Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mama po 30

curka nosi pieluchy

Polecane posty

Gość Katarzyna

Córka nosi pieluchy zakładam jej pampersa i Body karmię ją z butelki dla niemowląt nosi smoczek 

Gość Zygmunt

Córka ma 11 lat chcę dalej nosić pampersy pod wieczór kąpielą córkę kładę ją na kanapę wycieram zakładam pampersa rajstopy podkoszulkę córka dostaje smoczek biorę do wózeczka karmię z butelki dla małych dzieci córce nawet kupiłem Body chrzestna też zakłada jej pampersa kupiła jej śliniaczek i grzechotki i paczkę pampersów na święta

Miałam podobną sytuację po kąpieli gdy poszłam do łóżka się położyć mama zdjęła mi piżamę założyła mi  mojej młodszej siostry pampersa (pampers 7 7) body musiałam pić z butelki z smoczkiem po siostrze dostałam smoczka  do spania musiałam tak śpać mam 14 lat jestem z  woj. pomorskiego możemy popisać

Przeciez to marzenie kazdej madki, zeby jej dzidzia nigdy nie dorosla, czesto same robia z normalnego czlowieka niedorozwoja i wstrzymuja dorastanie wyreczajac we wszystkim, kontrolujac, szczebioczac jak do malucha itp, zeby nie upadlo bo stlucze kolano

Przecież już nie jestem bobasem ani dzieckiem moja młodsza siostra się zemnie śmieje czuje się okropnie może mama traktuje mnie jak małe dziecko???  Najważniejsze że mamę kocham chociaż myślę że mama robi to z miłości do mnie czytałam ostatnio inne opowieści o innych mam co gorzej robią z curkami i synami  i tak mam dobrze piście 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować