Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koteczka miau

jaki serial o miłości ?

Polecane posty

Gość lepiej powiedz
jak się dostać na nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczęca uroda
Chyba coś Cię opętało dzisiaj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczęca uroda
Wolisz tracić czas na coś, czego już dawno nie ma, niż skupiać się na tym, co jest tu i teraz między nami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak zobacze
jutro, bo musze kończyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczęca uroda
Ja widziałam Wasze fotki i przez to nie mogłam spać po nocach, wyobrażałam sobie Bóg wie co, stałam się 100 razy bardziej zazdrosna i przez to się czepiam, wypisuję głupoty. Tak jak wczoraj. To na pewno nie służy niczemu dobremu. Uwierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczęca uroda
Albo masz teraz napad zazdrości albo jesteś już natankowany. Tak, jedno albo drugie. Bo normalnie się tak nie zachowujesz. KOCHAM CIĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczęca uroda
Wiesz, najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że walczysz z wiatrakami, z kimś kogo nie ma. My heart is YOURS, jesteś tylko Ty, ale jakoś trudno Ci w to uwierzyć. Ja też walne sobie piwko, a co tam. Kto mi zabroni? Jestem już dużą dziewczynką. I posłucham sobie dobrej muzyczki:) I będę wtedy z Tobą.. KOCHAM CIĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uroda dziewczęca
Wiesz..Ty to jednak jesteś słodki w tym wszystkim. I za to Cię kocham, kocham Cię za wszystko. Nie, uwielbiam Cię, bo kocham to już chyba mało powiedziane. Fajnie tak sobie trochę wypić. Od razu się humor poprawia i człowiek przestaje się martwić głupotami. I znów jestem w tej naszej cudownej bajce. Tylko Ty i ja. Wiesz, Ty to jesteś mężczyzną dla mnie idealnym..Może Ty tego nie wiesz, ale grunt, że ja wiem :) Tak, Twoje ciało doprowadza mnie do...(nie powiem, bo ludzie czytają) ;) do bardzo różnych rzeczy..W ogóle działasz na mnie.. Wiesz, że Cię kocham? Wiesz, musisz to wiedzieć.. Musimy kiedyś razem wypić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uroda dziewczęca
Wiesz..Ty to jednak jesteś słodki w tym wszystkim. I za to Cię kocham, kocham Cię za wszystko. Nie, uwielbiam Cię, bo kocham to już chyba mało powiedziane. Fajnie tak sobie trochę wypić. Od razu się humor poprawia i człowiek przestaje się martwić głupotami. I znów jestem w tej naszej cudownej bajce. Tylko Ty i ja. Wiesz, Ty to jesteś mężczyzną dla mnie idealnym..Może Ty tego nie wiesz, ale grunt, że ja wiem :) Tak, Twoje ciało doprowadza mnie do...(nie powiem, bo ludzie czytają) ;) do bardzo różnych rzeczy..W ogóle działasz na mnie.. Wiesz, że Cię kocham? Wiesz, musisz to wiedzieć.. Musimy kiedyś razem wypić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uroda dziewczęca
Noi 2 razy mi się wysłało przez to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uroda dziewczęca
I moje kocie oczy błyszczą się kiedy w Kraviedo rozbierasz mnie..Tak, Kraviedo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uroda Princesity
Kiedy w Kraviedo rozbierasz mnie, to aż wyć na całą klatkę mi się chce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nk niestety się nie da :(
tylko jedna fotka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam sie martwic
wyslalem smsa i bez odpowiedzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan niezbedny
zgubilem telefon, nie pisz smsów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek niezbedny
już mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan niezbedny
I dzieki, że odpisałaś na smsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan niezbedny
W dupie z tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanaPrzezMęża
ja oglądam Osaczoną na TV4, uwielbiam go bo jest kręcony w Miami, super plenery, piękne rezydencje, można pomarzyć.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan niezbedny
I jeszcze jedno. Jeśli blokujesz przede mną galerię.... to tak, jakbyś chciała przede mną ukryć to, co ważne..... i to jak się ujęłaś za nim o nic.... To wszystko jest znamienne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan niezbedny
W zasadzie, to wszystko zamyka. nie mam złudzeń. Tylko po co było to wszystko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczęca uroda
Nie blokuję przed Tobą galerii, mam zablokowaną już od bardzo długiego czasu, praktycznie odkąd zaczęłam pracę w Oviedo, nic nie ukrywam, chcesz zobaczyć, to Ci pokażę moje zdjęcia. Nie odpisałam na smsa, bo skończyłam dziś szybciej pracę, a Ty napisałeś na sam koniec. Kocham Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczęca uroda
Kocham Cię, i to wszystko, Ty, jest dla mnie bardzo ważne. Bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczęca uroda
Nie mam przed Tobą nic do ukrycia. Chcesz obejrzeć, to proszę bardzo. Jednak wszystko jest już tam nieaktualne. Teraz w moim sercu jesteś tylko Ty. Nawet jeśli w to nie wierzysz.. Kocham Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczęca uroda
Wszystko, co miałam do powiedzenia o mojej miłości do Ciebie napisałam wczoraj, w około 15 smsach i na kafeterii, tam było zawarte wszystko, wszystko, co do Ciebie czuję, ile dla mnie znaczysz...Chciałabym, żebyś nie miał już żadnych wątpliwości co do moich uczuć.. Kocham Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczęca uroda
Idę teraz do siostry na farbowanie włosów, będę później. Nie wiem, co mam Ci napisać, naprawdę nie wiem. Wiem tylko, że bardzo Cię kocham. Nie wiem czy to do Ciebie przemawia. Nie chcę się kłócić, szkoda na to czasu... I'M YOURS Może jednak pojadę z tym bukietem, może to w czymś pomoże i zrozumiesz wszystko.. Kocham Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×