Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Dzień dobry. Gorąca kawa czeka na was. Brrr mamy pierwszy przymrozek. Auta całe białe. Uwielbiam takie powietrze. Ja już się dotleniłam z moją piesą. Livciu to nic innego jak uzależnienie od innych osób. Moja koleżanka też daje się we znaki. Dziś już piątek, uff wochenende za pasem. Czas na odpoczynek. Od poniedziałku zaczyna się ostra praca, wiadomo każdy chce mieć porządki przedświąteczne. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,cześć Luna. Dzięki za kawę. U mnie ciąg dalszy zimy.W tej chwili śnieżyca. Drzewa pięknie przyozdobione białym puchem. Luna też jestem po spacerze,po pieczywo chodziłam. Dobrego dnia Wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Dzień dobry. Częstuję się kawę, już drugą, a ziewam jakkbym nie piła żadnej! Nie dziwota, na dworze szaro, wczoraj padało cały dzień. Brak słońca. Mały śpi , Kaja też Miłego dnia dziewczyny i uśmiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Marysiu.Miło Cię widzieć. U Ciebie też paskudnie na zewnątrz,taka pora.... Ja za chwilę zamykam,i zmykam... Globusik ma problem z komp.mam nadzieję,że wkrótce sprawa się wyjaśni. Pozdrawiam Globusiku Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam się z Wami x Życie to splot niespodzianek. Najważniejsze,ze jestem . Kawy już nie ma ...słusznie... bo za późno :) Stawiam gorąca herbatę. x Babki wokół szarość i ciemność. Fatalne te dni . x Jutro będzie lepiej , do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzien dobry. Z powodu soboty chciałam być cichutko. Nie wyszło , rozbiłam dzban z kawą:) Skleić się nie da.Nic to zaraz będzie następny pełen kawy. x Za oknem mam 4,5 st. i cieeeemno. To za oknem a w domu w lodówce leży wielka golonka. Zabieram się za nią. x Miłej soboty wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Pierwszy list o golonce uznany był za ...spam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola1234j
czesc maria , a ty swieta w domu sama przygotowujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku dzień dobry. Jak dobrze,że już jesteś:-) U Ciebie za oknem ciemno,a u mnie biało... Gałęzie drzew łamią się od nadmiaru śniegu,jest mokry. Przybywa go jednak coraz więcej. Wspomniałaś o golonce;-)Już zapomniałam jak smakuje..... Kawkę wypijam,dziękuję. No i podrzuć Globusiku Zenka z szuflą do odśnieżania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Remontu koniec nadszedł...;) Zrobiliśmy więcej niż zamierzaliśmy Uśmiechnięta buzia syna wynagradza trud :D Ładnie nam ten pokój wyszedł Dzisiaj wybywam po córkę.Wraca ze studiów Jedyneczko Aż mi się wierzyć nie chce,że u Ciebie tyle śniegu ;) U mnie szaro,buro i ponuro i +4 stopnie Globusiku Obudziłaś mnie tym hukiem rozbitego dzbana ;) Ale ten drugi jest ładniejszy :D Livio Luna Maria Jola Pozdrawiam wszystkie I zmykam ;) Do uzdrzeni i belnego dnia! Ime

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko x U Ciebie biało??? Naturalnie nie tylko Zenek z łopatą gna , ja też. Wydrążymy tunele w śniegu. Drogi muszą być czyste!!! Przecież Wagonik musi kursować. x Bardzo dawno nie robiłam golonki. Zobaczyłam w sklepie i usłyszałam ...kup ,mnie. Nie mogłam się oprzeć:) Stoi w marynacie. Podsmażę , a do miękkości ugotuje w kapuście. Porozwożę w znane mi miejsca:) x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
O jej !!! co za niespodzianka. Miłości nasza!! spotkałyśmy się na przystanku. Wyobrażam sobie radość Syna oczywiście Wasz też. Jeżeli praca daje zadowolenie można nazwać to sukcesem. No właśnie miałam wyrzuty sumienia ,że narobiłam tyle huku:) ale to są ...złośliwości natury martwej. Bardzo serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia21
Hejka. x Ażmi sięwierzyć nie chce.Pyszna golonka w wagoniku będzie. Tak piszecie - zimno,śnieg, -u mnie typowo - listopadowo..brakuje mi tylko ze wspomnień o listopadzie porzadnej szarugi z wichrem.Pamiętam takie listopady. a żywioł na mnie - jako dziecku robił wrażenie- szczególnie jak do tej szkoły 4 km drałowałam.- gałzie z topól wkoło ulicy gałzie leciały :D - i nikto się nie martwił:) x Przeznaczenie jest "jak byk". x ale,ale..ja nie o tym . miało być,że byłam u tego dohtora - a w mieście,przy przystanku kobiecina podgrzybki sprzedaje. Noo,wykupiłam wszystkie - za całe 20 zł,dzisiaj obiadek juz drugi dzień zgrzybami w tle. x Golonka i grzyby - w śmietanowym sosoie, -która dorzuci coś jeszcze..może browarek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
OOO!!! a co tutaj się dzieje. Wszyscy śpią??? pozakrywane głowy pierzynami , że nawet nosa nie widać:) Dość tego dobrego wstawać!!! Kawa gotowa. x Livio witaj. dałaś mi zajęcie !!! licho z moją z postrzegalnością .Szukałam ,szukałam i nic. Na szczęście była ściąga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zawitałam do wagonika z kawą. Zapraszam. Puściłam w ******asz pociąg, niech się toczy. Pogoda listopadowa, ponuro ,deszczowo! Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ,witam:-) Dzięki za kawkę Luna. Mam zakwasy Livio po ćwiczeniach sobotnich:-) Tylko,że miałam inny zestaw ćwiczeń.100 pierogów... W sobotę Andrzejki,to wypróbuję ten z obrazka:-D Globusiku,pomogłaś mi z Zenkiem barrrrrrdzo dziękuję:-) Dzisiejsza aura mniej zimowa,ale śnieg jeszcze leży.Obawiam się o mój dach na tarasie,czy wytrzyma jeszcze zimę?? Pozdrawiam Was koleżanki,spokojnego dnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Chwytam za gorącą kawę. Zero stop ni i mocny wiatr.Zimno!!! x Lunka pociąg nie może mieć przestojów , niech sie toczy!!!! x Jedyneczko Poważna robota za Tobą. Mogę wpaść na degustację??? x Dobrego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku.Wpadaj. Klepię te pierogi z myślą o Was;-) Jak wieje u Ciebie,to przywieje śnieg. Wczoraj na spacerze podziwiałam rzeźby ze śniegu. Najbardziej podobał mi się "zmęczony",wyrzeźbiony człowiek leżący na ławce z puszeczką po browarze:-D Bałwanów też pełno:-) Co jeden to ładniejszy.... Ime jak szybko uporaliście się z remontem. U mnie może też coś się wyklaruje,na razie negocjacje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Lunka Dzięki za kawę.Pociąg nareszcie dotoczył się do mnie ;) Jedyneczko Podrzuć kilka sztuk pierogów do ostatniego wagonika ;) Ty się obawiasz o dach na tarasie,ja o cały ;) Strasznie u nas wieje,dach trzeszczy :( Normalnie halny na Kaszubach Globusiku Dawaj łapkę,co by nas wietrzysko nie zdmuchnęło ;) A gdzie reszta towarzystwa? Moja męża ma dzisiaj urodziny,więc zmykam coś tam upichcić :D Pozdrawiam i miłego dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie wieczorem. x Jedyneczko policz pierogi , duuuużo Ci ubyło. Nie wiem jak to się stało ale znalazły się w mojej zamrażarce:) x Ime oj !! u mnie wieje również . O dach sie nie boję ale czuwam nad oknami!!!:) Dla ...twojej ...:D męża ..... dużo dobrego życzę. x Hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jaś w kościele z babcią. Ksiądz mówi: - Za duszę Wojciecha, za duszę Piotra... Jaś do babci: - Lepiej chodźmy, bo nas też zadusi! x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia21
:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i zapraszam na napój. Wychodzę po rogale i obiecuję że nikogo po drodze nie zaduszę:-) Globusiku uśmiałam się:-D Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
witam się z Wami. x Livio za Twoim przykładem chcę zacząć dzień z uśmiechem :D x Poranne spotkanie przy kawie przygotowane. x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedynko czekam na rogale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Ale wyraniłyście, tak wcześnie a wy już kawę zaparzyłyście i po rogale poleciały. Ha czuję się obsłużona. Wczoraj ciężki dzień, dziś mam nadzieję będzie trochę lżej. Idę z piesą na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Lunka ciemnica mnie przygniata. Odbyłam spacer balkonowy. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×