Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość viceversa85

pierwsze randki i jego milczenie

Polecane posty

Gość dsdsdds
"dzięki za ten post - dsdesdsd - bo już myślałam, że pomyliłam epoki i nic tylko zamknąć się w izdebce i czekać na łaskę pańską zainteresowania i zdobywania. Koralowa mnie nie można zdobyć. Albo sama chcę i ofiarowuję albo nie zechcę, choćby się facet spiął w agrafkę i poskładał w krzesełko wędkarskie." Doladnie. Jak mozna byc tak zalosna by czekac w izdebce i czekac na laske panska zainteresowania i zdobywania! Kobietki, badzcie pewnie siebie, jestescie atrakcyjne, same mozecie decydowac nie musicie czekac na ruch faceta. Badzcie pewne i nas podrywajcie, skorzystaja na tym obie strony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareaka
A ja sie zgadzam z kobietami. To facet ma podrywac kobiete. Kobieta nie moze podrywac! Nie moze pierwsza do niego gadac, jesli facet nie zaprosi ja na randke to ma siedziec w domu, jesli zaden facet nie zaproponuje jej przez cale zycie randki to kobieta nie ma prawa sama tego zaproponowac! Moze tylko liczyc na laske facetow, kobieta jest podgatunkiem i zdana tylko na laske facetow. Tak drogie kobietki, taki juz jest ten swiat. Macie czekac cicho i liczyc az sie jakis facet nad wami zlituje i zagada do was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalny umiarkowany kontakt, proponowanie spotkania [ nie jest niemęskie! i nei jest żadnym lataniem;/ a teraz niech te osoby którę się wypowiadają "broniąco" tego facate- neich powiedzą czy same maja kogoś, czy są samotne! wiecznie szukające?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musze sie wyprowadzac do Skandynawii bo takze w Polsce sa pewne siebie, atrakcyjne kobiety ktore inicjuja spotkania i robia pierwszy krok. W Polsce nie zyja same zakompleksiony ksiezniczki, na cale szczescie sa tez atrakcyjne, nowoczesne kobiety dla prawdziwych mezczyzn. CHYBA CHODZI CI O TO by kobieta na piewszym spotkaniu zrobiła Ci loda ! i to rozumiesz pod pojeciem :"pewne siebie kobiety, inicjujace spotkania"! chbya spotkania z Twoim fiutem! zalosni faceci! leniwe szuje!!!!!!! tylko wymagaja a gowna z siebie daja! narcystyczne dupki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadasasasasasas
Dla zakompleksionych ksiezniczek latanie nie jest niemeskie. Dla wartosciowyhc kobiet jest niemieskie a dla porzadnych pewnych siebie facetow jest uwlaczajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajsobiespokoj
Buahahhhhaa:D:D:D czytajac meskie wynurzenia.... Tzn.głownie skorzystaja męskie pipy które tylko czekaja na to że dziewczyna bedzie za wami latać-a Wy drodzy panowie możecie przebierać i fochy męskie stroić i czekać aż dziewczyna was poderwie-niedoczekanie.. Pozdrawiam PRAWDZIWYCH facetów dla których nie jest ponizeniem zabiegać o dziewczynę!!!Panowie nie dajcie sobie wmówić,ze to nie jest niemęśkei czy poniżajace!!To jest Wzruszajace i miłe:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadasasasasasas
"HYBA CHODZI CI O TO by kobieta na piewszym spotkaniu zrobiła Ci loda ! i to rozumiesz pod pojeciem :"pewne siebie kobiety, inicjujace spotkania"! chbya spotkania z Twoim fiutem! zalosni faceci! leniwe szuje!!!!!!! tylko wymagaja a gowna z siebie daja! narcystyczne dupki!" 1 Porzadna, pewna siebie kobieta sie szanuje i nie robi lodow na 1 2 czy 3 spotkaniu! 2 Ty kobiety sa leniwe, sa ksieznickami, wymagaj tylko od facetow a same nic nie robie i tak od wiekow! Dobrze ze to sie zmienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla zakompleksionych ksiezniczek latanie nie jest niemeskie. Dla wartosciowyhc kobiet jest niemieskie a dla porzadnych pewnych siebie facetow jest uwlaczajace. to podaj definicję "latania":) dla jasności.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadasasasasasas
Bieganie za kobieta,zabieganie jest bardzo niemeskie! Oczywiscie kobiety beda zaprzeczac bo dla nich to jest bardzo wygodne! Zakompleksiony kobiety sa bardzo wygodne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 Porzadna, pewna siebie kobieta sie szanuje i nie robi lodow na 1 2 czy 3 spotkaniu! i tacy jak Ty! kopną taką kobiete w tyłkek, bo dla nich /dla Ciebi eniezrobienie tego loda na 1-3 spotkaniu będzie oznaką "księżniczkowania"! 2 Ty kobiety sa leniwe, sa ksieznickami, wymagaj tylko od facetow a same nic nie robie i tak od wiekow! Dobrze ze to sie zmienia! ja wczoraj zaproponowałąm spotkanie i co? okazało się ze koleś chciał loda na 3spotkaniu i efekt tego takoi, ze zachowałam swoją godność a on został neizaspokojony i mam nadzieję, że jego samoocena spadłą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bieganie za kobieta,zabieganie jest bardzo niemeskie! Oczywiscie kobiety beda zaprzeczac bo dla nich to jest bardzo wygodne! Zakompleksiony kobiety sa bardzo wygodne! pewnei jesteś samotny pewqnie nei wiesz jak z kobietami postepowac pewnie masz albo lekko ponad 30 latt albo delikatnie przed albo masz tak ok 23 lat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadasasasasasas
"Tzn.głownie skorzystaja męskie pipy które tylko czekaja na to że dziewczyna bedzie za wami latać-a Wy drodzy panowie możecie przebierać i fochy męskie stroić i czekać aż dziewczyna was poderwie-niedoczekanie.." Ale jak juz kboiety przebieraja i stroja fochy to wszystko jest ok! Jestescie mega hipokrytkami. Dobrze ze sa jeszcvze normalne kobiety na tym swiecie, pewne siebie, takie ktore nie zdaja sie na laske facetow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne są takie kobiety takie kobiety wykorzystają faceta i kopną go w dup[sko ew w wydmuszki:P i znajdą sobie kolejnego w ogole piszesz jak jakas ciota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadasasasasasas
"pewnie masz albo lekko ponad 30 latt albo delikatnie przed albo masz tak ok 23 lat' Haha, Smieszna jeses. Pudlo. Powtarzam Ci, wartosciowa pewna kobieta nie czeka na podryw ze strony faceta tylko sama bierze sprawy w swoje rece! Nie mamy sredniowiecza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadasasasasasas
Setunia, ile masz lat? No tak, dla was kazdy faceta ktora nie lata wokol Was to jest ciota! Zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam lat 27 nie bawie się w gierki mesko-damskie nie unikam kontaktu ale nei bede podrywac kazdego faceta ktory mi sie spodoba na ulicy czy gdzies nie jest to temat o mnie! mysle ze Ciebie rozgryzlam! p.s. nie lubie facetow ktorzy nadskakuja, i za bardzo mi slodza, sa nachalni itp, lubie umiarkowany kontakt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Crem na pewno nei dłużej od Ciebie bo Ty asmsz samotność wpisaną w życiorys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to wiem :) ale ty wymagasz niewiadomo czego a sama nawet atrakcyjnego wyglądu nie posiadasz :O ale wymagania wysokie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to wiem :) ale ty wymagasz niewiadomo czego a sama nawet atrakcyjnego wyglądu nie posiadasz :O ale wymagania wysokie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Crem Twoje zdanie na temat mojego wyglądu mnei nei ointeresuje:) jakoś na brak powodzenia nei narzekam , tylko neistety większość to takie "faceciki" co to właśnie wymagają by kobieta za nimi "latała":P:) i nei parafrazuj moich słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrozum ze ty nie wyglądasz na taką za którą trzeba latac i jakos nie mozesz przyciągnąc " prawdziwego faceta " to chyba o czyms swiadczy :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadasasasasasas
Rozgryzlas mnie? haha, widze ze poczcue humoru dopisuje. Mozemy pogadac na gg to zobaczyc jak bardoz sie mylilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo prawdziwio faceci ju ż sa zajeci zrozum Crem ze o gustach sie nei dyskutuje! nie uważam sie za piękność ale tez brzydka nie jestem:) i mam tego świadomość i jestem pewna siebie:) jesli o wyglad chodzi a wszystkim podobać sie nei muszę to jest normalne:) idź wiec na swój topiczek i pocieszaj sie tam dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znalazł sie specjalista
od oceniania kto kogo moze przyciągnac hahah wez sie nie osmieszaj krem , ty żałosna imitacjo faceta jak sam przyciagniesz i przelecisz miernoto chociaz jedna dupe to wtedy możesz sie jako tako wypowiadac oczywiscie, ze dla takich pip jak tutaj przesiadujacy facetopodobni to najlepiej by było zeby to kobiety ich podrywały, takie zdecydowane, pewne siebie itd ... czyli posiadajace cechy meskie, których wam lamusy brakuje , oj to by wam pasowało , ilez problemów z głowy tylko kobiety zdecydowane i pewne siebie szukaja facetów równie ,a moze bardziej zdecydowanych i pewnych siebie .... na takie miernoty jak wy nawet nie racza spojrzec ... dziady kafeteryjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty sie pocieszaj tutaj jaka to jestes super itp itd a wciąż sama to o czyms tez swiadczy z tym ze ja nikogo nie szukam a ty tak więc wszystko juz wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty sie pocieszaj tutaj jaka to jestes super itp itd a wciąż sama to o czyms tez swiadczy z tym ze ja nikogo nie szukam a ty tak więc wszystko juz wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dadasasasasasas ale teraz nie mogę pisać na gg nei mam na to czasu:P Kremik ależ ja się pocieszać nie muszę, ani tu ani tam:P mi jest super obecnie! pójdę sobie na siłkę i będę się rozkoszować kręcącymi się wokół facetami :classic_cool: :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to powodzenia na siłce :) ale szacun ze cos robisz pozytywnego ze swojego ciała większosc to tylko dieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to powodzenia na siłce :) ale szacun ze cos robisz pozytywnego ze swojego ciała większosc to tylko dieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×