Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koci pazurek

TYMCZASOWY TEMAT ZASTEPCZY

Polecane posty

Poniewaz na moim topiki od dluzszego czasu dzieja sie jakies "cuda", ludzie z innych topikow sie u mnie sie szukaja i...obrazaja, gdy tymczasem zagadnienia uleglosci i dominacji leza odlogiem, postanowilam zalozyc tymczasowy temat zastepczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba gdzies przeczekac burze :) ...ewentualnie sciagnac tutaj osoby spoza tematu glownego. Zobaczymy w praniu co z tego wyjdzie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holownik
no ja już kiedyś z nadzieją wszedłem na ten topik, ale szybko przekonałem się, że to tzw towarzystwo uległych i domin i masterów, to jakaś ekipa z problemami... zadarte nosy, nadęte bufony, agresja bez sensu. temat się zapowiadał nieźle a wyszło szambo typowe dla kafe... a szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psychiatro, zdecyduje sie na jedna przychodnie, bo biegajac po wielu w zadnej nie bedziesz prawdziwym fachowcem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holownik
nieee nieee, nie o tobie, o innych śmieciach co się tam pokazują... a nieraz mają się za nie wiadomo jakich masterów czy dominy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holowniku, gdy juz opadnie obecny kurz bitewny (ktos sie bawi w spamera...), zapraszam do nas. Dzieki zrownowazonym, madrym osobom tamten topik chwilami bywa sympatyczny, a czasem nawet ociera sie o profesjonalizm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holownik
mnie tam trąciło trochę zawyżonym poczuciem dumy i właśnie tego niby profesjonalizmu... ale co tam ;) tak czy siak dziękuję za zaproszenie, może zajrzę, o ile kiedykolwiek może ten kurz opaść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perwersyjne zachowania,wyuzdany seks,brak moralności tak sie szanowne kobietki legimityzują.Ciekaw jestem czy meżowie, żony,partnerzy wiedzą o takiej waszej chorobowej przypadłości:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu legitymizowanie się :D Koci to nie ma sensu, bo on się nie odczepi :) Zagląda na wszystkie tematy, albo przynajmniej większość, zauważy ludzi z d/u to będzie śmiecił. Pod tym czy pod innym nickiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coz my za to mozemy, ze prosty seks nas nie kreci. A o cudzych uwarunkowaniach maleznskich, czy tez ich braku, nie bede sie wypowiadac. Ty rowniez niewiele masz w tej kwestii do gadania. Chyba, ze czujesz sie odpowiedzialny za czyjes zycie? Na Ciebie spadna ewentualne konsekwencje? Nie. Wiec nie wtracaj nosa w nie swoje sprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perwersjo, probuje go odciagnac od nas... Zebym miala mniej stron do przewijania na naszym topiku. Wiem wiem, to sie nie uda... Ale przynajmniej sie wygadam :) jak dac komus bana na kafeterii? Ktos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holownik
jeżeli Perwersyjne zachowania,wyuzdany seks,brak moralności uważasz za przypadłość, to twoja biegunka słowna jest już poważnym problemem a nie przypadlością... srasz bezsensami tak mocno, że nawet się przelewa i w 1 temacie się nie umiesz utrzymać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duch jest "niebanowalny" :p A normalnie to czasem wystarczy na redakcji zgłosić i uzasadnić i liczyć na pracowitość i dobre chęci moderatorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małyy ben
perwersja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małyy ben
no chodz na @;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holownik
jakich moderatorów ;D jak już to jakiegoś admina co ma dostęp do takich funkcji, ale nie ulega wątpliowści, że moderacji to tu się nie uświadczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj....to kiepsko...bo prace moderatorow trudno tu dostrzec :D a juz na pewno nie taka profesjonalna....najbardziej brak z nimi bezposredniego kontaktu, jak dawniej przeciez bywalo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietam jak dobrych pare lat temu korzystalam z czatu telefonii komorkowej. Wolno to chodzilo i mialo mocno ograniczone funkcje. Ludzi, z wiadomych wzgledow, tez niezbyt wielu lecz nawet tam znalazl sie jakis "madrala" i probowal bruzdzic. Jakiez bylo moje zdziwienie, gdy pod nowym nickiem ujawnil sie moderator i zapytal sie delikwenta, czy uwaza, ze jest tu anonimowy? A zaraz po tym pytaniu podal miejscowosc i kwadrat ulic, w ktorych sie spamer znajduje... Po czym znow zapytal, czy ma zawezac tenze kwadrat do numeru domu i mieszkania?! W kolejnym poscie przeprosil uzytkownikow za ingerencje i dodal, ze zwykli uzytkownicy moga czuc sie bezpiecznie. Jednak niech spamerzy nie sadza, ze internet jest miejscem do bezkarnego obrazania innych. Jaka szkoda, ze na kafe nie ma takich krewkich moderatorow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież zrozum dokładnie koci.ktoś mnie oskarża bezzasadnie i muszę odejść z tamtego tematu,poniewaz nie daja za wygraną i spamują mówiąć że przebywam bez przerwy na d/u.Nawet nie wiedzialem gdzie jesteście a co dopiero mówiąc o mojej obecności tam.Osoba mówi,ze jest z tamtego tematu.Nie wiem moze to prowokacja jakaś lecz prosze to wyjaśnić i przekonać Izka 2000!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polipo
Tu jesteś staruchu. No to tutaj zrobimy dym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×