Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
x Policjant spotyka na ulicy zapłakanego Karolka: - Dlaczego płaczesz, dziecko? - Bo zgubiłem 10 zł... - Masz tu 10 zł i nie płacz. Chłopak wziął dziesiątkę i jeszcze głośniej płacze..:) x Dzień dobry wszystkim. Słońce i ciepło zapraszam więc na spacer i kawę. Oczywiście obwarzanki wieszam , są na sznureczku. Kto ile zerwie to jego:) x Jedyneczko faktycznie wstałam wcześnie. Winny temu bazarek. W końcu przestaję się wstydzić. Na balkonie kolorowo i kwieciście. Posadzone kwiatki. Kupiłam różne..... pelargonie , szałwie , bratki i coś mi bliżej nieznanego. Podobne do mirtu , zielone drobne listki i maleńkie fioletowo różowe kwiatuszki. Jest przyjemnie. Napracowałam się jak licho ale ta robota już za mną.Opłaciło się wstać rano:D. x Lunka Dzięki za kawę. Wiem ,że wyjście z domu nie jest atrakcją. Jednak potrzeba kontaktu z bliskimi. Będzie chwila wytchnienia. Życzę Wam przyjemności i zapomnienia:( x Ime czy wczoraj była przymiarka??? jeśli tak to jakie są wrażenia? x Marylko pozdrawiam . x Dziewczyny po intensywnym piątku sobotę mam wolną. Życzę dużo przyjemności wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek. Siedzę sobie na balkonie u Ciebie Globusiku,z filiżanką pysznej kawy i podziwiam kwiatostan w donicach;-) Cudnie to urządziłaś.... Luneczka ,idźcie,odrobinę odskoczni od zmartwień.. Ime👄 Marysiu Dobrego dnia Wam życzę koleżanki.U mnie piękna,słoneczna pogoda.. Mam robotę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam. Nowy tydzień czas zacząć. Zapraszam na kawę. Ja piję z dwóch powodów. Pierwszy na poprawę samopoczucia drugi żeby się rozgrzać. 7 st. i jakoś zimno. Wczoraj ominęły mnie kije:) padał deszcz. Wyszło mi to na dobre, podgoniłam zaległości w pracy. Czekam na jutro .Na mnie czeka fryzjerka. Jednym słowem będzie czas relaksu. x Wpadajcie Paniusie do klubu.Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globusiku dzięki za kawkę i piękną muzę ;-) U mnie tak samo jeśli chodzi o pogodę. O polityce nie będziemy dyskutować:-D Piękne słowa i muzyka p. Celińskiej.Będę wsłuchiwała się.... Pozdrawiam i dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
OK Jedyneczko dobrego dnia Ci życzę i do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Dzień dobry. Budzik dzwonił o 5.20, a ja zamiast wstać- pomyślałam co to za hałas? Niestety w tym tygodniu mam pierwszą zmianę; 6- 14.30. Teraz mały śpi więc wpadam na szybką kawę. Miłego dnia i tygodnia. Acha zostawiam bukiet bzu: biały i fioletowy. Niech pachnie w stacyjkowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Marylko zapach bzu przyciągnął mnie na popołudniowa kawę i posiedzenie przyozdobionym stoliczku. Powiadasz ,że pracujesz na I zmianę:) dzień długi więc od 14tej masz czas dla siebie:) Ja jutro gnam do fryzjera. Nie lubię za długich włosów!! x Dziewczyny wyobraźcie sobie ,że pogubiłam się w egzaminach. Nie wiem kiedy mam poszerzony z matmy:D i ustny z polskiego:) oj ta pamięć!!!!! lichutka!!! Nic będę się dowiadywać. x Miłego popołudnia.Hejka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Jestem z kawą.Zapraszam. Globusiku kwiatki masz ładne!A jak się mają twoje storczyki? Moje wszystkie maja pąki, będą kwitły wszystkie na raz. Egzaminy będę również przeżywała, ale w późniejszym terminie. Mój synio w czerwcu będzie miał 18tkę. Na prezent dostał kurs prawa jazdy. Nie wiem dlaczego, ale ostatni egzamin w szkole ma w sierpniu. Marylko , Jedyna, Miłości , Globusiku miłego dnia wam życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,witam na kawie. Luna dziękuję:-) Też zachodzę w głowę co to za egzamin ma Twój S w sierpniu??? W szkole czy na prawko??? Globusiku fajnie,że Ci się pokićkało z terminarzem:-D Mniej myśli i zmartwień. Najlepiej będzie jak się dowiesz po... Marysiu mój stolik również zdobi bez,jest cudowny, maj to piękny miesiąc;-)Jak tam spisuje się Marysiu Twój podopieczny?? grzeczny chłopczyk???;-) Ime dzięki za kartkę,choć krótka wyraziłaś się jasno:-D ❤️ Dobrego dnia koleżanki,dzisiaj ponoć przygrzeje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć Dziewczyny jestem zaspana. Łapię więc kubas z kawą i żłopię. X Jedyneczko zaniedbałam ostatnio Zumbę. Od jutra wchodzę na znany mi porządek dzienny. Egzaminy brrrr chyba lepiej nie wiedzieć. Czekam cierpliwie na zakończenie. Zostawiam chatkę i idę do fryzjera. x Lunka Moje storczyki i nie tylko są wyrzucone. Miałam taki czas ,że wszystko mi przeszkadzało i przeszkadza dalej. Zostały trzy kwiatki w całym domu. Kaktus , dracena i hoja . Ta ostatnia jest pielęgnowana. Zapałałam do niej sympatią. x Marylko . Ime pozdrawiam i ściskam. x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku. Mam nadzieję,że będziesz zadowolona po wizycie u fryzjera... Ja ostatnio jakoś nie mogę się dogadać z moją panią f.ja tak,a ona siak:-D potem poprawki:-) Mam blisko,w każdej chwili mogę do niej wskoczyć.. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam :) Babki tak mało potrzeba na poprawę humoru. Jestem ostrzyżona i zadowolona. Kupiłam jeszcze kwiatki na balkon. Dosadziłam begonie i w małą doniczkę posadziłam komarzycę. Niech komary maja się na baczności. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich. Mam na imię Kasia i mam 28 lat. Jeszcze rok temu ważyłam ponad 90 kilo przy wzroście 170. Tak wiem byłam grubasem Smile Jednak wyjechałam do Anglii i tam poznałam fajnego faceta ale wstydziłam się z nim iść do łóżka choć on chciał. Spotykaliśmy się już dość długo i on cały czas naciskał a ja cały czas zwlekałam. Chciałam szybko schudnąć. Poprosiłam koleżankę o pomoc. Poleciła Mi African Mango. Naturalny Suplement diety który wtedy robił furorę w Anglii. W dwa tygodnie schudłam 5 kilo. NIby nic ale przy mojej wadze zawsze coś Smile Po 3 miesiącach byłam o ponad 15 kilo szczuplejsza i dużo bardziej szczęśliwsza gdyż nie tylko nie wstydziłam się iść do łóżka z facetem ale jeszcze mogłam mieć prawie każdego. Każdej dziewczynie polecam African Mango. Zresztą Same Sprawdźcie Smile http://nplink.net/BOxuJOW8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam Was z kawą. Obudził mnie deszcz,lało o 5 rano.Teraz świeci słoneczko. 13-go maja;-) Serwacego,to drugi już ogrodnik,wcale nie taki zimny;-) Dobrego dnia koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko oj wołam i proszę o kawę. Jestem przymulona. Pomoże kawa i Zumba. Jeśli chcesz ruszajmy się obie razem. No właśnie dzisiaj świętuje drugi ogrodnik. Podobnie jak u Ciebie nie jest aż tak zimno. Ogrodnik łaskawy. Jak na razie roślinki na balkonie są bezpieczne. Dobrego dnia Tobie i wszystkim Koleżankom życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
:) listonosz zabłądził czy co???? gdzie mój post???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku. Listonosz dotarł,był u mnie na kawie:-D Globusiku mam taką Zumbę od rana:-( Dzisiaj przyszli wszyscy na raz,a M powiózł w tym czasie ogromną maszynę do klienta.Zostałam sama ,ledwo wyrabiałam na zakrętach.Jak się uporałam,przyszedł pracownik:-) Teraz spokojnie,popijam więc dalej kawkę i planuję. Fryzurkę masz super;-) Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Kawa , kawa , kawa gotowa:) Na stoliku niezapominajki. x Jedyneczko Brrrr u mnie zimno. Na tym nie koniec bo zimna Zośka przed nami. Wyciągam więc cieple buty:) i idę po zakupy.. Narobiłaś mi apetytu na ...ptaszki... nie odpuszczę i przygotuję na cały miesiąc:D. x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Globusiku. Dziękuję za kawkę i niezapominajki.Jutro razem z Zośką obchodzą swoje święto:-) Dzień niezapominajki....Szczególną sympatię darzę te piękne roślinki.W tym roku posadziłam w skrzyniach przed domem,a i na skalniaku ich nie brakuje... Globusiku u mnie jeszcze słońce,ale zapowiada się na opady.Nadciągają czarne chmury. Ja już po zakupach,oczywiście chrupiące rogale zostawiam na stoliku. Pa. Luna blondi stygnie;-) Ime gdzieżeś??? Marysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko to prawda , jutro dzień niezapominajki. Również ****ardzo lubię. Wczoraj niewielką ilość posadziłam na balkonie. W niezapominajkach jest bardzo dużo delikatności. Dobrze ,że ... walczą ... i nie pozwalają żeby o nich zapomnieć. Przecież delikatność nie jest w modzie!!!! To taka moja poranna refleksja:) x Miłego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Szybka kawka z Wami i dalej do roboty ;Wnuk odprowadzony do szkoły, Kacper śpi. Pora przygotować obiad. Miłego dnia koleżanki. Globus włosy ładnie wyglądają:) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :D Jedyneczko ..."Ime gdzieżeś?" No jak to gdzie....;) W ogrodzie,w kuchni,kotłowni,wywiadówce,przymiarce,lekarzy,itd. :D Czytam Was na bieżąco...ale czasu brak na pisanie ;) Junior ma zagrożenie z kilku przedmiotów :O Wzięłam go ostro w karby! Zabrałam komórkę,internet i ....gonię do nauki Szkoda,że tak późno :O Zdolna bestia jest,tylko strasznie leniwa! Ciekawe po kim to ma? No pewnie,że po mamusi ;) Jutro ciężki dzień przede mną Sadzenie 50 rozsad pomidorów A i jeszcze drut ocynkowany ukręciłam na rurze,żeby pomidory ładnie się w tym pięły :D Ciężko było ale dałam radę ;) Katar i kaszel dalej mnie trzymają :( Katar spać nie daje :( Zielony się paskudnik zrobił(sory!) Trawę muszę skosić bo już urosła po tym deszczu ;) No gdzie ja bym do pracy miała pójść?! Nie dałabym rady a na mojego M,nie mam co liczyć ;) Jutro biorę się jeszcze za naprawę prysznica bo leci spod niego :O M naprawiał,a jakby! Po łebkach,po łebkach ;) Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i mocno cmokam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
x Nooo dobra Ime jesteś usprawiedliwiona z nieobecności na wspólnej kawie:) Zapraszam , przed pracą koniecznie przywitaj się z nami. x Masz dużo ...BARDZO ...dużo pracy. Nic nie jest Ci straszne ponieważ lubisz to co robisz. Czuje się to. Poza tym są wymierne efekty. Ime postanowiłam ,że idę Ci z pomocą. Biorę koszyk w rękę . W ko szyku musi być bochenek chleba , butelka z mlekiem i słój kompotu. Będę czuwać abyś nie była głodna i spragniona. U mnie zaczynają fruwać gołębie. Tylko je ujarzmię , włożę do garnka i wyruszam. Wyglądaj mnie:) x Jedyneczko a co tam u Ciebie słychać z rana , czy zaczął się ruch w interesie??? x Marylko Również łapiesz czas kiedy Kacperek śpi:) Wszystkie jesteśmy kobietami pracującymi i żadna praca nas nie zaskoczy:) x Lunka pracusiu kawa czeka. x Dziewczyny zapomniałam Wam napisać ,że jestem już po egzaminach. Ustny z jęz.polskiego zdałam na 90 pkt. Teraz do końca czerwca czekam na wyniki za całość. x Z rana po wszystko biegnę do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki,za szybko poszło;-) Interesanci od rana.... Ime spodziewałam się,że miło spędzasz czas,ale że aż tak miło i przyjemnie???:-D Ten katar ,który opisujesz jest już zatokowy...złap oddech miłości Ty moja❤️ A młodego pilnuj;-)Jest jeszcze trochę czasu,jak zdolny to wyjdzie na prostą;-) Globusiku stoję z siatką i łapię gołębie:-D Marysiu przyjemności w pracy Luna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Babki. dzisiaj ...Zofija kwiatki rozwija:) x No to zaczynamy piątek pracowicie:) Trzymajmy się!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówię Wam po prostu koniec świata!!! Zimna Zośka szaleje i z nieba zrzuca piłeczki gradowe:-( Już po moich kwiatach na skalniaku,no chyba że ominęła to miejsce.... U Was to samo??? Ime wychodź ze szklarni,Globusik z wiktem Cię oczekuje,a i ja za rogiem,może i mnie się coś dostanie;-) Po prostu dzisiaj strajkuję i nic nie gotuję!! Za to w zamrażarce czekają na mnie lody: czekoladowe;-)Duuuuża porcja:-D Od zimnej Zośki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×