Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daczyca

potrzebna pomoc w interpretacji temperatury

Polecane posty

bardzo proszę o pomoc. Od półtora roku leczę się. Obecnie 3-7dc jestem stymulowana femarą. Jest to pierwszy cykl kiedy mierzę temperaturę i chyba nie było owulacji. A dzisiaj mam 18dc, to moje temperatury: 5dc- 36,6 6dc- 36,6 7dc- 36,7 8dc- 36,6 9dc- 36,7 10dc- 36,7 11dc- 36,7 12dc- 36,7 usg, są trzy pęcherzyki 13mm, 12mm, 11mm 13dc- 36,9 14dc- 36,7 15dc- 36,7 16dc- 36,5 - pojawił się śluz trochę rozciągliwy, przezroczysty (pęcherzyk powinien mieć ok 21mm) 17dc- 36,7 18dc czyli dzisiaj- 36,6 w poprzednim cyklu nie brałam żadnych leków i w 16dc miałam potwierdzoną owu na usg. Był postrzępiony pęknięty pęcherzyk i płyn w zatoce douglasa. A teraz biorę femarę i chyba lipa. Załamuję się powoli. Pytanie czy mam rację, że nie było owulacji i czy ewentualnie jest na nią jeszcze szansa w tym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
według mnie owulacji nie było,nie było skoku temperatury więc owulacji też nie,a ile dni trwa twój cykl? może jeszcze będziesz miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ((((przyszła mama))))
zrób sobie kontrolne usg, wtedy będziesz wiedziała czy owulka miała miejsce. I nie zakładaj, że w danym dniu cyklu pęcherzyk powinien mieć ileś tam mm. Równie dobrze, mogły nie rosnąć dalej :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cykl trwa zwykle 30-33 dni. Właśnie drugie usg niestety nie było możliwe w tym cyklu. Mam nadzieję, że jeszcze owu bedzie. Dzięki dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×