Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Witajcie po krótkiej przerwie , dzień dobry. Zapraszam na ble ble przy kawie. x Jedyneczko rolety w górę i w drogę do Wagonika!. x Babki rozmawiałam z nasza Lunką. Wypadł im nieplanowany wyjazd do Polski. Nie wiem kiedy wyjeżdżają ale być może nie zdąży nas odwiedzić. x Ime Ale miałaś dużo atrakcji.Wiadomo ból zęba nie atrakcja:( ale reszta TAK!!!:D Myślę ,że wybrałaś kurs ...zawodowy !!!!! Ble ble mamy na co dzień , tyle tego ,że głowa mała:D Jednym słowem fajny taki wyjazd. Masz rację , strzeż swojego nieba . Sprawiedliwość musi być!!!! co Twoje to tylko Twoje:D x Oj Babki czekają mnie syzyfy. Mam cały zagon do zaorania. x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Jestem z kawką,zapraszam:-) Ime bardzo dziękuję za interesującą relację "z życia wzięte":-D i przychylam się do pytania jak on mógł:-D Jadę do mamy,wiozę ją do dentysty. Dobrego dnia koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj jedyneczko korzystają z ...bycia w domu ...zrobiłam wiosenne porządki w kuchni. Jestem zadowolona. Postanowiłam ...nie odpuszczę i robić będę dalej. U nie dzisiaj troszkę cieplej i pogodniej. x Pozdrawiam Koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam uprzejmie i zapraszam na kawkę i chrupiące bułeczki. Globusiku wczoraj też zabrałam się za szafki:-) Tyle rzeczy okazało się już nie potrzebnych i zbędnych.W dalszym ciągu dążę do minimalizacji... Ime zuch z Twojego syna!!! Gratuluję mu zdania na prawko,następny mobilny członek rodziny;-) Córka też jeździ?? Dziewczyny,chyba będzie cieplej:-D Dzisiaj o poranku co prawda leciutko mroziło,ale dzień zapowiada się ładnie... Luna,wpadaj na blondi,stygnie... Marysiu,Twoje tulipany nadal cieszą oczy;-) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko dziękuję za śniadanie. Bułeczki rzeczywiście chrupiące:) U mnie było - 2 .Teraz jest słonecznie. x Zapraszam na... Zumba .... w grupie będzie weselej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Jakoś mało czasu ostatnio mam ;) Jedyneczko Syn chodził na prawko...2 lata :O W końcu go zdał bo ileż można ;) Córka ma za sobą 3 egzamin...nie zdany :( Ale teraz ponoć trudniej się zdaje.Więc zostaje mi tylko ją wspierać ;) Globusiku Idę z Tobą na zumbę :D Raz dwa trzy,raz dwa trzy...czy ja to tam leci ;) Lunka Wracaj do nas cała i zdrowa ❤️ Marysiu Jak Ty to robisz,że te tulipany są takie piękne? Jutro jedziemy do lekarza.Ja i córka Mój kaszel mnie za bardzo już męczy a córka ma podobnie,z tym,że u niej to astma Co do szkolenia to macie rację... Byłam jedna wśród facetów :D Nie wiem czy będę tak często tu zaglądać jak do tej pory,ale postaram się ;) Ściskam Was wiosennie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . Dzień dobry jestem z kawą ,zapraszam. Ime tak z tym prawkiem teraz jest...nikogo nie dziwi nie zdany egzamin,cierpliwości.Moja znajoma rekordzistka zdawała 17 razy:-) ale uparła się i w końcu zdała i jest świetnym kierowcą,jeździ dużym busem. A co Ty nas straszysz,że będziesz rzadziej zaglądała?:-( X Dzisiaj słonecznie i ciepło.Globusiku nastawiaj zumbę ,jestem gotowa:-) Marysiu Luna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Dziewczyny. Zapraszam na spotkanie i wypicie kawy. x Wiosennie każda z nas jest bardziej zajęta. Coś z tym trzeba zrobić:) x Ime Zdać egzamin na prawko równa się temu co przejść przez ucho igły:) ważne ,że uwieńczone sukcesem. Córka też robi swoje:) x Jedyneczko czy znowu pognałaś po bułki. Ja tez myślę ,że zakupy mnie czekają. Ale co tam:) zbieram się i w drogę. W sobotę wyszłam po chleb a kupiłam buty. Fajne cicho biegi koloru czerwonego:) x Miłego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko muzyka gra ...ćwiczymy .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Kumpelki czy zatęskniłyście za wiatrem????? taak??? no to proszę bardzo podsyłam Wam:) Zapraszam również na krupnik. Bardzo smaczny dużo koperku. x Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Globusiku Krupniku bardzo chętnie spróbuję :D Ale za wiatr podziękuję.Mam swój :D Buty fajne masz ;) Mam zapalenie oskrzeli i dostałam antybiotyk Jestem trochę osłabiona Jedyneczko Marysiu Lunka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Już jestem na kawie. Dzień dobry. Zapraszam . x Ime możemy sobie podać rękę. Ja we wtorek skończyłam antybiotyk. Co prawda nie oskrzele ale drogi moczowe. Jedno i drugie uciążliwe. Osłabia organizm i to bardzo. x Jedyneczko Czy jesteś już w drodze do nas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem,jestem Globusiku. Z chlebkiem chrupiącym i z drożdżowym makowcem;-) Ime zalecam leżenie!!!przechodzona nie wyleczona grypa,tak to widzę. Zdrowiej nam szybko,Ty też Globusiku. Wiatr dał się wczoraj we znaki.Okropnie wiało,nie tylko u Was jak się okazuje.Dzisiaj smutne niebo... Dobrego dzionka,bądźcie zdrowe. Luna Marysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko tak , smutne niebo. Czekamy może pokaże się słońce:) x Podziwiam krajobraz na działkach. Ukwiecone drzewa. Przyciągają wzrok. x Dobrego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Zapraszam na małą kawę. x Każdy piątek wolności początek :) to było wczoraj. Dzisiaj możemy bujać w obłokach.:D x Miłej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden szybko zapomina... Innym znacznie trudniej jest.... Jeden życie znów układa... Inny odebrać je sobie chce... Jeden żal swój chce wyrzucić... Inny kryje w sobie go... Jeden wszystkich oszukuje.... Innego wszyscy oszukują wciąż... Jeden kłamie mówiąc kocham... Inny całkiem szczery jest... Jeden całując nie czuje emocji... Innego przechodzi gorący dreszcz... Jeden ucieka bez wyjaśnienia... Inny przyznaje, że zrobił źle... Jeden wciąż rani innych uczucia... A inny? Kochać wiecznie chce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie po przerwie .Przez weekend piłyśmy ..prywatną kawę.... ale dzisiaj poniedziałek więc starym zwyczajem napijmy się razem. x Jak Wam minął weekend. Ime jak się czujesz??? , Jedyneczko czy wypoczywałaś na Rodos?? Jeśli chodzi o mnie to było tak:) w sobotę kino , kawiarnia i spacer a wczoraj to się dopiero działo:) marsz z kijami. Tylko 6 km:D. a to wina moich oczu , tak mnie niosły ...dalej i dalej!!! Dotleniłam się solidnie. Jednym słowem było fajnie. Chyba złapałam bakcyla , będę spacerować częściej. Marylko , Lunka pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Gościu pięknie !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witaj Globusiku,dzięki za napój;-) Bardzo się wczoraj nachodziłaś:-D Super pomysł!!Nie poddawaj się;-) U mnie niedziela była przymulona,niebo smutne to i ja też. Dzisiaj pogodnie i bardzo ciepło.Byłam już na targu,zakupiłam nowe,przepiękne odmiany trzmieliny,niezapominajki i coś tam jeszcze nazwy nie pamiętam. Wybieram się do fryzjera za chwilkę. Pa,dobrego,miłego,ciepłego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko. Przyjemności u fryzjera , fajnej fryzurki życzę. Ja powinnam też zrobić strzyżenie. Ale nakupiłaś sadzonek! Będzie pięknie . x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Dobry wieczór. Pozdrawiam serdecznie wszystkie. Jakoś mało czasu mam i stale jestem zmęczona. Burza i leje jak z cebra. Uciekam :) Dobrej nocy dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zapraszam na kawkę. Marysiu pozdrawiam Cię również:-) U mnie upalnie i słonecznie od wczoraj,ale coś czuję po kościach zmianę pogody ;-) Globusiku słyszysz muzykę??? Czas na zumbę:-) Luna Ime

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej wszystkim. x Marylko pozdrawiam również. x Jedyneczko Dziękuję za kawę. Dobrze ,że wcześniej przygotowałaś. Ja podałabym zakropioną deszczem. U Ciebie jeszcze ciepło??? otóż u mnie całą noc były burze. Sen miałam przerywany. Wczoraj było 26 st. Dzisiaj prawie że zimno. Nic to krajobraz mam przepiękny. Biało -zielono. Oczy się cieszą. Po kawie zaczynamy Zumbę. Lunka , Ime 🌻 tulipany dla Was. x Dobrego dnia i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
🌻 Pięknie jest wiosną na całym świecie.Wiosna pozdrawia nas barwnym kwieciem. Zielenią traw i ptaków śpiewem.Radosnym słońcem na całym niebie. /wyjątek z wiersza znalezionego w sieci/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko mówię ...chłodne dzień dobry. Musimy wypić gorącą kawę na rozgrzewkę i rozpoczęcie dnia. x Na szczęście groźne ulewy nas ominęły. Padający deszcz był bardzo wyczekiwany. Zazieleniło się jeszcze bardziej. Wyobraź sobie Jedyneczko , że Zumba zrobiła swoje:) wstąpił we mnie ..zdrowy duch:) Zabrałam się za wiosenne porządki każdego domowego pomieszczenia.Nawet mi to wychodzi. Do tego wszystkiego dodaję spotkanie z moja "B" na które bardzo czekam. Tak to w życiu bywa , że nie jestem ...Ela a straciłam przyjaciela:) Na pierwszym miejscu jednak jest zbliżający się termin matur. Na rozpoczęcie dnia tyle miałam do napisania. x Pozdrawiam i dobrego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×