Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lkbfla

Kto uwielbia bieganie???

Polecane posty

Gość lkbfla

ja biegam od jakis 2 tyg ale dostalam fiola, pracuje wiec biegam 3 dni w tyg, ale niemoge sie doczekac kiedy bede czesciej, super sie czuje, mam energie, zajebiscie i mam nadzieje ze za jakies 3 miesiace spadnie mi troche sadelka, mam 168cm i 65 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bieganie cudownie relaksuje. Dobry dres, wygodne buty, słuchawki w uszach i można tak biec w nieskończoność o nic się nie martwiąc ;) Żeby tylko czasu było więcej na tę formę sportu. No ale, jeżeli ktoś to lubi, to zawsze znajdzie choćby godzinkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, wygodne buty to bardzo ważne, zwłaszcza jeśli biega się po betonie lub żwirze. Dobre sa New Balance z technologią Ndurance, która bardzo dobrze amortyzują stopę i kostkę. Warto zajrzeć na newbalance.pl, tam mają spory wybór tych butów. A co do biegania, to ja bardzo lubię, ale w terenie, najlepiej po trawie i w zróżnicowanym terenie. Na bieżni też biegam, ale nie przepadam, bo straszna nuda i trzeba się zagłębiać we własnym umyśle patrząc niewidzącym wzrokiem tępo w ścianę czy szybę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też uwielbiam biegać!
o sport dla mnie :) zaczęłam biegać od marca i żałuję że tak późno! Tyle lat zmarnowane bez biegania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez bardzo lubie biegac, super sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też uwielbiam biegać!
kurde mało nas tu... Szkoda że bieganie jest tak niedoceniane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez bardzo lubie tylko
sluchawki mi wypadaja z uszu, chyba kupie sobie takie z opaska, tez wpadlam w szal biegania, a robie to od miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiena cmentarna 21
rowniez uwielbiam ten rodzaj sportu..mozna sie odstresowac,pomyslec i przede wszytskim schudnac..tzn utzrmyac dobra kondycje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos wie cos wiecej
ja tez zaczynam biegac, ale dosc nieregilarnie-w zalenzosic od pogody. i wciaz krepuje mnie jednak bieg po moim miescie i chowam sie w jakies katy. krepuje sie, ze spotkam kogos znajomego,a, nawet jak mijam nieznane mi osoby. i tez musze w jakis dres zainwestowac, bo mam leginsy, ale czuje sie jakos zbyt opieta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Ja też uwielbiam biegać. Tym bardziej jak widzę efekty:) w miesiąc schudłam 5 kg! Oczywiście, jednoczesna odpowiednia dieta jest ważna. Biegam po 50 minut 2-3 razy w tygodniu. Trzeba tylko uważać na stawy kolanowe, są obciążone i mogą zacząć boleć. Najlepsze na to są kąpiele w soli bocheńskiej, regenerują dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schulerin
ja tez biegam od 5 dni i czuje sei wysmienicie i tez schudlam ze 2-3kg. a zaczelam bo obwisly mi troche poslady i lepiej sie wziac za nie teraz niz pozniej :P bardzo mnie cieszy ze moge sobie pobiec juz spory kawalek bez zatrzymywania sie i bez zadyszki a kiedys bylo to dla mnie niewykonalne. jestem przeszczesliwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddfd
Uwielbiałam biegać parę lat temu. Biegałam codziennie po półtorej godz., a mogłabym i dłużej :). A potem się przeprowadziłam, kłopoty i stresy, nie biegałam, zajadalam i efekt jest taki że ważę 103kg. Czasami śni mi się że znowu jestem lekka i biegnę. I jestem taka szczęśliwa. A potem się budzę...:'(:'(:'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×