Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

obcaska

Od dziś będę szczęśliwa..

Polecane posty

oj wiem:) a wściekła to tylko na siebie mogę trochę być, że pozwoliłam sobie tak długo mieć klapki na oczach i trwać w nicości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie wściekaj sie na siebie aż tak bardzo;),ponieważ taka jest natura kobiety,że wierzy na wyrost i czasem kocha na wyrost.Lepiej skup się na tym co będzie i o czym teraz marzysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow ,caamentaa ,ale pyszności:)mniami.Moje plany to praca niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest OK :) teraz to ja mogę innym morały prawić ;) żartuję oczywiście :) ogromne szczęście mam i zauważam je codziennie:) sama nie wymyśliłabym rozwiązań które podsunął mi los:) a wystarczyło tylko nauczyć się brać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba dalej uziemiona będę :) nie tyle już noga co brak okularków doskwiera, a te dopiero w poniedziałek będę miała :( jak chodzę to kręci mi się w głowie, więc pewnie przed kompem posiedzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walak usmiech proszę spowrotem;).tY sobie będziesz leniuchować przed kompem a ja harować :D I gdzie tu sprawiedliwośc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi, tylko do 10 tego:) i tak mi się weekend długi przedłużył:) a potem z powrotem do tyrki i użerać się z ludziskami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ide kupic sobie papuge..bede miala swojego wlasnego osobistego samca i to w klatce:P a powaznie to wlasnie tak mysle ze fajnie bo bedzie mi cwirgolic jak bedzie mi zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psa kota sobie kup;) będziesz miała do kogo się przytulić:) ups, zapomniałam.. alergia Twoich dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że też ja o tym nie pomyślałam ;) a tak tylko poduszki i ściana obrywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was :) przepraszam za moją nie obecność ale spałam u koleżanki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha :) Ty nie żartowałaś :) kupiłaś sobie faceta:) :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem pewna czy to facet ..hmmm noo ale poi co jest moj papug bardzo przestraszony i siedzi cicho w kaciku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oswoi się :) daj mu czas i spokój na poznanie otoczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam ze wybiore sie gdzies z dziecmi a tu niestety maluch ma zapalenie spojówek i d.... musimy siedziecw domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę proszę,jedzą smakołyki kupują faceta w klatce a mi tylko ogierek został:D:D Teraz to do serca przytul psa.... caarmentaa nie jestem pewna czy to facet .. Jeżeli nad dziobem ma niebieski nosek to facet:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Marika:) ogierek, piesek, same przyjemności:) a Ty narzekasz :D mi poduszka do przytulania pozostała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma od paru dn i wirusowe zapalnienie spojowek i katar ..katar mija ale doszla dzis goraczka i to nagle taka strasznie wysoka.... do oczka dostaje antybiotyk ...no ale dzis ta goraczka dalam czopek jak nie pomoze bedzie trzeba smigac gdzies na dyzur :-( najgorsze ze zadnych innych objawow nie ma jak dla 4 latka to jest koszmarna temepratura:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój syn często miewał takie temperatury.Trzymały się przez dwa trzy dni. I też nie miał żadnych objawów.Zimne mokre ręczniki na uda dla zbicia tem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×