Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Cześć Wam:-) Piszę po raz kolejny..... Imuś kapitalna wiadomość z tym zgłoszeniem;-) Super,oby się udało. No i te złe info. o piecu:-(Współczuję i powstrzymam się od kom. Globusiku tuje ładnie osłonią pomnik,będzie zacisznie... Ja ze sprzątanie ma cmentarzu byłam na bieżąco,ale po tych ulewach i wietrze,mogę sobie wyobrazić co się teraz dzieje na grobach:-( Dobrego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko Ja i Junior ustawiliśmy ten cholerny programator Co dwie głowy,to nie jedna :D W tej chwili mam ciepło Co do zgłoszenia do programu,to wątpię,że wybiorą rodziców Jak wysłałam zdjęcia domu,to pani mi odpisała...A to jest blok? :D Rodzice mieszkają w dwupiętrowym domu a w piwnicy ojciec ma stolarnię Chyba za duży kolos jak na ten program ;) Mój brat został dzisiaj dziadkiem :D :D Jego córa urodziła synka ;) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Kawa i ja czeka. x Wczoraj chciałam poczęstować Was strogonowem ale nie mogłam się dostać do Kafeee.Widocznie wiatr cofał mnie do tyłu. x Jedyneczko U mnie nie było takich ulew.Jak usłyszałam co się dzieje na południu nie dowierzałam. x Imuś No w końcu masz ciepło. Piec opanowany. Co do szklarni to byłaby szkoda. Tyle wkładasz pracy i serca. Z drugiej strony jeśli każdego roku kilka razy wiatr powoduje takie uszkodzenia to praca idzie na marne. Zobaczysz jak będzie na wiosnę . Może wstąpi w Ciebie nowy duch i szklarnia dalej będziesz utrzymywać. x Ja podobno mam iść na służbę:) x Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Przygotowałam kawę i napisałam dłłłłuugi list.Nie wiem gdzie jest??? x Wczoraj po południu było podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku witaj. Dziękuję za kawę. Pogoda polepszyła się. Ciemno,ale nie pada już i nie wieje. Globusiku idziesz do zwierzaków? Strogonowa bardzo lubię;-) Coś na jego podobiznę często gotuję w dużej ilości.Potem porcjuję i mrożę, studencik zabiera ;-) Na śniadanie smażę dzisiaj racuszki z jabłkami,z myślą o Was też;-) Imuś już ok? Musisz bliżej zapoznać się z piecem,polubić go... Mam nadzieję,że masz już cieplutko. Dobrego dnia,trzymajcie się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Dzień dobry. Dwa dni lało i wiało brrrr... Dziś deszcz siąpi, da się wytrzymać. Piec w końcu odpalony, zimno już było w domu. Ime też mam piec na ekogroszek, niczym innym nie da się w nim palić. Dla mnie ten piec to czarna magia. Globus życzę powodzenia na zajęciach. Jedynko :) za wytrwałość w przecieraniu szlaku w cafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. Ciemno nie przeszkadza mi w spacerach na kawę. Biorę latarkę i kamizelkę odblaskową. W klubie ciepło i pchnie kawa. Do ogrzewania niezawodna jest koza. x Marylko jeszcze nie byłam na zajęciach z powodu braku czasu:) x Jedyneczko Służbę odbyłam. Na szczęście zwierzyna spala. x Imus Gratulacje dla brata. Jak maleńka będzie miała na imię. Znajdź chwilkę na kawę. x Pozdrawiam hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Globusiku po odblaskach zauważyłam Ciebie:-D Dzięki za kawkę. Jestem po spacerze,dżdżysty poranek,głowę mam wilgotną... Imuś rodzinka się powiększa,pogratulować....Macie dwa maleństwa,dziewczyny w przyszłości zakumplują się;-) Imuś wszystko ok? Wichury i opady były silne u Was..... Marysiu jestem strażnikiem naszego Stacyjkowa ;-) Jak się czujesz???Antybiotyk w końcu zadziałał?? Globusiku to Ty rok akademicki zaczynasz od wagarów:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Na dzień dobry pogrożę Wam paluszkiem! Nie czytacie mnie ;) Gdzie ja napisałam,że to dziewczynka? Wyraźnie napisałam,że córka brata,urodziła synka!!! :D Miałam wczoraj przykry dzień :( Wstałam i świat zaczął wirować Potem serce chciało mi wyskoczyć z piersi Po kilku godzinach męczarni...wsiadłam w samochód i pojechałam do przychodni Spędziłam w niej 2 godziny Mierzenie ciśnienia Potem lekarz bo wyszło,że nadciśnienie i arytmia Dostałam tabletkę pod język i jakiś syrop I po 20 minutach,znowu lekarz Diagnoza...choroba Menierea i nadciśnienie Tabletki na receptę dostałam Stres ze mnie wylazł... Także dziewczyny...Nie wiem jak maleńka będzie miała na imię bo to chłopczyk jest :D :D :D Zięć ma dzisiaj urodziny,obchodzi je razem ze swoją babcią Fajnie,nie? Pozdrawiam Was,zakręcaski Wy moje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś Ja powtórzyłam za Globusikiem :-D Tak już przypominam sobie,dokładnie nam napisałaś: mój brat został dziadkiem, jego córka urodziła syna;-) Imuś sorki :-D niech się chłopczyk zdrowo chowa. X Niepokojący jest Twój stan zdrowia.Wszystko na Twojej głowie Imuś:-( Za dużo tego,masz silną nerwicę. Musisz siebie pokochać... Mam nadzieję,że czujesz się już lepiej. Trzymaj się Imuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ime babcia na urodziny dostała w prezencie wnuczka:-) Mojej teściowej na imieniny wnuk się urodził... No i jest jedyny ukochany,chociaż wypiął się na nią całkowicie. Od dwóch lat nie pokazał się u niej,a mieszka ulicę dalej u drugiej babci. Zaraz zamykam,robotę mam na popołudnie zaplanowaną. Zostałam obdarowana :-D -10 kg. buraków -5 kg. marchwi Ale to wszystko prawdziwe,pachnące... Trochę porozdaję,a resztę przerobię na mrożonki;-) Trzymajcie się.Do poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry, Juz w nocy myślałam o kawie:) doczekałam się.Delektuję się. Zapraszam. x Jedyneczko Zapasy na zimę zrobione??? Ja od dłuższego czasu nic z takich rzeczy nie robię. Szkoda mojej roboty.Wszystko się psuło. Wniosek jeden ... nadmiar nawozów. x Imus Narozrabiałam z tymi narodzinami. Masz rację jestem za bardzo zakręcona:) najważniejsze żeby maleńki szybko stał się dużym i zdrowym chłopcem. Imuś stres to wielki wróg dla człowieka. Za wiele się go nagromadziło i dał sobie upust. Wiem,że na co dzień jest prawie nie możliwe żeby się nie stresować:( ale trzeba próbować więcej spraw olewać. Jesteś za młoda ,żeby rujnować swoje zdrowie. Ciekawa jestem jak się czujesz czy leki zadziałały?? Życzę Ci spokoju i dobrego samopoczucia. x Dobrego dnia Dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku,miałyśmy takie same myśli w nocy:-D Trzy razy zerkałam na zegarek;-)Aż wreszcie upragniona 6,30 :-D Dzięki za kawkę. W tą prawie bezsenną noc wsłuchiwałam się w szum wiatru kapiącego deszczu. Przetwory zrobione Globusiku :-) Te warzywa to pewniaki,przywozi mi pani od której kupuję jajka. Buraczki odgotowałam,potarkowałam,poporcjowałam i do zamrażarki. Marchew surową ,obraną i pokrojoną w talarki,słupki również zamroziłam. No i mam gotowce;-) Imuś jak się czujesz??? Dobrego dnia Globusiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Jedyneczko Toś się obłowiła :D Ja też mam możliwość kupienia ekologicznych warzyw ;) Rodzina M za miedzą ma plantację marchewki,ogórków,kapusty Moja mama kupuje u nich co roku Ja już nie...z prostych przyczyn...nie mam piwnicy To znaczy mam ale tam znajduje się kotłownia,więc za ciepło Dwa lata temu zrobiłam w słoiki kiszoną kapustę i musiałam wyrzucić :( Globusiku Mój stres ma na imię J ;) To co wyprawiał przez ostatnie 2 tygodnie dałoby się rozłożyć na cały rok Kupiłam ciśnieniomierz(nareszcie!) Codziennie mam mierzyć ciśnienie Jeden lek działa,drugi zamiast uspokoić serce,sprawia,że jeszcze bardziej galopuje Pewnie będę musiała zrobić konkretne badania Marysiu Jak się miewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Imuś No raczej;-D obłowiłam się.... Ja też nie mam piwnicy,dlatego mrożę. Ale więcej już nie chcę... Moja prawie synowa,awansowała. ma najlepsze wyniki w pracy.... W sobotę była na zjeździe integracyjnym... w pięknej mazurskiej miejscowości w gospodarstwie agroturystycznym.Jechała tam bardzo szczęśliwa...nie samą pracą człowiek żyje... Czar prysł po północy.Koleżanki przez cały wieczór szykanowały ją,dokuczały,wyśmiewały:-( E za wysoko podniosła poprzeczkę,a tamte panie nie wyrabiają się z robotą.E młoda,energiczna,pełna pomysłów realizuje się w pracy,która przynosi jej nie tylko korzyści finansowe,ale też ogromną satysfakcję. No i dostała pierwszego kopa.... K jechał w nocy po nią....nie skorzystała z noclegu. Całe szczęście,że z tymi paniami nie spotyka się na co dzień. Proza życia. Trzymaj się Imuś,bądź zdrowa. Pa koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Dobry wieczór. Dziewczyny antybiotyk skończyłam, ale kaszel został. Zaczynam się nudzić w domu, pora szukać jakiejs pracy,, kasy mało. Globus , oj oj ... na początku semestru nie wagaruj:) Ime dbaj o siebie . Jedynko fajnie, ze masz tyle zapasów na zimę. Pozdrawiam kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko Dziękuję za kawę. Stoję przed szlabanem:) x Marylko tak jest mi dobrze na wagarach , że nawet kara nie jest mi straszna:) Tak to jest Marysiu z tym wolnym czasem.Gdyby kasy było więcej czas można byłoby wypełnić i życie byłoby inne. Realia są inne bardzo smutne.Takie jest życie emerytów:( x Jedyneczko niczym mnie nie zaskoczyłaś.Współczuję E. Jest młodziutka i pełna energii do życia i pracy. Pseudo koleżanki nie mogą przełknąć jej sukcesu. Podłość ludzi jest niczym nie ograniczona. Jedyneczko toz to miało być spotkanie ...integracyjne!!!! E musi zacząć ubierać ....grubą skórę .... Jakie to wszystko smutne:( x Imuś Pomiary ciśnienia dadzą jakiś obraz ale koniecznie zrób badania. Wiadomo , nie wszystkie leki dają oczekiwany efekt. "Stres" też się wyciszy, aby na bardzo długo. Ostatnio nic nie wiemy o wnusi. Pewnie nie miałaś czasu jej odwiedzić. Zdrówka Ci życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Marysiu Mam dbać o siebie a Ty? ;) Antybiotyk skończyłaś i dalej masz kaszel :( Może jakaś kontrola u lekarza? ;) Jedyneczko Bardzo to przykre co piszesz o E :( Jeśli jest silna psychicznie,poradzi sobie ale jeśli nie jest...współczuję jej Globusiku Jak już pisałam,zięć obchodził urodziny razem ze swoją babcią,w sobotę...Więc młodzi byli u babci w ten dzień My pojechaliśmy do niego w niedzielę Wnuczka nie miała wychodne więc się z nią również widzieliśmy :D Mała reaguje na wąsa M płaczem :D Wpadłam na pomysł,żeby dziadek przekupił wnusię jakimś prezentem ;) Kupiłam jej śpiewającą lalkę I lody zostały przełamane :D Wnuczce tak się spodobała lalka,że na sam jej widok uśmiecha się i gaworzy :D Jutro mam okulistę,prywatnie Dorobiłam się gradówek na górnej powiece i przez to wypadają mi rzęsy :( Macie dla mnie jakieś choroby? Śmiało możecie mi je dać ;) Pozdrowionka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-) Witajcie... Rano szybko pisałam...ale widzę,że szlaban i tak mnie nie ominie. No cóż:-D Marysiu kaszel może utrzymywać się jeszcze przez dłuższy czas.Polecam domowe miksturki;-) Imuś,a Tobie mało swoich,jeszcze cudze chcesz pozbierać choróbska? :-D Ja tam nic nie oddaję;-) Wnusia przekupna zdaje się być:-) No i dobrze,dziadkowie mają kochać i rozpieszczać. Globusiku,sprawę mam do Ciebie... Zabieraj mnie ze sobą na wagary :-D Strasznie zimno u mnie. Rano jeździłam z mamą do szpitala. Zakładali jej holtera. To pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie x Imuś żadnych chorób dla Ciebie i nie tylko nie mam!!!! Robię czary mary i wypędzam je ...niech idą na bory i lasy!!!!! od wszystkich. Fajna wnusia wie co robić:) niech dziadziuś pomyśli jak zadbać o względy:)U mnie jest zimno, wilgotno i ciemno. Brrr fatalny dzień. x Jedyneczko Zabieram Cię na wagary. We dwie będzie nam wesoło.Imuś,Marysiu dołączajcie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Poczekajcie! :D Nie tak szybko! ;) A gdzie idziemy na wagary? ;) Jedyneczko Wasze choroby,to nie cudze :D Chyba powinniśmy robić wnuczce podwójne prezenty :D Jako dziadkowie i chrzestni :D A jak mama się czuje? Globusiku Czym te czary odprawiasz? Bory i lasy mam niedaleko :D To i choroby będą miały do mnie po drodze ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×