Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Dzień dobry U mnie też wieje okrutnie W dodatku zacina deszcz ze śniegiem,brrrr :O Właśnie wróciliśmy z Gdańska.Odwoziliśmy mojego brata na prom,do Szwecji Jak on wytrzyma to bujanie,to ja nie wiem :O Trojaki to takie naczynia do noszenia,tak? To ja poproszę tą pomidorową ;) Kaja A w jakich rejonach mieszkasz? ...jeśli można wiedzieć... Pozdrawiam wagonikowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ime:-) Trojaki to takie naczynia na obiady.Są bezpieczne w transporcie i długo utrzymujące ciepło. Brat do pracy wyjechał? U mnie wczoraj kilka razy straż pożarna wyjeżdżała.W okolicznych wsiach nie ma prądu.Wiatr jest nadal silny.... O i tu właśnie przyczyna i powód mojego rozkojarzenia!! Siedzę i się gapię jak sroka w kość zamiast zająć się pracą :-D Myślami jestem w sklepie z farbami.Dzisiaj muszę wybrać kolor na ściany,panele na podłogę.Prace w domku dla młodych dobiegają końca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jedyneczko Tak,brat wyjechał do pracy Już kilka lat pracuje za granicą Jaki kolor farby wybrałaś? Czy może jeszcze niezdecydowana jesteś...;) A panele? Jasne czy ciemne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ime no właśnie niczego jeszcze nie wybrałam.Dumam. Jakaś kawa z mlekiem na ścianę??? Beż,nie wiem,nie wiem😭 dlaczego ja???? Może coś zasugerujesz?? Dziewczyny podpowiedzcie coś. Kominek z płaszczem wodnym ma ogrzewać mieszkanie. A kominek?? co na ścianę?? Oglądam obrazki w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko Czyżbyś mnie podglądała przy remoncie pokoju mojego syna? ;) A tak mi się zdawało,że widzę jedno oko w dziurce od klucza :D To zależy czy pomieszczenie jest jasne czy raczej bardziej ciemne Im ciemniejsze,tym jaśniejszy kolor na ściany Ja pomalowałam u syna dwoma. Kawowym onyksem i kamieniem księżycowym :D Półka z Ikei czerwona+czerwona komoda,też z Ikei Na ścianie duży obraz,przedstawiający drewniany most i ten obraz właśnie powiększa pokój a przy okazji jest bardzo ładny Mi się podobają proste kominki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ime tak, to było moje oko:-D Mam zamiar dać trzy kolory.Tam gdzie widniej dam odrobinę ciemniejszy. Przyjrzę się jeszcze raz na pokój Twojego S;-) Zamykam i zmykam. Dzięki za pomoc.Do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKaja
Witam , witam . Poczytałam co napisałyście. Sporo tego, to dobrze bo fajna konwersacja. Ja mieszkam w Małym Trójmieście Kaszubskim . Od Gdyni w stronę Wejherowa. Wieje u nas bardzo, ale ciepło . Wiadomo najgorzej jak troche mrozu i wiatr. Na koncert operowy to ja bardzo chętnie, bo wczesniej była o tym mowa. Globus była chyba? ciekawa jestem jak sie udał. lubię arie operowe . Szczerze mówiąc to ja odliczam dni do marca. Mam wtedy urodziny i czasami wiatr jest już taki wiosenny. Bywa nieraz ciepło juz taką wczesną wiosną. Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKaja
Jasne kolory dodatkowo powiększają pomieszczenie. Mam białe kafelki w kuchni, wbrew pozorom bardzo mało się brudzą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kaju Masz rację... W Wejherowie dzisiaj też mocno powiało Mój mąż dzisiaj skakał tam po dachach,bo wiatr brał co chciał ;) Ja mieszkam między Lęborkiem a Kartuzami Czyli mamy niedaleko do siebie Bywam często w Rumii,na zakupach ;) Reszta dziewczyn Ci napisze co i jak Bo ja pamiętam,że to z Jedyneczką byłyśmy w operze :) Pozdrawiam dziewczyny❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Świątecznej kawy mamy dość ale gdyby ktoś zapragnął niedzielnej zapraszam. x Kaju ja Sylwestra witałam na Starym Rynku pod gwiazdami. Było bardzo sympatycznie. To chyba jedyny dzień w którym spotykamy się z życzliwością wśród otaczających nas ludzi. U mnie w dalszym ciągu hula wiatr ale o dziwo wygląda słońce. Może być ładny dzień. W okół zielono. Ponieważ mam w domu kotka wychodzę aby urwać mu trawy. Wyobraź sobie ,że ja też urodziny mam w marcu. Razem będziemy świętować:) Pozdrawiam Cię. x Widzę ,że uczymy się remontować . Dziewczyny ale macie pomysły. Ja też chcę takie kolory na ścianach. Odstąpię nawet od wszelkiej zieli. Bardzo lubię na ścianach zieleń mimo ,że nie jest to mój kolor jeżeli chodzi o ubrania. x Dość odwiedzin w Wagoniki , nie chcę Was budzić. x Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Napisałam bzdurę . Nie Sylwestra , a Nowy Rok witałam pod gołym niebem. Tak bywa:) ,że pisze się bezmyślnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co drętwy monolog!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam się z Wami poniedziałkowo i zapraszam na kawę. Wiatr nadal hula:-( Wczorajszy dzień spędziłam na zakupach.Udane;-) Kupiliśmy całą armaturę łazienkową. Globusiku,a jakoś do zieleni jestem zrażona.Mój teść malował wszystko co popadło na zielono,a w garażu miał zawsze kilka zapasowych puszek z tą farbą.Płot,drzwi,ściany,balustrady na balkonach...dużo tej zieleni było:-D A mojemu M też się udzieliło i chętnie korzystał z zapasów ojca:-( Ze ścian bardzo ciężko jest zlikwidować ten kolor. X Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko. Za kawę dziękuję. Wiatr również wieje. Skąd on ma tyle sił??? To prawda,że zielony kolor trudno zlikwidować. Muszę się przestawić na łagodniejsze kolory. Patrzyłaś ciągle na zieleń aż masz jej dosyć:) Wybieram się do sklepów , podobno jest dużo wyprzedaży. x Tym czasem pozdrawiam Panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko Zielonooo miiii...;) Jedyneczko Byłaś na zakupach,jak widzę udane były ;) Ja też wczoraj byłam w Obi...tak to robi :D Globusiku Tobie też życzę udanych połowów :D U nas mrozi Rachunki popłaciłam...jaka ja leciutka teraz jestem ;) Miłego dzionka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witanko nasz Miłości! Wyobraź sobie,że upolowałam sweterek. Jestem zadowolona. Straszliwie dużo ludzi polujących. Rachunki zapłacę w czwartek. Już wiem,że na szaleństwa zostanie nie wiele:) x Dobrej nocki wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups... Czy ja się pochwaliłam,że we wrześniu córka bierze ślub? :O Globusiku Opisz swoją zdobycz ;) Mam nadzieję,że polujący nie zadeptali takiej kruszynki,jak Ty ;) Wydatki,ech Mój mąż zbił wczoraj szybę w busie :O Już drugie auto tak załatwił ;) A chciał tylko wycieraczkę wymienić... To będzie musiał całą szybę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Cześć dziewczyny. Nowy rok dla mnie niedobry. Wczoraj pożegnałam się z Kają. Oj smutno, cisza dzwoni w domu. Płaczę...sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jestem z kawą ,zapraszam. Marysiu jaka smutna wiadomość:-( Bardzo mi przykro i rozumiem Twoją rozpacz. Trzymaj się❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ime pochwaliłaś się:-) Dlaczego smutna minka? Wydatki,wydatki.... Że też pozwoliłaś dla M wymienić te wycieraczki:-( X Globusiku zaszalałaś sobie na zakupach:-) Ja przy okazji zakupu armatury łazienkowej też sobie nie pożałowałam;-) Nie marzniecie koleżanki? U mnie była bardzo mroźna noc,a dzisiaj zapowiada się ładny dzionek. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKaja
witam, troszkę zapomniałam o napisaniu kilku słów. Tyle zajęc w domku . Ale zimno na Pomorzu. Wiatr i mróz. Na wyprzedazy kupiłam buty na wiosnę. Z ubraniami łopot bo potrzebuje większy rozmiar, Kupowac byle czego nie mam ochoty. Wszystko dla szczupłych.Najwyżej do 42 rozmiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kaju. Jeśli mogę Ci coś doradzić z większą rozmiarówką,przypatrz się ofertom Bonprixu. Sprzedaż wysyłkowa,ale można coś wybrać .Jeśli nie pasuje można bez problemu zwrócić. U mnie też mrozi,ale co tam:-) Nie mamy wyjścia, trzeba czekać do wiosny. Śledzę,co z naszymi gabinetami rodzinnymi.Wszystkie były zamknięte. X Globusiku co tam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam: Gosciu Kaju , Jedyneczko , Marylko, naszą Miłość , Livię i Lunkę. Dwie ostanie Koleżanki ..... gdzie jesteście? x Babki poszłam wczoraj w Orszaku Trzech Króli iiii zgubiłam się. Na szczęście kompas mnie doprowadził do domu. Brakowało mi kawy wypije teraz choć herbatkę. x Na wyprzedażach sporo ludzi. Aż tak bardzo nie ganiam za zakupami. Wpadł mi oko sweter więc kupiłam. x Ime pytałaś jaki sweter?? jest w kolorze beżu i na całym rozrzucone czarne koła. To moje kolory. Z tego co napisałaś bieżący rok stawia przed Tobą nie lada wyzwanie. Ślub Córki. Jeszcze nie gratuluję żeby nie zapeszyć. Życzę żeby wszystko poszło zgodnie z planem. x Jedyneczko wczoraj pogadałam z Marylką. Ponieważ widziałam Kaję wiem jaka była piękna.Bardzo mi smutno z tego powodu. Marylko współczuję Ci bardzo. x Gościu Kaju coś czuję,że jesteś pracusiem??:) ja chyba też. x Do jutra , spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się z Wami Marysiu Tak bardzo mi przykro :( Wiem jak to jest... Dwa lata temu musiałam uśpić naszą sunię,miała raka piersi Ale myślę,że czas leczy rany.Pozdrawiam Cię serdecznie❤️ Globusiku Wybrałaś sobie śliczny ten sweterek.To są równeż moj***arwy :D Jedyneczko Nie mam smutnej minki,tylko trochę przerażoną ;) A mąż to nie dziecko przecież... Nie mogę nad nim stać i pilnować bez przerwy ;) Jak broi,niech ponosi konsekwencje :D Kaju Jedyneczka dobrze Ci radzi W Bonprix mają na prawdę fajne ciuszki Trzeba tylko znać swój styl... A gdzie nasza Livia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Śnieg sypie, mrożno. Byłam z maluszkiem na dworzu tylko pół godziny. Zawiesiłam karmę dla ptaków na drzewie.Przyleciały sikorki i Kacper się cieszył. Pozdrawiam dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zapraszam na kawę. Globusiku całe szczęście,że się odnalazłaś!!! Z moją orientacją też kiepsko:-( Zawsze się gubię:-D Wczoraj nie trafiłam na plac(gdzie trwa remont) Śmieję się z tego bo za dużo myśli mam w głowie.... X Dobrego dnia koleżanki. Podnoszę roletę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko Za kawę dziękuję. x Przywitałam dzień i zaczęło się myśli gonią myśli. x Życzę dobrego dnia i dobrych myśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
O jej :(Śniegu nie ma , a Wagonik utknął ? czyżby w zaspach? x Dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×