Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

B777

a niech tam - kjojicku zapraszam Ciebie w moje skromne progi :)

Polecane posty

Gość podstępna luciapka
dajcie mu spokój!!!😠kazdy ma prawo tu pisac, dyrektore nie ośmieszaj się już :o B777 świetny z ciebie facet na dodatek mega przystojny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyrektore widze ze Twoj konik to TU-154 i Smolensk :D keep going . co chcesz udowodnic? braki w wyszkoleniu? sa owszem... moze pamietasz afere wlasnie z mojego pulku...? Ameryki chlopie nie odkryles. W armii jest tyle przekretow ,ze prasa mialaby teamatow do konca 2030 r. dlatego ja z tego bagna odchodze i tyle w temacie. mnie nie sprowokujesz tekstem o nieudolnych pilotach wojskowych... na podstawie jednej czy dwoch katastrof oceniach cale lotnictwo? sa i tacy co na drzwiah od stodoly poleca... zanim cos napisze zastanow sie.. bo nie o to chodzi mi miec czyjes zdanie ale by miec wlasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B777-mowiles ze
Toz to ja mowilam o tych katastrofach lotniczych.Wiecej pokory,Panowie Piloci.Moze by tak jakas instrukcje do samolotu przeczytac,jezyka obcego sie pouczyc zamiast siedziec tutaj i bajerowac jedne laski a inne mieszac z blotem? Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B777-mowiles ze
Tamci tez mysleli,ze poleca na drzwiach od stodoly:O Polecieli jak widac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodzuuuu
Juz jeden wojak Marcinek tu byl,szybko spierdolil:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B777-mowiles ze
Dyrektore,roznica czasu ponoc...Inna dlugosc geograficzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tera dowaliels :D haha a takim cudem ze siedze we wlasnym kontenerze z wlasnym laptopem :P haha niezly jestes dyrektore...teoretyk w 100% :D poza tym ... u mnie jest inna strefa czasowa chlopie. jak sie jeszcze pograzysz? nie bede wlasnymi slowami nic pisal bo jesli to uczynie to dam sie sprowokowac a tym samym dam ci satysfakcje... nie wiem po co co Ci tak zalezy na tym zasranym wirniku? przeczytales jego opis ,ze tak sie tegi kurczowo trzymasz :D jak szybko znajdziesz w wiki haslo IFF? moze o tym napisz mi cos na dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podstępna luciapka
dyrektore debilko won!! co proszek juz poszedł spac bo jutro matematykę zdaje :O idiotka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! B777 jesteś superowy !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyrektore mama nadzieje
ze go zniszczysz slowami 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak?
KULTURALNY FACET - nigdy ale to nigdy nie obrazi dziewczyny.Nawet gdy Ona to robi . Taka prawda. Przegrałeś z kredensem B777 :O Lilou - Ty naprawdę najładniejsza laska na kafe :) Mówię to jako kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak?
HAHAHA TAM JEST TERAZ 2:02.. ALE SCIEMY . Boze ludzie! Wstyd -nie znać stref czasowych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az mnie brzuch rozbolal...ze smiechu :D dobra dyrektore w jednym sie zgadzamy...Polska Armia to syf - tak zle jeszcze ni bylo . Ale cała Armia... Chciałbym tylko zobaczyc jak ty zajebiscie ladujesz we mgle takim sprzetem :) ale no tak...musialbys najpierw wystartowac... :) zegnam was ... za niski poziom rozmow... spece od lotnictwa, pozycia seksualnego, psychologii i wizazu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak?
dyrektore - nic do Ciebie nie mam ale dlaczego piszesz ' chciałbym' skoro ostatnio pisałaś,ze jestes kobietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie dyrektore :D no jak - wiesz co... kazdemu sie czasem konczy cierpliwosc... ciekawy czy Ty jestes taka cierpliwa , kulturalna i nigdy nikogo nie obrazilas mimo ,ze pracowal na to dluuugo :) niech ci bedzie jestem chamem... ale niestety Jen nie jest lepsza... jako kobieta oczywiscie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podstępna luciapka
B777 dyrektore żal dupe sciska ze ja olałeś to musi się odgryź bo to baba jest :P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy napisalem bezprzewodowy???? GDZIE??? :D wiesz co pisz jeszcze...swietnie sie bawie... tak tepego goscia ( a moze laski?) dawno tu nie bylo :)_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszedłem dziś na kafeterię i co widzę?? Moje prywatne zdjęcia w twojej stopce. Dlatego napiszę krótko: JEŚLI MOJE ZDJĘCIA NIE ZNIKNĄ Z TWOJEJ STOPKI TO SPRAWA PRZYBIERZE BARDZO NIEPRZYJEMNY OBRÓT. NA PODSTAWIE ART. 23 KODEKSU CYWILNEGO BEDZIE PRZECIWKO TOBIE WSZCZĘTE POSTĘPOWANIE SĄDOWE NA DRODZE CYWILNEJ. SPRAWĘ POPROWADZI MÓJ ADWOKAT MEC. PIOTR W. A ODBEDZIE SIĘ ONA W SĄDZIE O. REJONOWYM. ZAWIADOMIENIE DOSTARCZY CI OSOBIŚCIE PROKURATOR. I OSTRZEGAM, ŻE NIE JEST TO ŻART. Dariusz S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodzuuuu
Marcinek1978 spierdolił,Ty tez niedlugo spierdolisz.Kafe Cie upokorzy sciemniaczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie masz mi wyjasniac jak dziala wirnik bo jak bym tego nie wiedzial to nie latalbym smiglowcem tepa strzalo :D powiedz mi lepiej co to jest IFF albo GPWS np :D masz 2 min na znalezienie w wiki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B777 TO CO NAPISAŁEM BYŁO SKIEROWANE DO CIEBIE. RADZĘ POTRAKTOWAĆ TO POWAŻNIE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyrektore daruj sobie, ty akurat o łykaniu możesz wiedzieć dużo desperatko 🖐️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech ci kurwa bedzie bo sie nie odczepisz:D skoro nie wiesz to wiedz ,ze wirnik ogonowy smiglowca ma przede wszystkim na celu zapobiegac obrotowi smiglowca wokol wlasnej osi podczas lotu! moze cos o silach nosnych he? :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy teraz moge isc spac czy zaraz znowu cos ktos wymysli ,zeby tylko umilic mi noc? :D pijany :) spokojnej nocki :D dariusz s - co pisales niby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko jedensta
no to jajucha na kaffe na miarę Jenny B777 to prawda co Darek pisze????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha doczytalem :D niezle Dariusz niezle :D ale spoko nie mam ci za zle... ale moze wstaw ine swoje foto...udowodnij ze to to ja albo jakos tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* udowodnij ze ja to ty albo na odwrot :D no dawaj ...chetnie siebie zobacze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i widzisz jak sluszeni zauwazylas...nie masz nic wpolnego z lotnictwem :) zmartwiem cie nie tylko latam w wojsku latam tez w cywilu...a teraz prosze przedstaw swoja ksiazkowa teorie istoty wirnika ogonowego...aha i czemu wciaz nie piszesz o IFF ? zal mi ciebie kobieto ,zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B777 po takim ekscytującym wieczorze, będzie udana, nie wątpię :) nawzajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×