Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Cześć Livio:-) No w samo sedno trafiłaś:-) Zobaczycie jak mi się będzie żyło:-D Ja pójdę na wybory.Nawet jeśli okaże się,że wybrani zostali kandydaci nie z mojej bajki,będę miała czyste sumienie;-).... X Z brakiem sklepu w pobliżu to rzeczywiście masz kłopot Livciu. U nas to teraz taka wygoda,że za niewielką opłatą można zamówić zakupy tel. w Tesco. Co ze sklepikiem,który był w pobliżu? zamknęli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rządząca EKIPA -postarała się,aby dobrze miały sie TESCA - Nawet taki jeden został obficie wynagrodzony,za likwidacje tego co polskie,albo nie "swojego". x ja już pozbyłam się idei "sumienia".To kolejna ściema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IDEA SUMIENIA - czy coś takiego istnieje rzeczywi,scie? Gdzie?Rozgladam sie w koło - nie widać. x Ale jaka ta IDEA jest fajna - kolejne potężne narzędzie do zniewolenia. Prawie 50 lat temu,jak dla IDEI MAŁŻEŃSTWA - przysięgi przed ABSOLUTEM -wrobiona jestem na całego. Kiedy ju,z uporałam się z problemami z wychowaniem dzieci,mój M.został mi na resztę mojego zywota - do niewolnictwa. nie miałabym nic przeciwko - gdyby choć troszeczkę wykazał odrobine dobrej woli - aby było lżej. x Rozgladam się po tym,jak zyjemy - remontu żadnego nie pozwoli zrobić - coś do wymiany ze starego na nowe - histeryczny krzyk, sprzedaż domu i zamieszkanie w pobliżu dzieci - ON SIĘ NIE RUSZA - jemu tu dobrze. x koszenie,przycinanie..itd - płacimy, ogrzewanie minimalne - bo nie będzie na rachunki, - zakupy?przeciez on jest chory - jak nie,to chleb upieczesz. x Wszystko na NIE. a ja "muszę" - jak stwierdziły jego ST - bo 50 lat twemu przysięgałam.hehehe.. gdzie ich "przysięgi":D x tak,juz pozbywam się sumienia,jak na razie robię na spokojnie wszystko - aby mnie coraz bardziej nienawidził i sam przegonił. Może jak pojedzie kiedyś z wizytądo cieplutkiego mieszkanka C.przy okazji wizyty u dohtoruuff - powie - nie wracam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęście - TO AKCEPTACJA TEGO CO W KOŁO SIĘ DZIEJE. Sprzeciw - to cierpienie. x staram sie być szczęśliwa - zapomnieć co mi wpojono,że ma byc czysto,ładne ściany,zadbany ogród - obsłuzony mąż.. staram się jak mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
OOOOO MATKO! Aby odsapnąć od burzy mózgu kogo mam wybrać:D:D / potfffffornie się zmęczyłam../ miałam przykucnąć w kąciku i powiedzieć tylko dobrej nocy. Ni jak się nie da. Przeczytałam Waszą dyskusję ...nie powiem ... konkretna. x Ponieważ wczoraj byłam na patriotycznym koncercie postanowiłam ...idę glosować. Na kogo????? wybiorę jakiegoś kandydata ...ha chybił trafił!!!!! Przecież wszyscy są zatroskani o mój los:). x Livio a więc tak!!!!! sumienie mnie nie gryzie bo chyba nie ma powodu. Szczęście .... nie wiem jak wygląda.!!!!:) x Lunka myślę o Twoim samopoczuciu! x Marylko pozdrawiam. x Teraz mówię ...dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie ma Faktycznie,dyskusja na całego i choć nie cierpię tego całego zamieszania wokół głosowania,pójdę oddać głos Zdam się na męża...;) Jak wygląda szczęście? Ja wiem jak Jedno ma 20 lat i jest moją córką Drugie ma 19 i jest synem Najmłodsze lat 13,syn ;) Lunka Zdrowia Ci życzę bo jak ono jest,to reszta sama nas znajdzie❤️ Globusiku🌼...bo lubisz Jedyneczko👄 Marylko Livciu,również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry Czwartkowa kawa czeka. Zapraszam. x Duuużo może zdziałać miłość. W Wagoniku rozjaśniło się:) Usiądę więc na dłużej, będę sączyć kawę i składać się w całość:). Dzięki tej miłości!!!! x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Spragniona czarnej i nie tylko;-)witam się z Wami. Globusiku nie zawodzisz,dzięki:-) Ime od razu Cię poznałam;-)Fajnie,że wpadłaś,proszę częściej!!! Jak Wam się spało???Mnie szybko,za szybko,dlatego za krótko:-) Biorę się za miotłę i idę na powietrze na rozruch,kilka łyków kawy zostawiam na potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia21
Muszę Wam trochę ten radosny nastrój miłości popsuć:D Tak,tak NIEWOLNICE - nawet nie zdajecie sobie sprawy,kogo niewolnicami największymi jesteście :) WASZE CIAŁA - to niesamowite "urządzenie" - zlepek jakiś atomów,elektronów itd..rzadzi Wami równiutko. Jego polecenia wykonujecie leciutko,nie zdając sobie nawet z tego sprawy - - kawy mi się chce, -bułeczki z szyneczką,a może jakaś inna rozkosz dla podniebienia, - umyjmnie, -ubierz mnie,bo mi zimno, - pada - schowaj mnie , -paznokcie przytnij, - boli - ratuj, - kołtun mi sie robi - fryzjer - wygodne buty - bo bola stopy, - zmęczone jestem - połóż mnie - żlemnie ulożyłaś - niewygodnie,zmień to, - muszę do kibelka, -muszę siusiu, - chce mi się zapalić ( u mnie ten rozkaz dominuje) - mam ochotę na przytulanko, - mam ochotę na spacerek, Możecie jeszcze cos od siebie dodac. Tylko nigdzie nie ma rozkazu - MAM OCHOTĘ NA PRACĘ. praca została "wymyslona" i przyjeta do wiadomości. Najzabawniejsze w tym jest to,że to CIAŁKO -nie wie,że istnieje. Zapytajcie ręki lub wątroby:D Ot zagadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEDYNĄ - pogoniło do rozrusznia kości - -taka "praca" baardzo mu odpowiada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Livio. E tam, mój M kocha pracę i zawsze w jego oczach w wolne dni wyczytuję-Ja chcę do pracy... A ja jestem niewolnikiem Grześków;-)Zrobiłabym dla nich prawie wszystko,tylko żeby były:-D(oczywiście mowa o wafelkach kakaowych w czekoladzie) Także niewolnikiem jestem prawie wszystkich podpunktów wymienionych przez Ciebie Liwio:-) Z tego właśnie wynika nasz żywot... X Fasolówkę gotuję. Ime,jak zdrowie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA - kim jest JA lubiace "Grześki",na którego polecenie je jesz? - pytanie jest BARDZO GŁĘBOKIE -:D - gotujesz dla CIAŁA ulubionĄ fasolówkę. a Twój M..hmmm,zastanówmy się.... czy idzie tam gdzie jego ciałku fajniej? Szczęściarz - robi to co lubi. x Jak to jest? - podrab mnie po nosie,bo swędzi - A tWOJE jA - WYDAJE neuronom rozkaz - uruchomcie cały skomplikowany proces,po kolei,az do palców,podniesienia ręki,podrapania cierpiacego noska :D x Twoje Ciało robi to bez trudu,bez Twojego JA za jakie się uważasz,o czym Ci powiedziano. Warto dociekać?? Uważam,że tak. x kim więc jest to prawdziwe JA? Ech.. nie bierzcie mnie poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Livio wyobraź sobie,że dzisiejszej nocy przeciwstawiłam się nakazowi. Nie chciało mi się wstać i zrobić siusiu:) finał taki ,że się nie wyspałam bo siusiu przeszkadzało!!! Jednak trzeba się podporządkowywać sygnałom. x Dzień dobry . Zapraszam na kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
W dniu wczorajszym obejrzałam "komnaty" z propozycjami wystroju świątecznego. Jest na co popatrzeć ale ceny z ...kosmosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globusiku wpadam na kawę! Dziewczyny dostałam inne leki, pomagają ale ogólnie nie jest mi całkiem dobrze. Może coś tam w głowie siedzi, różne mam myśli! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola1234j
maria a ty nosisz w domu fartuchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,witajcie koleżanki. Globusiku dzięki za kawę.To też męczyłaś się całą noc:-)Należało poddać się i wstać:-) Luna może trzeba trochę czasu...Fajnie ,że wpadłaś na kawę. Jesteśmy spokojniejsze;-) No dobra dzisiaj na rozr*****ie będę katowała swojego kręgosłupa,ale dotlenić się muszę.Idę po rogale;-) Do zobaczenia wkrótce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Lunka jak dobrze,że dałaś znak. Jest lepiej , dobra wiadomość. Zdrowiej!!!! x Jedyneczko wczoraj zrobiłam zakupy. Nie muszę nigdzie wychodzić. Tak lubię. Poświęcę czas na gotowanie i sobie. x Pozdrawiam hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia21
Witajcie o poranku - szczęściara ze mnie,dopiero witam poranek.:) x LUNKA -nie słuchaj mnie,bo ja ciagle bzdury gadam - ALE - wypróbowałaś uspokajaczy? Mnie pomogły kiedy byłam w Twojej sytuacji. Oczywiście od odpowiednich dohtoruff. x Tak to jest,żyjemy niezgodnie z tym - jak ma być. ciała się buntują,wołają o ratunek. x Bez pracy bysmy nie istnieli -MUSIMY dbać o dar,jakim jest Ciało -aby było mu ciepło,miało dach nad głową,było odpowiednio odżywione ,rozruszane - - dostaliśmy te "Talenty"przy narodzinach - abysmy robili to,co zgodne z naszą naturą. A potem robimy wszyscy nie to co trzeba,tylko do czego zmusili nas INNI. Szczególnie w dobie tzw rozwoju cywilizacyjnego,naciskowi mody - wymogom tzw.Kultury,osądzania - jesteś tym,co masz -jesteś tym najakim stołku siedzisz,jestes tym w co wierzysz,dziecko jest tym jakie oceny dostanie,jesteś tym - którą partię popierasz....bez konca same ETYKIETKI.Urodzilismy się bez nich. - a potem - nerwice,depresje,choroby, -JAK Z TYM ŻYĆ !! jest coraz gorzej. - a potem ucieczka w Bieszczady,albo w wódę,albo w narkotyki albo w choroby albo w przestepstwa.- x Ciągle widzimy to przerośnięte EGO - JA - jestem lepszy od ciebie,JA - tobą pogardzam -JA mam pieniądze,JA mam lepszy samochód,JA - mam apartament,nie dom czy mieszkanko,JA mam wyższy stołek,JA - mam więcej "papierków',a JA - zbuduję sobie świątynie - oczywiście dla Was,za wasze pieniądze. x Gatunek jedyny na tej Ziemi - kt,ory od wieków się zwalcza.A wszyscy jesteśmy tym samym - -ze strachem myslę,że może być reinkarnacja. x Same IDEOLOGIE - ktoś kiedyś kawałek nieprzyjaznej dla zycia Ziemi - nazwał go zIEMIĄ ŚWIĘTĄ - od ilu wieków na nim rozlewana jest krew ludzka - konca nie widać. aludziska z całego świata,lecą tam - po co?Bo KTOŚ kiedyś powiedział,że można się "uduchowić":D Cała Ziemia jest święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. x Livio zapach świeżego chleba nie pozwolił mi dospać. Stawiam masło. Co za dobre śniadanie!!! a ha ! jeszcze kawa! juz gotowa. x rzeczywiście fajne fotki:) w nawiązaniu do tego co napisałaś.... dwugarbny myśli,że jest lepszy od jednogarbnego !!!!!:) x Hej Panie czas wstawać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam Zaspałam:-( Nie dałam rady wczoraj usnąć,a jak usnęłam to śnił mi się jakiś koszmar,obudziłam się zlana potem i z walącym sercem.Potem analizowałam sen i znowu nie mogłam usnąć,no i ... Ale widzę,tu stół suto zastawiony,dosiadam się więc :-) Dzięki Globusiku za kawkę. Dobrego dnia Wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyna nie jesteś odosobniona , ja również miałam przechlapaną noc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Livia21
Dołaczam do KLUBU NOCNYCH KOSZMAKÓW .:( x Co którąś nocke taka zaliczam. x włączam tv - nawet fajny,psychologiczny film zbalazłam - bo teraz to wszędzie rąbanki. Zdziwiłam się - tytuł niewinny "Jestes tym co jesz.." - i tak w atmosferze spokoju,wciagnęłam się w horror psychologiczny .. x Bo to byLa rodzina,od pokoleń "LUDZKA" :D ech - juz nic na uspokojenie nie znajdziesz. x Jak nie jednakowe aktorki - dosłownie,juz ich nie rozrózniam,TO temat przewodni ten sam - zabili go i uciekł. x Dobrze,że każda znas wyglada inaczej w teatrze życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam Globusiku,jeszcze się wyśpimy;-) Cisza wokół.Właściwie gdybym spała do tej pory to nic bym nie straciła,prócz części dnia i tak krótkiego. Nie ma klientów:-(Listopad i grudzień to takie marne miesiące. W tym czasie przeważnie przemeblowuję firmę,modernizuję itp... a dzisiaj od rana gotuję:-D Pozdrawiam nieobecne pani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livciu,filozofku nasz witaj:-) Wydawało mi się,że jestem tu z Globusikiem sama,nie było Cię jeszcze,a może szłaś przez długi korytarz:-) Czekam na gościa,zaraz przyjedzie narzeczona S:-) Tak ich nazywam ostatnio:-) Idą dzisiaj na bal integracyjny z K firmy.Czyżby Andrzejkowy?? E.mieszka daleko od nas.Po przyjeździe z Niemiec zagościła u nas 2 dni i pojechała do rodziców.Od przyszłego tygodnia mają rozejrzeć się za stancją,no i E za pracą... To lecę do mamki.Trzymajcie się cieplutko. Prawdziwie listopadowa pogoda,zimno,szaro....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taak - dopadaja mnie czasami "oSwiecajace" mysli. x Tylko skąd sie biorą nasze myśli? chyba z OGROMU PRZESTRZENI wokól nas. x tak sobie pomyslałam,o tych wszystkich biedaczkach - anorektyczkach -na drugiej szali - megagrubasy -osatnio w tv można poogladać. -np 450 kg - zaczyna być normalkami. x Może rzeczywistość wygląda tak,że Absolut wyprodukował STAŁĄ ilość atomów tłuszczyku:D x Co któraś się odchudza - włazi na biedaków z nadwagami. Zycie jest śmieszne. No bo np.znam bardzo dobrze sytuowanych ludzi,których głównym pożywieniem jest siany przez nich w ogr,ódku -szczaw.Noo,jeszcze jakieś korzonki. mówię do nieszczęsliwego facia,co lubi mięso - - kup po cichu jakąś golonkę,nie zaszkodzi ci - - ale INNI w tym żona,przekonuje,że mu szkodzi. x gdzie się nie rozejrzeć - tam smiech. Biedni Bogacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×