Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koteczka miau

jaki serial o miłości ?

Polecane posty

Gość jan z niezbędnym
JESTEŚ PIĘKNA !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczęca uroda
Tak, pamiętam tę historię, tylko nie wiedziałam, że ten drugi o 20 lat starszy, albo tego nie zarejestrowałam. To fajnie, rozerwiesz się trochę na komunii. Na pewno będziesz najlepszym wujkiem na świecie. Ja mogę się wypowiedzieć, że jesteś najlepszym ukochanym, moim ukochanym, tylko moim, jedynym !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczęca uroda
Dziękuję za komplement Kochanie. Ładna to się zgodzę, ale może niekoniecznie piękna. A Ty dla mnie jesteś bardzo przystojny, męski i pociągający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan z niezbędnym
Niestety nie hołubię Cię tak jak powinienem. A ponadto moje wyznania są mało czytelne :( Chciałbym, żeby takie były, żeby były wzorcowe. A wie pani, łon tak powiedział:xxxxxxxxxxxxx Nie, pani żartuje, łon tak powiedział ? Pani, gadam przecież, byle czego się nie mówi. Tak, pani, pięknie gadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan z niezbędnym
już mi się język nieźle plącze,kocham Cię, dobranoc.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczęca uroda
Nie musisz mnie hołubić Kotku, przecież ja nie jestem od hołubienia. W zamian możesz mnie dużo przytulać, całować, mocno kochać:) Fajna anegdotka, łon ;) I'm so glad I met YOU (Royal Wood). Słucham sobie. KOCHAM CIĘ !! KOCHAM Nie, BARDZO KOCHAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan z niezbędnym
też bardzo lubię tę piosenkę (RW), wczoraj słuchałem 10 razy. A teraz CEE LO GREEN. Jak na razie bardzo mi się podoba. Szczególnie po pierwszym przesłuchaniu płyty lubię: "I want You" And I want you to run away with me and experience something new Anything you've already done just won't do I want you And I want you to genuinely and sincerely want me too You can believe in my baby Don't be cruel 'Cause I want you

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczęca uroda
Wiesz, ja zawsze będę Cię kochać. Wstawaj, śpiochu ;) Muzyka jest piękna, tak jak nasza miłość..PIĘKNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczęca uroda
A lustro bez twarzy, to tak jak ja bez Ciebie...Nie można się w nim przejrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan z niezbędnym
też lubię, ale lepsze, jak dla mnie, I'm so Glad......... Bo ja też jestem wniebozięty, że Cię spotkałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczęca uroda
Dziękuję.. To naprawdę piękne co teraz napisałeś. Piękne. I ja się cieszę, że mam Cię w swoim życiu. Bardzo Cię kocham!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan z niezbędnym
wniebowzięty, tak chciałem napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan z niezbędnym
Zakochałem sie w Cee Lo Greenie. Super, moje klimaty. Super. But no one is ever gonna love you more than I do No one's gonna love you more than I do

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczęca uroda
Muszę sobie posłuchać, może jutro. Ja kocham Royala, znaczy jego muzykę, ma piękne utwory, ale nie musisz się obawiać, bo nikogo nie kocham tak jak Ciebie. Oddałabym Ci wszystko, co mam. Zrobiłabym dla Ciebie wszystko. Wszystko, co by Cię uszczęśliwiło, bo zasługujesz na szczęście. Zasługujesz na to, aby Cię kochać najpiękniejszą miłością. I tak właśnie Cię kocham. Bezgranicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×