Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaja------------------

czy warto układać sobie z nim przyszłość?

Polecane posty

Gość kaja------------------

Mam chłopaka, znamy się jakieś 2,5 roku. Jest niemal idealny. Nie będę się rozpisywać jak się dokładnie zachowuje, ale jest bardzo spokojny, pomocny i kochający. Od kiedy zamieszkaliśmy razem znalazłam jego stare pamiętniki, jeszcze jak miał 16 lat (teraz mamy oboje po 26). Bez jego wiedzy poczytałam trochę tego i było tam mnóstwo gorzkich tekstów, wierszy, ilustracji, opisów chorych snów... lubię czytać książki, mam wyobraźnie, dla mnie jego pamiętnik to był dreszczowiec normalnie. Nie wiedziałam naprzykład że jego ojciec był alkoholikiem. W życiu bym się nie domyśliła że jeszcze nie tak dawno był taki niestabilny emocjonalnie. Znamy sie już trochę i do momentu kiedy poczytałam jego pamiętnik byłabym mu w stanie zawierzyć swoje życie, tak mu ufałam. Już nie pisze niczego, wydaje się być osobą nieskomplikowaną. Czy warto układać sobie życie z nim? Może mu coś odbije po ewentualnym ślubie... co mi poradzicie? Bardzo się kochamy i tak jak mówiłam, on jest praktycznie idealny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praktycznie idealny tzn
że właśnie odkryłaś to, co nie pozwala mu być ideałem skończonym. a swoją drogą bardzo nieładnie czytać cudze pamiętniki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bcdnslaJD
NIE CZYTA SIĘ korespondencji prywatnej a co dopiero pamiętników:( to ja bym na jego miejscu zadała sobie pytanie czy układać sobie życie z Tobą, lada chwila (albo już:() będziesz mu przeglądać smsy...to chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmetoholiczkaaa
w czy widzisz problem. Piszesz, ze jest prawie idealny, a nie wiesz czy z nim byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyteżterefere
Ale jesteś wścibska, mi byłoby głupio czytać coś tak osobistego jak pamiętnik :o i głupia na dodatek :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twims
Witamy w prawdziwym świecie, w którym nie ma ideałów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Nastolatki mają zaburzone emocje. Ludzie z tego dorośleją. Twój jest facetem już. 2. Teraz jest taki, że powierzyłabys mu swoje życie. A może stał się taki, bo ma doświadczenie życiowe i wyciąga wnioski? Czy nie na tym własnie polega dojrzałość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MPO zbiera śmieci po mnie
nie skreślaj go tylko przez to że miał ciężkie dzieciństwo, wiem jak to jest mieć ojca alkoholika, sny biorą się z lęku, nawet te najbardziej chore, wpływu na to nie mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja------------------
No właśnie mi też jest troche głupio, ale dobrze że przy okazji czegoś więcej się o nim dowiedziałam. Treść pamiętnika wygląda jak by była napisana przez psychola.. a właśnie nigdy czegoś takiego u niego nie wyczułam. Jedynie w jednej kwestii odstaje trochę od innych facetów (przynajmniej tych których miałam). Wogóle nie próbuje maskować swoich uczuć, jest bardzo czuły, w zasadzie kiedy tylko go najdzie (a często się to zdarza) mnie przytuli albo pocałuje i tak niezmiennie od początku naszego zwiazku czyli od ponad dwóch lat. Lubię to bo cały czas czuję się kochana i adorowana, ale po przeczytaniu tego trochę się zaczęłam bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wejdź w związek z dressem
nie będziesz się już niepokoiła do czego jest zdolny, bo nie przytuli Cie ani razu. Na dzień dobry Cie pobije. Zastanow się kobieto kiedy coś piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro jest dla ciebie dobry to nad czym się zastanawiasz? Odrobina gorzkiej poezji u nastolatka to raczej nic specjalnego. Z tego co napisałaś wnioskuję że twój chłopak jest DDA, tacy ludzie są najlepsi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×