Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość groszka 32

jak dbacie o wyglad?

Polecane posty

Gość karolinaaaaaaaaaaaa
mi sie przetluszczaly... mylam codziennie przez jakis czas stosowalam zwykly szamopn do wlosow familijny do przetluszczajacych sie i zauwazylam znaczna poprawe, co prawda nieco sie przesuszyly ale dobra odzywka zalatwi sprawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszka 32
tak naprawde to ciezko na to cos poradzic dlatego ze taka natura kazdego ze mu sie wlosy przetluszczaja badz nie to tak jak z cera jedna ma mieszana jedna tlusta itd slyszalam ze ziolowe szampony uzywane codziennie troche skore przesusza np rumiankowy itd ale czy to prawda nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara222
a ja tak: - szampon z czarnej rzepy, odżywkę do włosów mam w spraju bez spłukiwania z farmony (polecam!), żel pod prysznic z dove visiblecare, żel do higieny intymnej ziaja, czasami peeling (ale robie sama z cukru i kawy naturalnej) - balsamów używam po każdym prysznicu: teraz mam z eveline z dozownikiem nawilżający (b. ładnie pachnie), polecam też malinowy z aa (super!!!), z oriflame też jest fajny z miodem i mlekiem, dove ma też fajne (dobrze nawilżają) - żel do mycia twarzy z oriflame (wypróbowałam kilka i naprawdę polecam, wcześniej używałam garniera i strasznie zniszczył i wysuszył mi twarz, a dzięki oriflame wszystko wróciło do normy, uffff); na pryszcze jak mi wyskoczą to punktowo używam afronis - krem do twarzy na dzień i na noc garniera, czasami maseczka poprawiająca koloryt cery z avy. - antyperspirant z garniera (nie narzekam) - krem do rąk (kilka razy dziennie) - nie maluję się na codzień, a jak się maluję to używam korektora, kulek brązujących, tuszu, czarnej kredki do powiek i wsio - obowiązkowo pomadka nawilżająca do ust. - odżywka do paznokci też obowiązkowo, aktualnie nail tek (polecam - wzmacnia i utwardza paznokcie) - staram się pić dużo wody niegazowanej (do 1,5 l dziennie) - biegam (od 2 do 4 x w tyg) i ćwiczę - biorę belissę Uważam, że dbam o siebie ale bez przesady nie mam na tym punkcie fioła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszka 32
karolina ale to zalezy co rozumiesz przez dbanie o siebie , czasem zdarzy sie tak ze jest sie chorym i nie da sie o siebie idealnie zadbac ja dbam pisalam juz o tym wczesniej ale robie to z glowa uzywam kosmetykow myjacaych i pielegnacyjnych chodzilo mi bardziej o to ze jak wroce do domu spocona lub zle sie czuje i nie ogole nog to nie uciekam przed mezem bo ucaluje te nogi nawet nieoogolone :) nie mam z tym zadnego stresa a dbam o siebie dla siebie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaaaaa
a co do suplementów to biorę inneov wzmacniający cebulki do wypadających włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaaaaa
ja tez nie uciekam... chodzilo mi bardziej o to zeby nie lazic ciagle z przetłuszczonymi wlosami w domu podczas gdy maz chodzi do pracy a tam kobiety zbadane ogarnietea w domu kura z łojem na glowie... bo zdarza sie i tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co mi też się strasznie włosy przetłuszczają, niestety to jest tak że im częściej się myje tym szybciej zaczynają się przetłuszczać i wielu fryzjerów mówi mi że nie ma na to rady. Moja znajoma ma taki problem że kiedy rano umyje włosy to następnego dnia rano ma już tak tłuste jakby z tydzień nie myła i dlatego ja na przykład staram się nie doprowadzić moich włosów do takiego stanu i myję najrzadziej jak to konieczne a czasem je nawet przetłuszczam. Kolejna rzecz to nakładanie odżywki na same końcówki, bo nakładanie od góry też sprzyja przetłuszczaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anooo
ja tez używam spory czas szamponu familijnego, niestety nie pomógł, tylko dobre jest to, że jest delikatny, jak sie myje głowę codziennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anooo
ja nie stosuje odżywek to włosów, bo po tym to już zupełnie masakra...jakiś czas używałam szamponu pharmaceris, jakoś tak, pewnie znacie tę markę, no i trochę pomagał, mycie co drugi dzień, ale obawiam się że to sama chemia i nie chciałam tego ciągle stosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara222
julk44- ja np słyszałam taką opinię, że to nic nie da jak przetłuścisz włosy tak na maksa... Ja myję włosy co dwa dni. Czarną rzepą. To dzięki niej wzmocniły mi się włosy i tak sie nie przetłuszczają. To też kwestia szamponu jakiego używasz. Ja jak kupiłam sajos to musiałam myć dzień dnia, aż go wkońcu wywaliłam. Szit jakich mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anooo
teraz myję zwykłym pokrzywowym z evy, od czasu do czasu senus blue przeciwłupieżowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anooo
też uważam że nic nie to to przetrzymywanie włosów, inna sprawa że nie mam takiej możliwości żeby mnie nikt nie widział z tłustymi włosami, jakbym je chciała przetrzymać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maluje sie obowiazkowo,odzywka do włosów(konkretniej jedwab) po każdym myciu, zawsze jakies prefumki, zielone szkła kontaktowe, włosy jasno rude(0 odrostów). Nie chce wiedziec jakbym wygladała zdajac sie na nature:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myję pantene pro-v dlatego że moje włosy się już do niego przyzwyczaiły. ostatnio użyłam jakiegoś herbal essences i nie dość że szybciej mi się przetłuściły to końcówki strasznie się elektryzowały i nie mogłam tego ogarnąć. Klara222 a próbowałaś czy tylko słyszałaś taką opinię? Ja wypróbowałam i powiem szczerze że trochę mi to pomogło, najbardziej przetłuszcza mi się grzywka dlatego jeżeli uważam że włosy są jeszcze ok a grzywka już nie to wsadzam ją pod kran hehe i w taki sposób jeszcze jeden dzień przechodzę :D:D niektórzy się śmieją jak mówię że myję samą grzywkę :D ale mi to naprawdę pomaga i przez to nie mam aż takiego wielkiego problemu z włosami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chyba nie tak bardzo dbam
kiedys tez miałam z tym problem, dla mnie sukcesem jest to że myje je teraz choćby co drugi dzień wcześniej codziennie i pod wieczór już było kiepsko teraz używam babydream dla dzieci, co prawda może was irytować to że jest problem z rozczesywaniem, że nie pieni się odpowiednio- nie ma sls, więc i się nie pieni ale sposób na to jest taki że na końcówki bądź na całą długość delikatnie wcieram we włosy 1 krople jedwabiu i jest ok, włosy lśnią, nie przetłuszczają się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara222
julk44- też kiedyś myłam grzywkę pod kranem, wtedy włosy wydawały się być świeże :-) teraz już nie muszę :-) cały czas używam czarnej rzepy do włosów słabych i przetłuszczających i mi naprawdę pomaga, fryzjerka też mi powiedziała że mam mocniejsze, zdrowsze włosy. złotowłosa88 - nie używaj tak często jedwabiu bo on przetłuszcza włosy, poza tym twoje włosy się do niego przyzwyczają i będzie zonk :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaaaaa
jak sie wlosy przetluszczaja znaczy skora glowy to niestety trzeba myc... nic nie da przetrzymywanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złotowłosa powiem szczerze, że nie widziałam jeszcze takiego szamponu, ale porozglądam się i jak znajdę to wypróbuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara222
miałam pantene aqua light - szczerze? bez rewelacji, za tą cenę nie kupię więcej... żaden cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaaaaa
i nie mopzna uzywac duzo specyfików obciazajacych wlosy np dla mnie pianka= tluste wlosy za pare godzinb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara222
dużo tańszy szampon i naprawde pomaga to ten z czarnej rzepy, spróbuj julk44, zobaczysz że nie pożałujesz... wiem, co mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. w takim razie czarną rzepę też muszę przetestować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaaaaa
ja kupilam kiedys szampo u fryzjerki profesjonalny... i po nim mialam takie tluste ze najlepiej było by myc 2 razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszka 32
karolina co z tego ze oglada zadbane kolezanki ale kocha chyba ciebie prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara222
Mój na szczęście za nikim się nie ogląda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaaaaa
ja tez bym nie chciala ogladac mojego faceta wiecznie w rozciagnietych dresach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaaaaa
juz Ty najlepiej wiesz czy sie oglada czy nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anooo
faceci tak jak kobiety powinni o sobie dbać na codzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×