Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość groszka 32

jak dbacie o wyglad?

Polecane posty

Gość groszka 32
ja rozjasniam wlosy odrosty raz na 1.5 mca farbuje na jasniejszy niz moj naturalny blond nie mam zniszczonych wlosow uzywam dobrej farby co m-c podcinam koncowki uzywam dobrych odzywek jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaaaaa
no byszczyk obowiazkowo zapomnialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chyba nie tak bardzo dbam
ja tak: -oczywiście codzienna kąpiel- żel babdyream -codziennie myje głowe-szampon babydream i jedwab do włosów -czasem balsamuje ciało-balsam Oxedermil -twarz-żel do mycia vichy, krem z aa serum do skóry naczynkowe punktowo skinoren, na dzień filtr 30 bioderma i puder bambusowy 1,2 w tyg peeling do ciałaz fusów i do twarzy z lirene depilacja jak mi się zachce niestey, bo jestem pod tym względem leń,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chyba nie tak bardzo dbam
acha, krem do rąk czasem odżywka do rzęs pomadka do ust lub krem nivea lub szminke, ogólnie uwielbiam malować usta i tutaj szaleje naturlich perfumy do kąpielei dokraplam olejku herbacianego staram się zdrowo odzywiać i ćwiczyć i tak wyglądam jak że szkoda gadać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uzywam takich kosmetykow
mydlo do buzi- bambino krem na noc- No Scar krem na dzien- Olay płyn do higieny intymnej- Lactacyd zel pod prysznic- Isana różowy, pieknie pachnie:) szampon do włosów- Ha-Pantoten odzywka do włosów- Wax serum do włośów- John Frieda czasem balsam do ciała- mleczko nawilzające Isana 2x w tygodniu peeling twarzy Olay krem do rak- rozowy z Avon czasem pomaluje paznokcie ale tak naturalnie, nie lubie kolorowych BTW nie wiecie dziewczyny gdzie moge dostac balsam do ciała taki rozowy z Bielendy, hibiskus, papaja i cos tam? niegdzie nie moge go znalezc, mam nadzieje ze go nie wycofali;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaaaaa
a i jeszcze raz na 2-3 dni na naos stosuje na twarz samoopalacz w piance dax cosmetics

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszka 32
tak sobie czytam i sie zastanawiam troche nie kumam logiki niektorzych osob jak mozna nie uzywac balsamu do ciala po kazdej kapieli ? ja uzywam po kazdej i mam bardzo ladna nawilzona skore , niektore z was pisza ze sie depiluja ale balsam sporadycznie jak to? ogolicie nogi i ich potem nie posmarujecie ? nie kumam albo makijaz ok nawet kredka do oczu a balsam nie dziwne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojcz dojcz
uzywacie kosmetyków z ziaji? podobno sa niezłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojcz dojcz
groszka- ja nie uzywam balsamu codziennie, po prostu z lenistwa tak srednio raz na 2 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość error error
kocham masla do ciala ziaji:) najbardziej waniliowe i kozie mleko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do makijażu to: kredka czarna na górna powieke tusz do rzes puder w kamieniu błyszczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anooo
mnie balsam tuż po depilacji podrażnia, tzn. chyba zawsze trafiam na taki, które ma alkohol w składzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszka 32
anooo to kup sobie balsam neutrogena lub iwostin nic nie podraznia a depilacja podraznia skore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaaaaa
wczoraj wieczorem postanowilam wydepilowac okolice bikini depilatorem.... zrobila troche ale dla mnie to bol nie do przezycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszka 32
amonaria nie kazdy facet taki jest wyobraz sobie ze moj akurat lubi naturalny wyglad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszka 32
depilatorem bikini oszalalas? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaaaaa
no chyba oszalałam..... boli jak skur.......ale jutro znow to powtorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba nie tak bardzo dbam na pewnop dobrze wyglądasz no i naprawdę dbasz o sibie to pewnie też na samoocene wpływa:) masz chłopaka/męza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chyba nie tak bardzo dbam
nie mam nikogo, ale nie jestem zbyt atrakcyjna, cóż .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie używam wcale balsamu i żyje :) nie mam suchej skóry, więc tak jak część dziewczyn go nie używam. moje kosmetyki to żel pod prysznic, szampon, odżywka do włosów, mleczko do demakijażu, puder w kamieniu, cień do powiek, tusz do rzęs, antyperspirant i lakier do włosów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgośka 29....
-rano prysznic ( żel nivea +szampon gliss kur+ lactacyd) -antyperspirant ( rexona) -żel do mycia twarzy ( garnier) + krem 9 (garnier) -makijaż ( tusz do rzęs 2000 calorie + kredka do brwi) - wieczorem prysznic ( jw rano) na noc nie stosuję antyperspirantu i kremu -zęby myję 2 ew 3 razy dziennie -po każdym myciu rąk - krem do rąk Co drugi dzień manicure ( robię sama) co drugi dzień depilacja dwa razy w tygodniu pedicure ( sama) dwa razy w tygodniu odzywka na włosy raz w tygodniu maseczka na twarz ( oczyszczająca) raz w miesiącu farbowanie włosów ( sama) raz w miesiącu fryzjer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaaaaa
ja mam 26 lat i b.przystojnego narzeczonego, sama tez jestem ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgośka 29....
zapomniałam o błyszczyku do ust z którym się nie rozstaję . Przypadkiem go odkryłam i nie zmienię na żaden inny-firma ZIAJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszka 32
a ja mam meza no i co to ma do rzeczy ? :D faceci was kochaja za wyglad a jak macie niewydepilowane nogi to juz nie ? :D idiotyzm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgośka 29....
kobiety..zapomniałyście o jednym....o wygląd dba się dla własnego komfortu i lepszego samopoczucia a nie dla dowartościowania się przed partnerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszka 32
no dokladnie moj na przyklad widzi mnie w roznych stanach i nie wstydze sie niczego nie mam ambicji wygladac przy nim jak gwiazda kocha mnie za to jaka jestem zreszta panuje miedzy nami totalny luz i nikt sie nie spina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anooo
groszka, zgadzam się...podajcie dobre patenty na pielęgnacje przetłuszczających się włosów? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaaaaa
ja uwazam ze kobieta powinna zawsze o siebie dbac!!!zawsze!!! bez wzgledu czy jest z zwiazku miesiac rok czy dziesiec lat czy pracuje czy w domu siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×