Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Dziękuje za kawę Jedyneczko. x Ja o swoim pupilku napisze po powrocie. Przed nami dość długa podróż. Mówię wszystkim do UZDRZENI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jedyneczko Sunia miała wielkie szczęście,że spotkała takich ludzi na swojej drodze :D Globusiku Szczęśliwej drogi❤️ I wracaj do nas szybko :D Lunka,Livio,Marijko i Marysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ime:-) Sunia-ładne imię:-) Moja piesia to Pusia:-) Pokręciłaś,ale wybaczam,nic nie szkodzi,naprawdę się nie gniewam,zapomnijmy o tym,już dobrze;-) Odbija mi z lekka bo zaraz idę do dentysty,a okulista??dalej odwleczony.Dentysta ważniejszy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ime, 123 nigdy lotna nie była :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Cześć dziewczyny. Od tygodnia nie korzystałam z komputera. Jakoś nie miałam ochoty. Opieka nad Kacperkiem i Tymkiem, praca w ogrodzie i w domu. Problem z Kają- ugryzła faceta, pewna byłam , że ma ważne szczepienie.Otóż nie , przegapiłam termin. No i teraz jeżdżę z nią do weterynarza na obserwację, co 4 dni. Kłopot bo nie mam samochodu, a 12 letnia suczka nie doszłaby na drugi koniec miasta. Kobietki sprawdżcie szczepienia swoich pupili. Pozdrawiam serdecznie wszystkie dziewczyny no i nowych gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jestem z kawą,wpadajcie. Marysiu rzeczywiście masz kłopot.Ile czasu należy chodzić na taką obserwację?Mam nadzieję,że wszystko dobrze się skończy.Pozdrawiam Cię,trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej koleżanki. Marysiu a to ci dopiero kłopot, współczuję ci. Moja piesa zaszczepiona na czas. Zaczipowana również jest i ma nawet swój paszport. Jestem dziś taka zmęczona. Jutro wieczorem będę robić pączki. Śpijcie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Dobry wieczór. Jedynko obserwacja psa potrwa 3 tyg. Weterynarz patrzy jej w oczy i mierzy temp. co 4 dni. Kłopot z dowożeniem psa, na szczęście jeżdżę z zięciem :) Luna z jakiej okazji te pączki? Podrzuć jednego do kawy :) Ime , Globus , Livio pozdrawiam. Dobrej nocy dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,witajcie w ostatnim dniu października. Zapraszam na kawę.Szkoda ,że na pączki Luny trzeba czekać do wieczora. Luna pieczenie pączków to dla mnie byłoby wielkie wyzwanie;-) Napisz koniecznie jak Ty sobie poradziłaś. Wczoraj pędziłam jak pociąg pospieszny:-( dzisiaj przysiądę trochę w Stacyjkowie i odsapnę... Marysiu długa ta obserwacja,myślę,że lekarz niczego złego w oczach psiaka nie wypatrzył,miejmy nadzieję,że wszystko będzie ok. Pozdrawiam Was Wszystkie.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Cześć dziewczyny. Wszystkie zajęte :) Wiadomo Święto Zmarłych. X Jedyneczko ,też mam nadzieję, że z Kają wszystko dobrze. Zresztą to już staruszka, 12 lat u psa tej rasy to 85 lat u ludzi. X Piekę murzynka na jutro i czekam na pączka od Luny. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zapraszam na kawę i ciasto. Dopisała dziś pogoda na spacer i zadumę na cmentarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Kawa i pączki dostarczone! Zapraszam. Pączki tak bez okazji zrobiłam, Z miał zachciankę. Jedyneczko wcale to takie trudne nie jest, w necie masz mnóstwo sposobów. Przeżyłam te Święta w gronie znajomych. Świeczki paliły się przy zdjęciach naszych ukochanych. Łzy popłynęły, wspomnienia...... Nic czas otrząsnąć się z zadumy i wrócić do przyziemnych spraw! Praca wzywa. Miłego dnia wam życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witajcie dziewczyny.Luna dzięki za kawkę .Z przyjemnością wypijam i biegnę.Co do pączków moja mamunie jest mistrzem w ich wykonaniu,dlatego ja się nie biorę;-) Twoje Luna też bardzo dobre:-) Marysiu moi chłopcy uwielbiają murzynka,biorę większy kawałek;-) Dzisiaj dzień rozwożenia faktur. Pogoda bardzo dopisuje nadal.Jest ciepło i słonecznie. Dobrego dnia Wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
x Wszystko co napisałam było ...spam. Czy ktuś zamknął mi drogę na kawę. No cóż muszę odczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko chętnie wypije z Tobą kawę. x Jestem w swojej rzeczywistości. Mimo ,że jestem rozleniwiona planuję popracować. Siedzieć nie potrafię. x U mnie piękny słoneczny dzień prawie nie listopadowy. x Pozdrawiam Koleżanki i miłego wtorku życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Dobry wieczór . Piękna dziś była pogoda, poszłam do parku z dziećmi.Ptaki śpiewają zupełnie jak na wiosnę. Widziałam kosy i sikorki. Luna dzięki za pączka:) Jedynko powodzenia z fakturami. Witaj Globus, odpocznij po podróży, robota nie zając , nie ucieknie... Ime, Livio pozdrawiam. Dobrej nocy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. Zapraszam bo kawa wystygnie. x Marylko Rzeczywiście pogoda jak na wiosnę. Gdyby nie żółte liście nie byłoby jesieni. x Wzywają mnie obowiązki więc zmykam. Do uzdrzeni wieczorkiem. x Jedyneczko Brakuje tu Ciebie:) pozostałych Pań również. x Pozdrawiam Ime , Lunkę , Livię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry moje kochane koleżanki:-) Jestem z kawą i zapraszam was miło. Sorki,że wczoraj nie wpadłam,ale to z przyczyn technicznych. Wymieniają słupy elekt. na mojej ulicy.Z powodu braku prądu przez parę godzin zorganizowałam sobie dzień wolny;-) Odkryłam kilka nowych sklepów w moim mieście:-) Całkiem przyzwoite. Dzisiaj zabieram się za kulinarne wyroby.Jutro zjeżdża z Niemiec dziewczyna mojego starszego.Cieszę się na tą okazję spotkania i nie mogę się doczekać.Piekę dzisiaj ciasto Kilimandżaro. Jak mi się pięknie upiecze to Was poczęstuję. Dobrego dnia w takim razie:-) Ime??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko. x Jasne,że jestem już z Tobą na wspólnej kawie:) Moja droga wspinasz się coraz wyżej:) ciasto na pewno będzie smakowite. Już szykuję podniebienie. x Też składam się w jedną całość i idę w długą. x Ime wpadnij na kawę. Jak się czujesz??? x Lunka, Marylko , Livio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Globusiku:-) Niesamowita pogoda.Słońce,ciepło,listopad... Chętnie z Tobą wybrałabym się na spacer,ale:-(...robota ... Wezmę miotłę i popracuję na zewnątrz. Dobrego i spokojnego dnia Globusiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko x Pogoda faktycznie nie listopadowa. Nie wiem czy sprzyja dobremu samopoczuciu. Wyobraź sobie,że jestem dzisiaj w letargu. Super stan:) zero pośpiechu co nie znaczy ,że co zaplanowane do zrobienia nie ubywa. Nie warto się spieszyć!!!! Na kuchni ...warzy się :).... wywar na zupę.Będzie grochowa. Jak Twoje ciasto. x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Globusiku. Dzisiaj nie da się nie spieszyć,przynajmniej w moim przypadku. Ciasto w planach:-)Za to okna błyszczą,pościel wyprana i rozwieszona,obiad pichci się,a w pracy nie ma pracy:-) Naprawdę doceniam to bardzo,że mam pracę w domu...tyle czynności przy okazji mogę wykonać... U mnie zapada już zmrok,krótki ten dzionek:-(szkoda,po ciemku robota nie idzie... Ciasto jutro do kawy będzie gotowe;-) Pozdrawiam Was Wszystkie.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko choć w pośpiechu wpadnij na kawę. Twój pośpiech jest uzasadniony. Czy gość będzie już dzisiaj? x U mnie paskudny dzień. Pada deszcz. Ciemno jak o 12tej w nocy. Planowałam wyjść i nic z tego. Myślę,że niedługo będziemy liczyć dni ile do maja:D. x Pozdrawiam i dobrego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×