Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Marysiu witaj. Współczuję Ci bardzo. Zatoki to przewlekła choroba i uciążliwa. Ja tak samo z talepaniem serca reaguję przy ibuprofenach. Zdrówka Ci życzę. Zostawiam Ci napar z lipy;-)osłodzony miodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Marylko. Nie ma gorszego niż zła reakcja na leki. Ja też tak mam. Jak walczyłam z oskrzelami antybiotyków miałam trzy. Wiem co to zatoki bo moja synowa z nimi walczy od bardzo dawna. Ona w zasadzie ciągle ma ten problem. Marysiu życzę Ci zdrowia i oby nie było nawrotów. Trzymaj się. x Jedyneczko Jutro rano idę do lekarza być może nie zdążę wypić z Tobą kawy. Zostawiam wszystko przygotowane i po powrocie się zamelduję:) x Miłego nadchodzącego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Globusiku zostało tylko zagotować wodę;-) Dzięki ,że pomyślałaś.... Powodzenia u dohtorów. Maja mama dostała wczoraj skierowanie do kardiologa.... dzisiaj będzie przyjęta,to ci dopiero niespodzianka :-) Ime Ty się obraziłaś,czy co??? Już nie wiem co myśleć :-( W każdym razie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Jedyneczko Ja się tak szybko nie obrażam a na Was to już w ogóle :D Mam ciężki czas w domu Mój M widzi tylko te swoje ryby :( Juniorowi ostatnio zginął zegarek,prezent na urodziny od chrzestnej Po prostu wyparował z pokoju... Nasz starszy,wiecznie nas okrada...Miesiąc temu sprzedał na złom blachę M... Dwa dodać dwa Pytałam starszego czy to nie on ale jest mistrzem kłamstw Dzisiaj dostałam od niego smsa... Chuj mnie to obchodzi k***a mać.Jebnij się kobieto w łep.Będziesz coś chciała... Oczywiście kafe to wykropkuje albo uzna za spam Trudno Więc sama widzisz Jedyneczko,jak fajnego syna mamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś kochana ❤️ współczuję Ci bardzo. Ja żartowałam z tym zagniewaniem się;-) Po prostu tęskniłam:-) Imuś,w czwartki późnym wieczorem oglądam film Ballada o Januszku.Nie porównuję Twojej sytuacji, a jednak z tego co piszesz takich Januszków teraz też dostatek:-( Fabuła prawdziwa i ciągle aktualna. Kiedyś mój M wykrzyczał mi-głaszcz dalej ,to będziesz miała Januszków... Bo u mnie to bezwarunkowa miłość... Och życie. Bądź zdrowa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama widzisz Jedyneczko.że w tej sytuacji nie chce mi się pisać... Jadę dzisiaj z Juniorem do neurologa W piątek miał prześwietlenie stopy bo mu puchnie,wizyta u ortopedy na 7 XI Zawsze coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miłość
Bry wieczór albo coś w ten deseń :) Globusiku Nie zameldowałaś się jednak :( Wszystko dobrze? Odebrałam wyniki Juniora Płaskostopie poprzeczne... Będą pewnie wkładki do butów Zasnąć nie mogę :( Starszy S daje popalić Wysyłał takie smsy i walił w nich na Ty do mnie, że przez moment czułam się jak jego koleżanka z piaskownicy, która zabrała mu łopatkę :) Jedyneczko Ja też kocham bezwarunkowo ale nie dam sobie wejść na głowę Od tego jest mój M... Kto ma miękkie serce ten musi mieć twardą... :) Albo wytrzymały portfel, jak kto woli :) Pieca jak nie było, tak nie ma Robię ogień z duszą na ramieniu... Wszędzie same dziury :( Ot, taki pezymizm pomieszany z moim racjonalizmem Idziemy na ryby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam się z Wami raniutko. Wypijmy kawę niech nam da chwilkę zapomnienia, x Wczorajsza wizyta była taka sobie ....kontrolna.Jest jak tako. Reszta dnia to chodding. Dzień był taki sobie. x Imuś Bardzo rozumiem Twoją ciężką sytuację. Mimo matczynej miłości musisz być stanowcza. To jednak nie wystarczy. Tak jak piszesz potrzebna jest męska rozmowa. Imuś życie nas nie oszczędza. A co z piecem?? dlaczego nie dotrzymują terminu??? x Jedyneczko Gotowa kawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dzięki Globusiku. Wizytę masz Globusiku zaliczoną, następna ustalona,czy możesz tak z biegu i Cię przyjmą? Globusiku na mapie pogody widzę,że cieplutko u Ciebie. A jak centralne?działa już? u nas w blokach grzeją... Imuś no właśnie co z tym piecem??marzniecie...noce są bardzo zimne. Pozdrawiam Was kochaniutkie.U mnie koniec miesiąca;-) Zabieram się za robotę. Niech ten dzień przyniesie Wam same dobre chwile. Do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Musiałam odespać ;) Dziewczyny... Nie mam pojęcia dlaczego nie ma jeszcze pieca M przyjeżdża z pracy,zjada obiad i siada przed telewizorem Nie rozmawia ze mną... Czuję się jak...niewidzialna :( Nie marzniemy.Robię ogień ale z duszą na ramieniu Marysiu Zdrowia Ci życzę ❤️ Miłego dnia,babki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie ponownie. x Jedyneczko u mnie ciepło i nie ciepło:) Noce są zimne a przez to mieszkanie wychłodzone. W dzień bywało 19 i 20 st .Przez tą mieszaninę atmosferyczną decydenci nie spiesza się z włączeniem ogrzewania. Niestety jeszcze nie mam ciepła:( Wiesz co oszczędzę sobie opinii na ten temat. Szkoda gadania:( Przypomniałaś mi ,że znowu koniec miesiąca. x Imus Wielka szkoda ,że J nie zdaje sobie sprawy,że szkoda każdej sekundy milczenia.No cóż mężczyźni mają wygórowane mniemanie o sobie. Samo życie. Nic nam nie pozostaje jak przeczekać! Czekajmy więc:) x Marylko jak sie czujesz? x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Za oknem 15 st. x Witam i zapraszam na poranny spacer i kawę. x Czwartek to dzień zakupów. Brakuje mi pomysłów co przygotować do zjedzenia. Jestem jakaś przymulona:) x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Globusiku Dziękuję za kawkę U mnie chłodno i w nocy lało Dzisiaj ma być piec Nie uwierzę, dopóki nie zobaczę :( Jeszcze nikogo nie ma... Może Globusiku zrobisz placki po węgiersku? Były wczoraj u mnie na obiad Nawet wnusia mlaskała :) Jedyneczko Wpadaj do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. O jaka niespodzianka :-) Ranne ptaszki mnie przywitały;-) Witajcie. Imuś może majstry też kawę piją;-) Poczekajmy jeszcze chwilkę. Jak nie,to weź sprawy we własne ręce,to na pewno wszystko będzie grało;-)(tylko pieca nie montuj) Globusiku ja to wczoraj taki kwaśny kapuśniak ugotowałam. Trzy dokładki były:-D Dzisiejszy dzień zapowiada się bardzo ciepły. Oby słoneczko nam wszystkim zaświeciło. Trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczyłam,uwierzyłam :D Przyjechali ;) Jedyneczko Czekanie z Tobą mi się opłaciło ;) :D Ha ha ha...aż tak wszechstronna nie jestem,żeby piec montować :D Ale za tyle spóźnienia,powinni mi w nowym nabytku sami ogień zrobić...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
x Imuś No widzisz ...jest piec!!!!! Ty niewierny Tomaszku. Tak się złożyło,że ciepełko będziemy miały w jednym czasie. U mnie również rusza machina.Ogłosili,że ...trza ....grzejniki odkręcić na maxa!!! Tak zrobiłam i czekam. Za oknem 22 st oby nie zmienili zdania:) x Jedyneczko Kapuśniak się gotuje. Twoja myśl przednia:) placki też będą według receptury Ime. Przywołałaś mi ciepełko. Już bliżej grzania niż dalej:) x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prują mi dom :O Wiercą,kują,walą...własnych myśli nie słyszę ;) Globusiku Poproszę o miseczkę kapuśniaku na rozgrzewkę bo nie wiem czy zdążą do wieczora z tym piecem a mi już zimno I nie jestem niewiernym Tomaszkiem :D Jestem wierna Ime ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś;-) No inaczej się nie da zamontować. Burowanie musi być. Trzymam kciuki,żeby wszystko szczęśliwie się skończyło:-( bo znając życie:-( nie będę krakać. Jakby co,to pierzynka u mnie wolna:-) Globusiku to przy dużej temp. uruchomiają grzejniki. U mnie bardzo ciepło. Kapuściany dzień mamy:-D Dzisiaj jeszcze ziobra tuszę. Telefon od studencika:-mamciś...ja jutro z kolegą przyjadę, mogę??? -możesz.... Kolega mieszka w Mińsku i bardzo rzadko jeździ do domu. Planuję menu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko Wiem,że inaczej się nie da ;) Naczynko jest montowane w suszarni na piętrze,czyli tam gdzie zajmujemy mieszkanie Skuli mi kafle w podłodze :( Właśnie tamtędy wchodziły nam...myszy :O Teraz będę ich miała cały tabun :( Dzisiaj dzień przytulania... A proszę bardzo! Nie mam ciepłej wody bo panowie nie skończyli montażu więc śmierdząca przytulę wszystkich,którzy chcą :D :P Jakie menu ustaliłaś? Może pobudzisz moje kubki smakowe ;) :D Jak byliśmy u Globusika ważyłam 61,5 kg,teraz mam 59 :( Muszę kupować mniejsze spodnie bo stare na mnie wiszą... Rozmiar 36 robi się powoli za duży ;) Mam nadzieję,że waga nie zjedzie tak jak 2 lata temu do..57kg :O Dajcie mi jeść! :D :D Do juterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wypiłam eliksir , zjadłam malutkie śniadanie i czas na deser kawowy.Zapraszam. x Imuś stawiam na stole wszystko co mam: kapuśniak, kiełbasę wiejską, placuszki z jabłkami i smalec własnej roboty. Posilaj się , a ja z Tobą. Imus taki montaż to straszliwa robota. Nic to za to bedzie ciepło i wygodnie) Ja jeszcze czekam na rozruch.Wczoraj było bardzo ciepło ale noc taka sobie. Ja się nie myłam bo i po co?? przytulam sie do Ciebie:) x Jedyneczko Będziesz miała miłego gościa. Młody człowiek będzie miał namiastkę domu. Dobrze,że synek rozumie jego sytuację. x Dobrego piątku i do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka,witajcie. Jak ja lubię tą chwile....odpalam kompa wchodzę i Wy jesteście. Miło zacząć dzień z Wami. Z uśmiechem na licu zasiadam do kawy.Dzięki Globusiku. Ime utuczę Cię!!!Chociaż zazdroszczę Ci Twojej wagi. Ja wystrzegam się tego i owego;-) O dwa,a może już i o trzy numery więcej mnie od Ciebie:-D Przytul się do miśka (do mnie znaczy się) Globusiku P bardzo lubi kolegę.Zaprzyjaźnili się na studiach. Szykuję babkę ziemniaczaną na prośbę studencika,na deser szarlotkę. Świtem wszystko przygotowałam,zostało zetrzeć ziemniaki i do piekarnika.Ale z tym jeszcze poczekam,żeby prosto z piekarnika trafiło na talerze. Pracowity dzień mam przed sobą. Ostatni dzień miesiąca. Trzymajcie się. Imuś mam nadzieję,że skończą dzisiaj montaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień doberek. Nowy miesiąc i nowy weekend.Reszta po staremu. Kawa w tym samym miejscu. Zapraszam. x Imus Czy prace zakończone? masz ciepło! x Jedyneczko Pewnie pognałaś po świeże bułeczki dla goscia? x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku. Dzięki za kawkę. Jeszcze nie chodziłam po bułki,zaspałam:-D O 4 rano obudziło mnie swędzenie na ręce:-( komar bezczelny mnie pogryzł i obudził.Musiałam wstać po nacieranie,amol miałam pod ręką,wysmarowałam rękę,nogę i do łóżka. Sen odszedł na godzinę,a potem wrócił:-D i tak zaspałam.... Chwilkę muszę posiedzieć w pracy,a potem na szybkie zakupy. Gość bardzo sympatyczny. W sumie parę zdań tylko zamówiliśmy,P najpierw trzymał go w swoim pokoju,a potem poszli zwiedzać miasto;-) Babka ziemniaczana bardzo smakowała dla Borysa,pierwszy raz jadł. Imuś mam nadzieję,że wszystko ok.Piec odpalony??? Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×