Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Witajcie! Globusiku kawa smakuje wybornie. Za chwilkę do pracy, dobrze że dziś już piątek! Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dosiadam się do kawy i na pogawędkę. He,he Livio dobry pomysł:-D z tą zamianą ... Tak na serio to niechcący remont mam w chacie... M zabrał się za łazienkę.Miał wymienić tylko kabinę prysznicową,a dzisiaj będą skuwać kafelki. No i dobrze,leżą już tam ze 20 lat... Marysiu Pozdrawiam Was wszystkie,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko nie ma to jak ble...ble z rana:) czy znowu ...pan remoncik ..będzie miał pracę???:) x Lunka dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku. Nie,nie pan remoncik Globusiku.Jeszcze pamiętam o tamtych 70 dniach roboczych:-) Tym razem mój nadworny majster.Przyjechał właśnie na urlop z UE. Ma mało czasu także będzie szybko;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko no to super , wiem,że warto robić na bogato!! zresztą Ty też wiesz:) x Męża wyślyj na Rodos:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry wieczór Jedyneczko Lepiej do Bangladeszu wyślij M ;) To chyba dalej niż Rodos :D Będziesz miała wypasioną łazienkę :D Zaprosisz nas na mycie plecków? ;) Marysiu Fajny widok masz za oknem :D Ja też uwielbiam podpatrywać ptaki Ostatnio widziałam jak kruk w locie gonił jastrzębia :O Livia Oj Ty dowcipnisiu(ciekawe czy wygwiazdkują...) Byłaś w tym labolatorium? Lunka Ciebie to zawsze wwiewa i wywiewa ;) Zostań z nami choć chwilkę dłużej :D Globusiku Kiedy się wybierasz na badania? Może jednak powinno Ci się zachcieć? ;) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Za oknem 0 st. , wilgoć, ciemno. Witam. Zapraszam na spacer do Stacyjkowa , kawa czeka. x Hej Miłość x Jeżeli chodzi o badania to postanowiłam zakończyć rok w nieświadomości ale z domysłami:) Na resztę macham ręką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Witam w Stacyjkowie.Globusiku dzięki za kawę. Dzisiaj sobota,dlaczego tak wcześnie wstałaś??Spacer z kicią na balkonie pewnie masz już za sobą:-) Pogoda u mnie identyko jak u Ciebie. Jestem po zakupach i spacerze.Dzisiaj koleżanki serwuję na śniadanie bułeczki wieloziarniste,proszę bardzo się częstować. Ime:-D Wybrałam dla M Rodos.On remontuje tam,a ja tu.Podział obowiązków musi być. Na oficjalne otwarcie SPA oczywiście zaproszę,weź nożyce do przecięcia wstęgi;-) Tak na serio,to robota posuwa się.Przez noc gipsy ładnie podeschły.Użyłam sposobu i wykorzystałam osuszacz powietrza.I tak przez noc zebrał mi ok.2l wody.Dzisiaj malowanko sufitu itp... Dobrego dzionka wszystkim.Otwieram swój kabaret

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha,ha,dobre.Przed chwilą w radiu... Ojciec mówi do córki: -Jak będziesz grzeczna,to dostaniesz srebrny łańcuszek na Mikołajki -Hy,wczoraj byłam niegrzeczna i dostałam złoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasio do mamy: - Mamusiu, to prawda, że dzieci przynosi bocian? -Tak synku. -A Święty Mikołaj przynosi prezenty? -Tak Jasiu. -A ty gotujesz, sprzątasz i robisz zakupy? -Tak skarbie. -To właściwie po co trzymamy tatę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko x ha ha super żarciki. Dzięki. x Remonty idą do przodu. Niedługo będzie ...po... i zapomnisz że były. x Teraz spokojnie zasiadam do śniadania. Takie bułeczki lubię. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia21
Witam na cienkiej kawce.Pomyje jakoweś,ale i tak smakują. Do laboratorium dotarłam taxi:) a co,bogata jestem - mój M tak twierdzi. Teraz czekam na nastepną wizytę u kardiologa -10-tego - x Zycie jak na tafli lodu - znam to sprzed lat,dlaczego wraca? może dlatego,że z ręki M wyleciała z rana miseczka ze śledziami i smietaną:D a krzyk jaki temu towarzyszył - no cóż - podobno pościerał wykładzinę i ścianę:D,jeszcze nie poszłam oglądać. x coraz weselej - mówię Wam.Byle z odpowiedniej strony patrzeć .. ..remont u Jedyny..na bogato,fajnie.. ..u mnie nawet wspomnieć na ten temat nie wolno:D Zycie to CYRK -a na starość to juz kompletny odjazd. Powoli zaczynam mieszkać w grocie. Może jakiegos jelenia na ścianę walnę farbą. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livciu cześć:-) Uważaj na śliską powierzchnię po śledziach!! bo nie daj Bóg będzie prawdziwy odlot:-) Dobrze,że zrobiłaś badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badania,badania - po co mi badania. Od kilku dni leży sobie gruba wielka koperta z wrocławka -Z WZYSTKIMI ODPOWIEDZIAMI!!!!!!!! zapewniam Was. x Nie mam odwagi jej otworzyć - mój delikatniutki system nerwowy się boi. Przez telefono juz z nami nie pogada - więc - kto by nie otworzył listu?? - odpowiedż - ani ja,ani M. x Jedna tak kiedys odlezała kilka m-cy, w końcu na podpałkę w ogrodzie na ognisko się przydała. - o dziwo,żyjemy nadal. x a może tam jakieś bezcenne uwagi? - M.się wkurzył,że do domu toto wniosłam -:) przecież obok płota śmietniki stoją. x dylemat!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneko dziękuję za kawę , piję bardzo szybko!! x Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Dzień dobry. Piekłam dziś ciasteczka w/nowego przepisu. Dostałam od siostry. Częstujcie się ; pychotka :) Niby są na święta:D Jakby co zrobię następne. Tak w ogóle macie nastrój świąt ? Pozdrawiam dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Marylko ciasteczka baaaardzo dobre. Dziękuję??? Pytasz o nastrój świąteczny ??? tak mam ... wkurza mnie ten nastrój:) x Dziewczyny zdążycie wszystko zrobić. Trzeba troszkę odpuścić. Dobrej i spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Do Pinokia przyszedł św. Mikołaj. Rozdał wszystkim w domu prezenty i rozmawia z Pinokiem: - O ...widzę, że nie cieszysz się z tego zwierzątka, które ci podarowałem. - Bo ja chciałem pieska albo kotka! - Niestety zabrakło! Inne dzieci też nie dostały. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam Was koleżanki i zapraszam na czarną i blondi. Ha,ha Marysiu ja już trzeci raz będę piekła ciasteczka korzenne:-) Niekoniecznie na święta. Pytasz o nastrój...do kitu.Kłopoty w pracy:-) Kolejnego złodzieja trzeba ścigać... X Globusiku idę do Ciebie z kawą. Ime co porabiasz?Wpadnij na kawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko Dążyłam do Stacyjkowa. Kijki w rękę i wyruszyłam w drogę. Kawa jest mi potrzebna na ...rozjaśnienie horyzontów:) x Babki jesteście łakomczuszkami. Faktem jest ,że ciacha muszą być smaczne:) x Mam zamiar opróżnić moją sakiewkę. Zrobię opłaty i ... po ptakach!! x Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Jaśnista mnie trafia, zanim dotrę do naszego wagonika. Reklamy , milion reklam i co najgorsze nie chcą się wyłączyć. Jestem już spóźniona , lecę do pracy . Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Lunka mnie też trafia. Reklamy skaczą przed oczami. Nie raz pomyłkowo wcisnę , jeśli się otworzy wtedy kaplica!!!! x Nie goń tak , zdążysz się zmęczyć. x Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Zapraszam na kawę i chałkę z masłem. x Moje zegary chodzą za szybko , a może ja za wolno! Dzisiaj pędzę obciąć włosy razem z głową:) x Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtajcie Wstawać! Kawa czeka :D Przyda się gorący napój bo na dworze wietrzysko dziś hula U mnie po staremu Wczoraj byłam u rodziców,bo ostali się sami Na święta przyjeżdża siostra z narzeczonym,więc będą mieli towarzystwo :D Jedyneczko Jak łazienka? Ma się ku końcowi Twoje SPA? ;) Globusiku Co u Ciebie? Livio,Marysiu,Lunka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×