Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

B777

a niech tam - kjojicku zapraszam Ciebie w moje skromne progi :)

Polecane posty

Gość kocham brunetów :P
ech :( B777 lepiej popisz z kjójickiem na priv bo tu ci te węzę nie dadzą. Pozdrawiam normalnych ide lulu😴🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żewłakow_aleksander_pierwszy
koorwa ten cały kjujicek pewnie wygląda jak grube babsko wziąłbyś się za taką bazienke albo lilou z dużymi czarnymi oczętami one są piekne a nie jakaś kjupierdziu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B777-mowiles ze
Krytykujesz innych za wulgaryzmy a sam rzucasz nimi jak miesem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barrakuda...
hahha ale jatka :D elita kafe sie zebrala :D Podtrzymuje moja teorie, ze jennifer i ten B "cos tam" to projekty kafeterii, robia szum na kafe, zeby wiecej sie dzialo _--> wiecej uderzen kafe --> wiecej potencjalnych reklamodawcow --> wiecej $$$ To chyba niemozliwe, zeby prawdziwi ludzie byli tak popierd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko zauwaz o ktorej godzinie sie tu pojawiam jak juz koniecznie chcesz mi udowodnic ,ze nic nie robie :P dodaj sobie roznice czasu miedzy Polska a Afganistanem i moze zajarzysz ,ze kafe to nie jest moj sposob na zycie. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przekleję z innego forum
Na zdjęciu królika nic nie widać. Niech wstawi całą twarz przodem do aparatu to zobaczymy. Tutaj mamy czarno białą obrobioną minaturę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia to pewnie nie Ty ale laska z fotki ... ma piekne cialo :) ja rzucam miesem - widac czytasz moje posty pierwszy raz... bo otoz dopiero drugia raz nie jaka glupota jen mnie sprowokowala... kobiety sa delikatne i wrazliwe? owszem...ale drugiej tak podlej i bezpodstawnie zadufanej w sobie kobiety jak Jen nie poznalem...i marze by juz nie poznac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B777-mowiles ze
Po pierwsze,jestem kobieta,a nie 'pacanem':P A po drugie,nie jestem jasnowidzem i nie wiem,w jakim kraju obecnie znajdujesz sie. Afganistan i Kafeteria.pl,ciekawe polaczenie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przekleję z innego forum
"Afganistan i Kafeteria.pl,ciekawe polaczenie " HAHAHHHA dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyrektore jestes kolejnym specem chcacym komus cos udowodnic? :) takie rzeczy to w WSOSP . komu jak komu ,ale przed Toba nie musze sie niczym popisywac... polataj kiedys smiglowcem to sie dowiedz do czego sluzy wirnik ogonowy :D pozdro ludu . udaje sie na spoczynek ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ma afgan do kafe? haha ale sie popisalyscie :D kumple na lepsze stronki wchodza... ale co Wy ...cywile mozecie o tym wiedziec... :) ok juz naprawde. slodkich i zawistnych snow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B777-mowiles ze
Szybko oceniasz ludzi...A moze ona wcale nie jest taka zla jak Ci sie wydaje?Moze w rzeczywistosci jest zupelnie inna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tobie jen to kurwiarz czy nedzasz? :D chyba to drugie sadzac po ...legendarnych juz naklejkach na drzwiach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vnbbvnbvnvbn
B777, odpierdol się od jennifer łachu, idź zaliczyć jakąś sunię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B777-mowiles ze ja szybko oceniam? to zapytaj sie kochanej Jen ile razy mnie zwyzywala, zmieszala z blotem tylko dlatego ze tatus tez jest wojskowym.... i pewnie w domu dyscyplinke trzymal. psioczysz na mnie na podstawie jednego tematu... ale Jen niestety na kazdym temacie o mnie musi mnie obrzucic miechem...sorki ,ale takich kobiet nie trafie...dla mnie ktos taki to nie kobieta... zobacz ile jest tu normalnych babek z klasa... bez wulagryzmow mowia co mysla...Jen nie potrafi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B777-mowiles ze
Ja-cywil nie jestem tego nawet pojac.Afganistan,to miejsce,gdzie wszystko powinno sie przewartosciowac.Ten czas,ktory spedzasz na Kafeterii.pl powinienes poswiecic rodzinie.Twoja zona pewnie drzy o Twoje zycie a Ty czesc tego zycia wolisz poswiecic jakiejs dziewczynie z netu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D Dyrektore ale dales popis :D zdjecie w samolocie ? haha no no... powiedz mi jaki to samolot ,co specu? :D niezly jestes haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUAHAHAHHAHAH
B777 kiedy przelecisz swoją nową zdobycz? p.s. pozdrów żonę Aha, i trzymam stronę Jen, bo takie zjebanego łacha jak ty to jeszcze nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B777-mowiles ze
To jest moje skromne zdanie.Postawilam sie na miejscu Twojej zony,wyobrazam sobie,co musi przezywac jesli naprawde jestes tam gdzie jestes...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B-777 mowiles.. piszesz tak jakbys sie filmow na ogladala :D widocznie nie znasz nikogo kto byla na pseudostabilizacyjnej misji gdziekolwiek. moja zona drzy? codziennie ze mna rozmawia... wie jaka jest tu sytuacja.... co sie przewartosciowuje>? niechec do wlasnego kraju? rosnie w sile wiara ze polska armia to syf? ze jestesmy tu tylko po to by USA moglo na tym kiedys zarobic... daj spokoj i nie poisz takich rzeczy... nie wiesz jak jest naprawde...nie jest tak pieknie jak pokazuja to media... ale nie bede nikogo oswiecal na sile.. zyjcie w swoich szczelnych skorubkach... gnoic mozecie mnie do woli...kafe dla mnie to relaks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B777-mowiles ze
dyrektore,odnosze sie do tej hipotetycznej sytuacji,nie piszac o tym w kazdym poscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B777 TAKI MACHO Z CIEBIE
A NAWET NORMALNIE LASKI PODERWAC NIE UMIESZ I TE TWOJE TEKSTY BOSZ ZACHOWUJESZ SIE JAK JAKAS CIIIPPKA TY JESTES DUPA A NIE FACET I TYLKO IDIOCI UWIERZA ZE TY TAK WYGLADASZ JAK TEN PAN NA FOTCE 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyrektore jasne jasne :) haha wiesz co.. ja nie mam tak silnej potrzeby jak Ty dowartosciowywac sie cytatami z podrecznikow :P jesli chcesz zapraszam Cie na Air Show...albo do mojego pulku w Inoworcku - pokazesz mi teorie w praktyce co? :D nie slowa a czyny sie licza pamietaj :P zreszta naiwnosc Twa granic nie zna jesli sadzisz ,ze jakikolwiek lotnik zacytuje ci encyklopedyczne zastosowanie wirnika ogonowego ktore trzymasz wlasnie w dloniach :) my latamy a nie czytamy tak jak Ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B777-mowiles ze
Ja i moja skoruBka idziemy spac.Koniec tych bzdur🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×