Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Dzień dobry. Jak dobrze,że koza rozpalona:-) Nastawiam wodę.Ostatnia kawa w tym roku??? Globusiku drzwi były otwarte,wizyta zaliczona.Trwała siedem minut i jak zwykle ksiądz skupił się na tym gdzie ma iść dalej....nos wlepiony w kartoteki... Nie lubię tych wizyt i nie będę się z tym kryć. X Powinnam iść po pieczywo,ale mi się nie chce:-) Za oknem mróz i wiatr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry Jedyneczko. Dziękuję za kawę. Ostatnia kawa , ostatni dzień . Wielkie koło wykonało swoje zadanie. Jutro z rozmachem zacznie się kręci od początku. Co do wizyt ??? nie wiem po co one są. W ubiegłym roku zrezygnowałam z niej. W tym też tak będzie. x Dziewczyny czas wstawać . Zbliża się ...wielki bal..... za chwilę będę kręcić papiloty:) x Do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Globusiku. Podstawiam swoją głowę,nawiń mi kilka:-) A co tam,jak szaleć,to szaleć:-D Ostatni raz papiloty miałam przed swoją komunią:-)Niezapomniana,nieprzespana noc:-D X Szampanskoje chłodzi się;-) X Jestem w pracy,fizycznie znaczy się,mentalnie zupełnie gdzie indziej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko mówisz i masz :) papiloty. Prawda czas zaszaleć!!!!! Nie wiem czy słyszałaś ale przed nakręceniem papilotów włosy trza pokropić piwem:D zadbałam o to , piwo jest .Poleję głowę . Loki będą bardzo trwałe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku rozkręcamy?? Ale baran ze mnie:-D Wyszły frędzelki:-D Ime dawaj głowę!! Marysiu,a Ty co planujesz?? Livciu chcesz baranka na głowie??wpadaj. Luna jak domyślam się baluje jeszcze na wyjeździe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Miłe Koleżanki życzę Wam x Roku bez trosk i zmartwień. Oby marzenia znalazły urzeczywistnienie. x DO SIEGO ROKU!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Pięknej nocy sylwestrowej, dobrych lud*****oło siebie, małych radości, wiele miłości, spelnienia marzeń w roku 2015:) Wybywam na domówkę wyjazdową. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i miłych gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu wesoło ;) Już na korytarzu Was słyszałam :) Siatki z zakupami porzuciłam i w te pędy do wagonika :D Jedyneczko Nie dam głowy!!! Mam kręcone włosy,które całe życie prostuję :D Globusiku Tobie to dopiero ładnie w tych papilotach :D Nie zdejmuj ich ;) Marysiu Miłej zabawy i DO SIEGO ROKU ❤️ Lunka,Livia Wam też życzę szampańskiej zabawy 👄 Wracam do garów Do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ime gotowa jesteś??? Za piętnaście minut wychodzimy!!! Już mi z tej kuchni,a sio:-D X Kochane koleżanki. Bądźcie zdrowe i szczęśliwe. Miłego wieczoru,dzisiejszego i następnych.... Do zobaczenia w przyszłym roku ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko Przegapiłam wyjście 😭😭😭 Ale nic to Spotkamy się na miejscu ;) Muszę poszukać drugiego buta,przecież nie pójdę w jednym :D Biegnęęęęę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Do zobaczenia w umówionym miejscu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radosnego i szczęśliwego Nowego Roku z marzeniami o które warto walczyć z radościami, którymi warto się dzielić, z przyjaciółmi z którymi warto być i z nadzieją bez której nie da się żyć. Szczęśliwego Nowego Roku. Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie. Dora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
ZACZĘŁYŚMY ROK 2015 X Witaj Dora Miło,że pamiętasz o nas. Dziękuję za życzenia. Tobie również życzę dobrego rozpoczętego roku. x Dobrego dnia wszystkim Koleżankom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w Nowym Roku. Dorka dla Ciebie również wszystkiego dobrego. Wpadnij na kawę. Koleżanki,zapach ten sam,kolor też się nie zmienił,smakuje wybornie jak zwykle zapraszam:-) Jakieś postanowienia Noworoczne??? Ja raczej nie bo i tak zapomnę za trzy dni:-D Słuchałam wczoraj radia,była audycja o postanowieniach....Zadzwonił facecik jeszcze na rauszu i powiedział,że postanawia odejść z domu:-D Śmiałam się z tego przez cały dzień.Ciekawam kogo nastraszył:-D X Koncert udany.Wyszłam przeszczęśliwa i wzruszona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyna. x Kawa jak zawsze smaczna i ....towarzyska.... w towarzystwie to dopiero smak!!! Również nic nie postanawiam. Postanowienia mijają się z postanowieniami:D wiesz jak to jest!!!!:) Jak do tej pory nie zdaje sobie sprawy ,że jest nowy rok. Kalendarz też jest mi obcy. x Do uzdrzeni hejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku. Likwiduję kalendarze zeszłoroczne,zawieszam nowe. Widzę,że postanowienia mamy takie same:-) Za oknem mżawka.Po śniegu ślad zaginą. Czekam na starszego S.Jeszcze nie wrócił z sylwestra:-D Młodszemu po balu mowę odebrało,znikome dźwięki wydaje.Załatwił sobie krtań. Ime znalazłam Twój but:-D Do odbioru w wagoniku Kopciuszku;-) Dobrego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko U Ciebie mżawka , u mnie do mżawki dołączyło wiatrzysko! dzień zaczynam o zmagań z wiatrem:) Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Wpadłam na spóźnioną czarną ;) U mnie podobnie jak u Was Wczoraj zginął śnieg.Dzisiaj leje i wiatr hula coraz bardziej :O Nie lubię takiej pogody bo mam wtedy karuzelę w głowie ;) Jedyneczko Dzięki za znalezienie buta :D Cudnie się bawiłyśmy,prawda? ;) Globusiku Podobnie jak Ty,nie robię postanowień noworocznych.Dla mnie są bez sensu ;) Byliśmy wczoraj w kinie,na "Annie" Teściowej podopieczna była pierwszy raz w tym przybytku kultury,więc radość jej,przeogromna :D Pozdrowionka dla reszty wagonikowego towarzystwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKaja
Witam , bardzo mi miło że jedendwatrzy odpowiedziała na moje zyczenia kilka dni temu. To sympatyczne że znacie sie tyle lat i piszecie w tym topiku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Gościu KAJU żadna z nas nie zlekceważyła Ciebie ani innych gości , którzy przyszli do nas z życzeniami. Wszystkim przesłałyśmy życzenia świąteczno noworoczne❤️ W chwili wolnej wpadaj na kawę , zapraszamy. x Miłości nasza witaj w tym wietrznym dniu :) x Okazuje się ,że wszystkie w noc sylwestrową bawiłyśmy się jak nakazuje tradycja. Było fajnie do tego stopnia,że pogubiłyśmy buty:) Ale co tam będą nowe !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć popołudniowo :-) X Kaju witaj.Moje koleżanki zawsze odnoszą się do pozdrowień nie tylko ja. Tak jak Globusik ja również z chęcią wypiję z Tobą kawę:-). Pozdrawiam. X Globusiku,wiatry dotarły i do mnie.Ponoć silnie ma wiać w nocy. Ime mnie też w głowie się kręci przy tych wiatrach:-( Widzisz i już nam raźniej:-D Trzymajmy się więc wszystkie za łapki to może nie odpłyniemy;-) Gotuję pomidorową.Globusiku wiem,że to Twoja ulubiona:-) Wpadajcie z garnuszkami kto jeszcze lubi... O dziwo dzisiaj miałam ruch w interesie,myślałam,że nikt się nie pokaże.Ludzie już się zmęczyli tymi świętami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKaja
moje drogie , dzięki za miłe słowa. Ja tez mieszkam na Kaszubach jak jedna z koleżanek - a ja miłość. Wiejeeee u nas oktutnie, hyba halny? Wyobrażam sobie jak jest teraz np, we Władysławowie i bezpośrednio nd morzem . Ja troszkę jestem odsunięta od wody , wieje może trochę mniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKaja
tak, tak wszystkie odpowiedziałyście na zyczenia,serdeczne dzięki . Ja troszkę nieuwaznie czytałam , sorry . Chętnie będę zaglądać ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaju zapraszamy:-)Do uzdrzeni:-) Ja uciekam już,zamykam pracę. Słyszałyście dziewczyny,znaleźli jednego z zaginionych braci:-( Straszna tragedia:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Kaju fajnie,że nas odwiedziłaś , zapraszamy. x Babki u mnie leje i wieje. Jedyneczko ot trafiłaś w mój smak. Będę jutro po pomidorową.Przyjadę Wagonikiem z ...trojakimi ... w ręku. Czy wiesz co to są ...trojaki????:D x Dobrej nocy wszystkim. Zamykam wagonowe okiennice:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zapraszam na kawę. Nadal wieje okrutnie... Globusiku no pewnie,że wiem co to trojaki:-) Przez parę lat nie rozstawałam się z nimi.Nosiłam zapełnione do teścia... Pogoda przygnębiająca,troszkę pomarudzę;-) Jestem już po zakupach,częstujcie się chałką:-) Starszy S szczęśliwie powrócił już do domu z sylwka.Wszyscy obecni:-) Dobrego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko Dzięki za kawę. x Masz wszystkich w domu , lista obecności podpisana . Jest OK bo jest matczyny spokój❤️ x Trojaki to niezły wynalazek:) również mi służyły. x U mnie pogoda fatalna i bardzo przygnębiająca. Wiatr nie ustępuje , deszcz przelotny zmusza do siedzenia w domu. x Jedyneczko chyba zaczniemy liczyć dni ile do maja:) x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku:-) Masz rację,należy zacząć już odliczanie:-D 118 dni!!! Pikuś:-) X Muszę zrobić remanent.To czego najbardziej nie lubię:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jasne Jedyneczko to mały Pikuś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×