutwiałej lódce podpłynal Smutek. - Smutku, zabierz mnie ze sobą ! - poprosiła Miłość, Och, Miłość, ja jestem tak strasznie smutny, że chcę pozostać sam. - Odrzekł Smutek i smutnie powiosłował w dal. Dobry humor przepłynął obok Miłości nie zauważając jej, bo był tak rozbawiony, że nie usłyszał nawet wołania o pomoc. Wydawało się, że Miłość zginie na zawsze w głębiach oceanu... Nagle Miłość usłyszała: - Chodź! Zabiorę cię ze soba ! - powiedział nieznajomy starzec. Miłość była tak szczęśliwa i wdzięczna za uratowanie życia, że zapomniała zapytać kim jest jej wybawca. Miłość bardzo chciała się dowiedzieć kim jest ten tajemniczy starzec. Zwróciła się o poradę do Wiedzy. - Powiedz mi proszę, kto mnie uratował ? - To był Czas. - Odpowiedziała Wiedza. - Czas ? - zdziwiła się Miłość. - Dlaczego Czas mi pomógł ? - Tylko Czas rozumie, jak ważnym uczuciem w życiu każdego człowieka jest Miłość. - Odrzekła Wiedza. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zapraszam na kawę. Zasnęłam w przerwie meczu,nawet nie wiem czy spałam. Livciu ładna i mądra bajeczka. Jaką macie pogode?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Najdroższy Globusiku!!!!! Przytulam Cię bardzo mocno i składam spóźnione życzenia. Dużo zdrowia,zdrowia i jeszcze raz:-) Wczoraj nie było prądu,nawałnice i burze!!! Nie mogłam Cię uściskać:-( WSZYSTKIEGO DOBREGO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Drogie koleżanki.Widzę ,że i Was pogoda nie oszczędza:-) Rano było przepięknie. Wybraliśmy się nad wodę.Po południu zaczęła się nawałnica.Dobrze, że w czas wróciliśmy do domu. Zdążyłam zamknąć okna.Burza szalała do północy,bez większej biedy tyle,że prądu zabrakło:-( Teraz znowu cisza przed burzą:-) Pozdrawiam Was serdecznie!!!! Luna,Tobie szczęśliwego i pomyślnego dnia w nowej pracy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLOBUSIKU ZDRÓWKA,SZCZĘŚCIA I SPEŁNIENIA MARZEŃ. Przepraszam zapomniałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam serdecznie. Dobrze,że jest kawa. Bardzo dziękuję za życzenia. Ściskam Was wszystkie bardzo mocno. Miniony weekend pomieszał szyki i zmuszał siedzieć w domu.Chyba nie było miejsca w kraju gdzie by nie szalały burze. Do tego gorączka. W sobotę po przejechanych 6 km od domu wracaliśmy z powrotem. Na tym zakończył się wypad nad jeziorko. Niedziela była tylko na słodko:) Koniec EURO:( aż żal. Babki czekam na natchnienie :) by wrócić do codziennego rytmu:) Miłego rozpoczynającego się tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLOBUS - WSZYSTKIEGO NAJ..NAJ..NAJ..NAJ..NAJ.......... Wczorajsza data jakoś się zapodziałsa w upale,duchociei burzach.....i nie tylko mnie :) wybaczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Wróbelki ćwierkają za oknem, słonecznie i ciepło. Za chwilę dostanę wnuki do pilnowania. Globus przyjmij życzenia zdrowia i pogody ducha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Droga LIVCIU! Bez podstawy nie obrażam się . Masz rację mózg się topi od upałów. Już zaczęło przypiekać. MARYLKO! Jak z garażem czy już się uporałaś??? LUNKA! Powodzenia w nowym miejscu. Jeżeli uznasz za stosowne podziel się z nami odczuciami. 1 2 3! Spokojnej pracy. Dziewczynki. Ile razy włączone są zefirki w domu tyle razy nawieje mi w oczy i kończy się jęczmieniem. Właśnie od wczoraj z nim walczę. Ale dam radę. Tyle na razie , mówię do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO dziękuję. Zabieram klatki i jadę do Ciebie po wróbelki. U mnie ich nie ma. Miłego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dobrej nocy Dziewczynki! Ostatni spóźnieni goście wyszli ...ufff:) Do zobaczenia jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie :) Puścizna w Wagoniku:) Może zapachem kawy ściągnę gości. U mnie krajobraz po burzy:( Miłego dnia Kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! witaj. Dobra kawa nigdy nie jest zła:) piję bardzo chętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×