Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

obcaska

Od dziś będę szczęśliwa..

Polecane posty

:) ja po intensywnym weekendzie dochodzę do siebie:) sporo spałam w dzień i generalnie długo siedzę nocą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie. Renia z jakiego powodu te endorfinki, bo się nie pochwaliłaś:) bo mnie to jeszcze żagielki trzymają:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie wiem co mi się dzieje bo 2 dni temu zemdlałam a dziś mi się 2 razy krew puściła z nosa :( jakieś osłabienie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, to nie fajnie... przemęczenie może... co za treningi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiejsze miłe odczucia mam z powodów takich: 1. dostałam własne pieniążki i kupiłam sobie parę ładnych rzeczy, 2. mój ukochany wrócił z wojskowej nocy z kolegami i widziałam się z nim wieczorem, 3. dostałam od niego śliczną sukienkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie on się w tym wojsku buja? hi hi ale sukieneczkę dostałaś:) to rozumiem:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on się nie buja w wojsku ale bardzo by chciał. pojechali w 3 na taką męską noc i latali w mundurach po błocie-każdy facet ma w sobie chłopca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi :) jak dla kogo:) całkiem miłe spędzanie czasu:) ja to postrzelać lubię sobie sportowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i po takim małpim gaju też bym pobiegała:) tylko z moim szczęściem do kontuzjii:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też lubię strzelać :) lubię wojsko zawodowe, chciałam iść do wojska ale jednak obrałam inną drogę i postanowiłam zostać budowlańcem jednak :P ale mam nawet swoje wiatrówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmeta
wielokropek palenie szkodzi no dobra ale jak tobie ma cos szkodzic to i nam...tyle ze dla nie pacych jakis dobry drink na poprawe umoru by sie przydal;-) Renia noo to nie dziwie sie ze szczesliwa jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no mi pozwolili koledzy zarazić się kbksem i jakoś wiatrówki już nie kręcą tak bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nieczęsto chodzę strzelać, ale jak już to rekreacyjnie :) idę jutro do Fryzjerki... daaawno nie byłam :( i w przyszłym tygodniu mam może sesję zdjęciową temu też jestem szczęśliwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmeta
chyba zjadam litery alb nie dowidze juz "( ojj ale by sobi e postrzelala...kurcze poligon....strzelanka....twogole wsezie gdzie mozna dostac popalic to cos da mnie uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki nie za kobiecy sport:) i granatem pole rażenia mam za plecami, ale ile śmiechu i przyjemności przynosi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmeta
zdecydowanie w dniu dzisiejszym mam problemy z napisaniem czegos bez przestawiania liter lub ich zjadania.. to znak ze chyba czas sie odmeldowac do snu moze zasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja se w starym życiu w LOKu działałam i nawet instruktorem strzelectwa sportowego LOK jestem... ale to coś co musiałam pożegnać na jakiś czas:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to spokojnej nocki dziewczynki:) ja sobie pobuszuję pewnie jeszcze po necie:) dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jacy fajni ludzie są na tym świecie... a byłam pewna że wyginęli z przyjściem epoki ludzi różnych dziwnych i nienormalnych typu emo i tak dalej... lubię was i Dobrej nocy życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamuty żyjemy jeszcze:) zamrożone w sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! No proszę jak się rozmowa rozkręciła:D Teraz to sobie odsypiacie tak?:P Wstawać,piękny dzień się zapowiada i kawka czeka:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śniadanko i kawka:)) tym bardziej że obok remont i nie dają spac:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×