Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość groszka 32

jak dbacie o wyglad?

Polecane posty

Gość groszka 32

dziewczynki jak dbacie o wyglad? jakich kosmetykow uzywacie ? jakie zabiegi wykonujecie i ile wam to zajmuje czasu? pytam bo jak rozmawiam z kolezankami to doznaje szoku ile one uzywaja tego wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*codzienna kąpiel i mycie włosów *raz w miesiącu kosmetyczka- jakieś maseczki, algi *manicure i pedicure obowiązkowo *krem na twarz i dekolt, balsam do ciała, odzywki na włosy *codzienna poranna 15-minutowa gimnastyka rozgiagająca *zdrowe odżywianie *depilacja i tyle ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie bardzo nie wysilam: krem, balsam do ciala ...maseczek nie lubie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszka 32
chodzili mi o to ilu kosmetykow uzywacie bo ja tak: szampon, odzywka do wlosow taka do splukiwania i w sprayu,zel pod prysznic balsam do ciala krem do nog i rak antyperspirant, do twarzy- dwa kremy poltlusty i nawilzajacy krem pod oczy mleczko do demakijazu zel do mycia twarzy, perfumy, makijaz-podklad purde tusz do rzes blyszczyk roz do policzkow to wszystko :) lubie naturalny ladny wyglad, nie maluje paznokci, uzywam dobrych kosmetykow ale jak widzicie nie jest ich duzo, czasem slysze ze babki uzywaja milion kremow na cycki cellulit itd po co to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszka 32
puder*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja babcie uzywala cale zycie kremu Nivea i mydla a w wieku 65 lat wygladala cudnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszka 32
ahaaaaa i dwa razy w tygodniu depilacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszka 32
no wlasnie tez uwazam ze wazne to nawilzac skore , a niektore babki tyle chemii w siebie wcieraja ze szok ani to ladne ani zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myje twarz kostka myjaca Dove demakijaz oczu mleczkiem Ziaja na noc krem z Ziaji (obecnie oliwkowy) na dzień krem Lirene ochronno-nawilzajacy z filtrem 30 do włosów zwykły szampon dla dzieci Bambi odzywki rozne z garniera, ziaji zel pod prysznic Dove balsam ziaja masło kakaowe (smaryje sie niecodziennie bo mi sie nie chce) srednio raz w tyg peeling do twarzy Perfekta nieraz maseczki (przewaznie oczyszczajace)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anooo
Oj tam wiesz to zależy od osoby, od tego jakie ma się ciało, do wieku...ja się ma ładną cerę i resztę ;), to nie ma co przesadzać z kosmetykami...ja ostatnio bawię się w kosmetyki naturalne trochę już przetestowałam, niedługo będę testować kolejne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszka 32
dziewczyny cos wam poradze , moj maz jest lekarzem wiec cos o tym wiem, uzywajcie jak najbardziej naturalnych kosmetykow takich bezzapachowych najlepiej aptecznych sa wydajne choc oczywiscie nieco drozsze ale warto zainwestowac , zazwyczaj te pieknie pachncace sa sztuczne i zle dzialaja na skore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesada z tymi kremami ...jesli by byly takie skuteczne to chirurgia plastyczna nie bylaby na topie..reklamowe bzdury aby wyciagnac kase ...odzywka do wlosow tak ale w kremy odmladzajace nie wierze..i nigdy nie poswiecalam wielkiej uwagi na takie pierdoly..depilacja obowiazkowo ale nie latam do kosmetyczki co miesiac, w domu sie sama soba zajmuje..moze jedyne to fryzjer- bo kiedys wykombinowalam zielen na glowie wiec teraz sie boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anooo
Generalnie musze popracować nad częstszym balsamowaniem ciała i jakiś dobry krem na dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszka 32
anooo ale najwazniejsze to zdrowe odzywianie ruch i wiadomo jak najmniej stresu kosmetyk nigdy nie pomoze na powazny problem patrzcie na gwiazdy je stac na te najdrozesz kosmetyki , ale czy maja zmarszczki i inne problemy ? TAK wiec to pokazuje ze taka kolej rzeczy i natura czlowieka ze sie starzeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaaaaa
-mydlo dove -zel do higieny intymnej - zel do mycia twarzy -zel pod prysznic - szampon - odzywka -pasta do zebow -ply do plukania ust -nic dentystyczna - balsam do ciala - antyperspirant -krem do twarzy -podklad - ziemia egipska - kredka do oczu -tusz do rzes -roz do policzkow 2 kolory rozowy i brzoskwiniowy -odzywka do wslosow w sprayu -jebwab do wlosow -perfumy -wieczorem demakijaz zelem do mycia badz mydlem,tonik, i krem napisalam wszystko co uzywam po kolei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszka 32
trzena jak najwiecej nawilzac skore i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anooo
no tak dlatego biegam i w miarę się dobrze odżywiam...no ale dobry krem też pomaga, no wiadomo że nie odmładza ;), ale jednak skóra jest ladniejsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszka 32
aaaaa ja oczywiscie tez uzywam plynu do higieny intymnej no i zeby tez oczywiscie myje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anooo
groszka, tylko cholera wie, które są na prawdę naturalne nie jestem farmaceutą, czy jakimś specem od tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anooo
geny mają duże znaczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaaaaa
paznkocie pomalowane na rozowy taki jak do frenchu badz czerwony inglot nr 802 depilacja kosmetyczka odpada chyba ze pedicure wlasnie bylam w sobote fryzjer raz na 2-3 miesiace , nie farbuje wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszka 32
np moje kolezanki niektore to wariuja wszystko wydaja na wyglad zageszczanie rzes krem na cycki zabiegi na cellulit i wiecie co wcale nie wygladaja dobrze :D co jesz tym jestes taka prawda i gimnastyka tez potrafi zdzialac cuda a kosmetyki to tylko dodatek ja niestety czasem popalam ale to moj jedyny grzeszek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anooo
zagęszczanie rzęs ;), ja też nie farbuje włosów, lakiery do paznokci ostatnio polubiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- farbuję odrosty raz na 3 mce, - codziennie kąpiel, - co drugi dzień depilacja nóg, pach, okolic bikini, - codziennie zmywam makijaż. - maluję paznokcie jak lakier zacznie odłazić:P czasami zaszaleję i zrobię sobie maseczkę albo posmaruje ciało balsamem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaaaaa
jak sa brzydkie to musza sobie poprawiac urode mi wystarczy zwyly makijaz moje cialo nie znosi ingerencji!!! jak zrobila sobie zel na pazkoncie po 2 dniach poodpadal po wizycie u kosmetyczki na oczyszczaniu makaska prze pol roku po farbowaniu wlosow pol mi wypadla wiec juz dziekuje za wszelakie zabiegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anooo
karolina, to faktycznie tylko mydełko szare i woda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o kosmetyki to: - specjalny szampon i odżywka do włosów blond, - mleczko do demakijażu, - żel pod prysznic - pianka do depilacji, - pasta do zębów Makijaż: - fluid, - puder brązujący, - eyeliner - tusz do rzęs - biała kredka do oczu - błyszczyk Od wielkiego dzwonu: balsam do ciała, krem do rąk, cienie do powiek, baza pod fluid.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i oczywiście antyperspirant:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×