Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Martyna ; )

Wakacje- Grecja czy ktoś był?

Polecane posty

Gość Martyna ; )

Tak jak w temacie, jak wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tic Tac Fresh Mint
Ja nie yłam, ale słyszałam, że w hotelech poniżej 4 gwiazdek syf i malaria. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna ; )
Eee tam słyszy to się wiele i od każdego co innego. Pytam kto był, bo kto był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam 2 lata temu na Rodos, syf ,kila i mogila ...do tego wszystko drogie jak diabli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna ; )
To ilu gwiazdkowy był to hotel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w dzieciństwie i pamiętam że ogólnie mi sie podobało, piękne krajobrazy, dużo wycieczek i zwiedzania. Jedyne z czego nie byłam zadowolona to kamieniste plaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna ; )
Aha, czyli nie jest tak jak przed chwilą ktoś napisał, że jest syf i wgl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mila " podobno " 4 gwiazdki- 70 euro za noc ze sniadaniem i przekaskami na plaze...ale mnie sie nie podobalo, widzialam fajniejsze miejsca i tansze....np. obiad w knajpie dla jednej osoby-bez alkoholu- 56 euro....obled

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna ; )
Ja jadę na obóz także amm już wszystko opłacone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejny przypadek
ja tez bylam w zeszlym roku na rodos i az sie przerazilam. dobrze ktos pisze syf kila i mogila! a do tego strasznie drogo! polecam turcje- prawie te same krajobrazy a przynajmniej hotele dobrej klasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna ; )
Ja nie bede na Rodos tylko w innym miejscu. A może ktoś był w Nei Pori?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, też słyszałam że według innych krajów w Grecji jest bajzel :) zależy co komu przeszkadza. Ja miałam wtedy 9 lat i byłam zadowolona, ale nie zwracałam uwagi na to czy lustro jest idealnie lśniące a pościel bieluteńka :p Na pewno nie było jakoś tragicznie bo moi rodzice nie narzekali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna ; )
Aha, czyli nie było źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jest bardzo brudno w Grecji...widac nawet po lotnisku w Atenach...ja odradzam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotki 2
Ja byłam w 2009 na Krecie w hotelu 3-gwiazdkowym. Hotel dla rodzin, bardzo miła atmosfera, blisko do plaży. Jedzenie po jakimś czasie się powtarza, ale dla mnie to nie problem. Widoki przepiękne, ale kamieniste plaże. Tylko nie wybieraj najtańszych hoteli, bo one są w mało dogodnych miejscach np. przy ulicy lub daleko od plaży. Zorientuj się gdzie jest hotel. Standard nie ma takiego znaczenia jak lokalizacja. To w końcu stara w UE jest i nic nie powinno Ci się tam stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam ;) zajebiście jest. Tylko fakt ,faktem ,że jedzenie takie w kit. Ale to normalne bo nie jest sie przyzwyczajonym przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtrgtrgtr
ja bylam pare lat temu na Thassos polecam.. dosyć mało turystów, piękne widoki i morska bryza dzieki czemu nie odczuwało się tak gorąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam
na Rodos w zeszlym roku i bylo super! Swietne jedzenie hotel czysciutki, przepiekne krajobrazy, nie wiem jak ludzie moga miec tak negatywne opinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikjkjnkn
Keta - ŚWIETNE MIEJSCE w ubiegłym roku byliśmy w hotelu Meropi - generalnie "na okeju", nie było brudno, jedzenie w porządku 2 tygodnie Piękna, duża, piaszczysta plaża (miejscowość Malia - skąd blisko do atrakcji) Dla nas wakacje to nie tylko hotel i hotelowe żarcie,dlatego wybraliśmy opcję hb a jedzenie miejscowe - faktycznie drogie, ale warto po podliczeniu za wszytsko wydaliśmy 13 tys za 2 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viaggiareviaggiare
Ja sie wlasnie wybieram na Rodos i na Krete, ktos byl na Krecie w Agios Nikolaos? Wczesniej bylam wielokrotnie w Atenach, Mykonos i Santorini (az 3 razy) i jestem w Grecji zakochana. Jedzenie jest wspaniale ( zeby dobrze zjesc trzeba isc do tradycyjnej restauracji bo w hotelu nie serwuja specjalow kuchni greckiej). Moim zdaniem wcale nie bylo jakos szczegolnie drogo ja za 10e dobrze zjadlam tak w Atenach jak na Santorini. Brud to fakt ale szczegolnie w Atenach, bo na wyspach jest o wiele czysciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superancko
ja byłam w zeszłym roku na rodos i bardzo nam sie podobało,jak juz tam bedziesz to koniecznie jedz na plaze antonio quinn po prostu jak w bajce,12 km od rodos a hotel,hmm mógłby byc lepszy!!ale widoczki bezcenne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna232323
O tak, ja Grecję polecam bez gadania! ;)) Uroczy zakątek, to zwłaszcza Riwiera...W Katerinii-Paralia jest taki hotel o wdzięcznej nazwie – Honorata:> Warto sobie tutaj wynająć pokój. Blisko Morza Egejskiego, blisko życia kulturalnego, tawern, dyskotek, sklepów itd. Szczegóły na temat hotelu są na ich stronce www.hotel-honorata.com. Klimatyczne miejsce, można tutaj faktycznie odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NatalkaHalka
Super - jadę w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DuataG
Co roku jeżdżę do Grecji i zawsze wracam ze wspaniałymi wspomnieniami. W czerwcu byliśmy w Zakynthos w hotelu Captain's Complex z netholiday. Świetne miejsce a ośrodek na bardzo wysokim standardzie. Chętnie pojechałabym tam znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dimelka

ja byłam z Coral Travel. Pierwszy  raz z nimi ale na pewno nie ostatni! wyjazd rewelacyjny, doskonale dograny i bezpieczny! Fajne i dobre biuro znalazłam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnis

no z coral travel nie ma obawy, że będzie źle zorganizowany wyjzad. JA z nimi byłam 3 razy - w Turcji, Egipcie i Grecji i z każdym razem wszystko jak w zegarku, zgodnie z ofertą, na bogato i w dobrej cenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no pewnie, też teraz byłam z Coralem w Grecji i idealnie wypoczęłam, mało turystów, bezpiecznie i w sam raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×