Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mały ben

Mam malego bena,do tego jestem brzydki.

Polecane posty

Gość Mały ben
co tam jest na tym democie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ważne co jest. Demot wyśmiewa i obraża jedną z osób udzielających się na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugi dzien picia
No ja szanuje gust innych ludzi tylko zastanawiam sie co podniecajacego jest w tych kłakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Męskość. Ja się zastanawiam co jest podniecającego w następującym widoku: owłosiona klata, owłosione nogi, ręce, jednym słowem rasowy facet i nagle łysy wygolony kwadrat, trójkąt, różne już kształty widziałam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugi dzien picia
Czyli wg ciebie zarosniety na maxa facet (tam na dole) jest bardziej meski. Ile ty masz lat 16 ?? Ja np gole tylko jaja i pod pachami czasami i to nigdy do zera tylko delikatnie strzyge te kudły i pewnie wg ciebie jestem mniej meski od takich zarosnietych małp. Nog nie gole na plecach wlosow nie mam chociaz pewnie jakbym mial to bylbym bardziej meski co ?? Na klacie wloski mam ale nie gole bo i po co. Pod pachami gole ze wzgledow higienicznych tak samo wokolo penisa itp. No ale o gustach sie nie dyskutuje bo do niczego taka dyskusja nie prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 skończyłam już dawno. Tak jesteś według mnie mniej męski niż zarośnięty facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mały ben
to golic jajka czy nie:PBo ja mysle ze nie.Trzeba tylko dbac o higiene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugi dzien picia
No taki masz gust i ja to szanuje. Moze czlowiek pochodzi od małpy ale ja zarost respektuje tylko w niektorych miejscach a nie wszedzie. Wiec gole brode pachy i łono. A na innych czesciach ciala wloski sobie rosna , czyli na nogach rekach glowie. pozatym chyba nie rozumiesz znaczenia slowa "MĘSKOŚĆ" Bo jesli tweirdzisz ze bardziej zarosniety facet jest bardziej meski od tego ktory goli sie w niektorych miejscach no to ja wspolczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mały ben
zelazna,ale wtedy powieekszy sie tylko optycznie,wiec z doznaniami nie ma nic wspolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarówno określenie męskość jak i kobiecość nie jest jednoznaczne i może się odnosić do wielu aspektów. Aspekt fizyczny jest tylko jednym z nich. Wiesz jak wygląda chłopiec? Ma włosy na głowie, tylko i wyłącznie. Jak wygląda mężczyzna? Ma włosy prawie wszędzie. Stąd męskość. Męskość jak i kobiecość dla każdego może się objawiać czym innym. Z jednej strony piszesz, że szanujesz mój punkt widzenia i mój gust, z drugiej strony najeżdżasz na mnie i współczujesz mi. Ja Ci nie każę przestać się golić, bo mi to kompletnie wisi i powiewa. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugi dzien picia
Szanuje twoj gust ale smiac mi sie chce bo myslisz ze meski facet to facet zarosniety gdzie tylko sie da. Owszem meskosc odnosi sie takze do wygladu ale akurat czy facet sie goli na jajach czy pod pachami niema z meskoscia nic wspolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Tobie się wydaje, że nie ma, ewentualnie nie ma dla Ciebie lub Twojej kobiety. Dla mnie ma. Swoją drogą ciekawe, że facet dyskutuje ze mną co świadczy o męskości a co nie. Wcześniej napisałeś: "Ja osobiscie nie znam kobiety ktora lubi sie bawic w takim buszu. Bleee."-to też ciekawe. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugi dzien picia
no tak ciekawe i faktycznie nie znam takiej kobiety bo kazda moja kolezanka lubi jak facet ma przyciete wlosy na odpowiednia dlugosc, nie dosc ze penis wydaje sie wiekszy to jeszcze ladniej to wszystko wyglada i latweij sie dba o higiene tak mysle. Wiec jak widzisz same plusy. Ty pewnie lubisz miec wlosy w zebach lub jak przy oralu wlaza ci do nosa. No coz jak juz pisalem o gustach nie ma sensu dyskutowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli się dba o higienę to fakt czy ma się włosy czy też nie, nie ma znaczenia. Według mnie nie wygląda ładniej. Nie ma dla mnie znaczenia czy wygląda na większego czy nie, bo długość nie ma większego wpływu na ocenę "urody" penisa. Podczas oralu najczęściej mam w ustach własne włosy, chyba, że mnie facet za nie dokładnie złapie i jeszcze do tego ciągnie. A włosy wchodzące do nosa-nawet nigdy nie zauważyłam, żeby mi się to zdarzyło co oznacza, że to mi absolutnie nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mały ben
qrwa mac zasmiecacie moj temat:)perwersja umow sie ze mna,bo zelazna nie chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaśmiecam wszystkie tematy, ale nie potrafię tak zostawić mego interlokutora nie odpierając jego argumentów. :classic_cool: Skąd jesteś? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugi dzien picia
Wiesz co , ja dawniej tez nie golilem sie wcale na dole. Ale pozniej zaczelo mi to przeszkadzac poprostu, wygladalo to oblesnie takie kłaki. Poza tym moja dziewczyna zachecila mnie zebym je troche skracal co jakis czas. I rzeczywiscie teraz widze same plusy w podcinaniu tych krzakow. I wiem ze kobiety to lubia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mały ben
ja jestem z poludnia Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wiem, że nie wszystkie. I koniec dyskusji, bo nie ma ona najmniejszego sensu. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mały ben
to mozemy sie gdzies spotkac.Mam ochote na cipcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×