Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

B777

a niech tam - kjojicku zapraszam Ciebie w moje skromne progi :)

Polecane posty

Gość hehhehe duyt
Loczek od wczoraj podjarała sie B777 i bedzie teraz za nim chodzic co by na nią uwage zwrócił :D zaczerniła się nawet z podniety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B777-mowiles ze
jestes nie do poderwania bo masz zone i dziecko.I wyszlo jak zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham brunetów :P
no wiem króliczku ;) ale z tego co widac to i tak jesteś hot :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrzydzona
B777 nie jestes przystojny, troche nadrobiles mundurem ale ogolnie to lipa:O Znalam kiedys goscia baardzo podobnego do ciebie, jezdzil na wózku widlowym :Dw pewnym zakladzie, mial sie za niewiadomo jak przystojnego, probowal zarywac wszystkie laski, ale dostawal kosza od kazdej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bziuuuuuuuuuuum
co z tego,ze hot jak ja sobie tak wyretuszuje fotke to tez moge byc nawet ładniejsza od niej . Sprytnie ją obcięła i rozjaśniła . To nie zazdrość..po prostu szczerość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to ,ze podoba mi sie jakas kobieta zwistne istoty znaczy ,ze pojde z nia do lozka> come on!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak ja twojego wyglądu nie skomentowałam ale mogę że wyglądasz jak niewydarzony chłopczyna z wiejskiej budki ,na ulicy bym nawet na Ciebie nie spojrzała jak już się wozisz pilociku z marną pensją.Masz żonę dziecko i kurwisz się na kafe ale to uważasz za właściwie ,żeby kogoś oceniac i najpierw spójrz po sobie bo ja może jakaś mega nie inteligentna ani super piękna ale przynajmniej nie kurwie się na kafe jak ty ,żal mi twojej żony i tyle w tym temacie i trepie skończyłam z Tobą rozmawiać więc nie pisz do mnie i mniej jakąś godność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B777-mowiles ze
No przeciez dajesz dowod na to,ze ona Cie bardzo rajcuje:D Zona wie,ze masz kontakt mailowy z dosc atrakcyjna dziewczyna z netu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham brunetów :P
weź się nie przejmuj tym :P tu na kafe takie obyczaje panują lubia puszczac takie pociski. Jak ci napisze, ze jesteś sexy to zaraz bedzie, że napalona i chce się z tobą przespac :o tak to tu działa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obrzydzona - :D nie skomentuje.... jestes zawdowym dopierdalaczem kafe? :D prosil Cie ktos tutaj? zdaje sie ,ze zaprosilem tylko jedna Pania ...na pewno nie Ciebie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B777-mowiles ze
Co to w ogole za praca pilota? :D Siedzisz niby w pracy i zarywasz laski z netu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robicie skandal z niewinnej rozmowy, na prawdę nie ma ciekawszych sensacji? ; - )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jennifer nie chcialem tego pisac ,bo nie lubie obrazac kobiet ,ale musze...jestes wredna suka...masz pustke w glowie...w dodatku jestes malo atrakcyjna i wyzywasz sie na kazdym kto to stwierdzi :) wciskasz ludziom z kafe bajki o bogactwie i bajkowym zyciu.. zal mi Ciebie...wchodzi sz tu nieproszona i myslisz ,ze Twoja opinia cokolwiek znaczy? jestest jakas zakompleksiona frustratka...tatus pewnie Cie krotko trzymal... stad ten jad i poprzewracane w glowce. moze jestes prostym chlopakiem z czegos tam (nie czytam Cie uwaznie)....,ale kim Ty jestes w swoim mniemaniu? zajebista piekna laska , mega madra i super nieprzecietna? otoz prawda jest inna...bardziej bolesna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehhehe duyt
Loczek :o nie rób z siebie debili, przeczytaj posty od początku a nie zadajesz infantylne pytania :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B777-mowiles ze
A potem dziwic sie,ze sa katastrofy lotnicze:O siedzi taki wielki Pan Pilot i wyrywa dupy z netu zamiast praca sie zajac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B777-mowiles ze
Ale z Ciebie gentelmen:O Szkoda mi tej Jennifer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytaj o tym jak "latwo" i pilotowac smiglowiec i zobacz jakie sa tego skutki a potem pisz te debilizmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B777-mowiles nie pajacuj...ja jestem gentlemanem? a ona kim jest? jak ja nazwiesz? mam szacunek do kobiet...ale kobiet z klasa i wyczuciem taktu... a nie do pustych rozpieszczonych lal wierzacych ,ze sa 7mym cudem swiata jak chcesz koniecznie zaglebic sie w moja prace to wiedz ,ze nie latamy 24/h pacanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehhehe duyt
a może stosunki z żoną unieszczęśliwiają B777? i co kurwa ma do konca swego zywota męczyć się i nie zaznać jakiejkolwiek przyjemności bo jego żona egoistyczna suka o niego nie dba? Spierdalajcie dewoty jebane do garów :D moralizatorki cholerne. Pewnie każda z was jakby ją facet olewał poszłaby do innego pomimo małżeństwa " bo nie dawał mi poczucia bezpieczenstwa i czułości" :D żałosne hipokrytki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B777-mowiles ze
Medrzec znalazl sie co to innych gani za zarozumialosc:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alloha z Hawajów
Jeni to wredne babsko:o:o:o Świetego szlag by trafil;););):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jennifer zamilcz i si enie pograzaj... i rob wypad z mojego tematu , nie dla Ciebie powstal- pogodz sie z faktami... zaden normalny facet nie spedzi z Toba wiecej niz 1h :P takie jak Ty nadaja sie tylko do jednego... aby zatykac im usta :P (taki chamski wojskowy zart... ale coreczka wojskowego powinna zakumac :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kjojicku czekam na maila - ten temat nie ma sensu. zegnam was normalni ludzie ...a ci mniej normalni niech ida do diabla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B777-mowiles ze
Takie puste lale to tez kobiety.I latwiej je zranic niz facetow.Czemu jej wmawiasz,ze jest brzydka?Piekno to pojecie wzgledne,chyba wiesz o tym. Co do pracy przewaznie twierdzisz,ze jestes tutaj bo nudzisz sie na dyzurze.Tak chyba wczoraj tu pisales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×