Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kosmetoholiczkaaa

Tanie i dobre kosmemtyki.

Polecane posty

Krem do rąk Cztery Pory Roku wiśniowy- ok. 3,5zł Mleczko do demakijażu AA do cery wrażliwej- ok.13 zł Mydło kakaowe (czy jakoś tak ;p) Ziaja- ok. 6 zł Tusz Rimmel Volume Flash- ok.20 Peeling Joanna (ten większy, chyba 200ml)- ok.9-10 zł Balsam do ciała Johnson's Holiday Skin (400ml)- od ok. 16 do 20 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty reklamaaa
fajnie że pojawiał się jakaś dyskusja o Ziaj, tylko trochę zbyt wulgarna ;)...ostatnio mam wrażenie, że ostrą reklamę na kafe Ziaja sobie robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako zalozycielka watku musze sie wtracic w dyskusje, poniewaz dawno tu nie zagladalam i widze duze zmiany. mmfghggkhkhj czy uwazasz sie za kogos lepszego skoro wolisz drozsze kremy? Temat jest o TANICH I DOBRYCH kosmetykach, a zapewniam, ze takie tez sa. Nikt nie twierdzi, ze wszystkie tanie kosmetyki sa dobre, tak samo nie rozumiem nazywania kremow ziaji g***. Takie opinie prosze zachowac sobie dla siebie. To, ze ktos uzywa kosmetykow o niewygorowanych cenach nie oznacza, ze go nie stac. Kazdy uzywa to co lubi i chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanie ech tanie
krem ujedrniajacy z biedronki - 6 zł bardzo dobry puder anebo - 15 zł moj ulubiony marion serum do wlosow termoochorna - 7 zł polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie z tanicha i dobrych napewno Ziaja herbika krem do twarzy zolty faraby do wlosow z joanny krem wyszczuplajacy 3d z eveline masla do ciala z farmony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty reklamaaa
Ostatnimi laty zrobiła się moda na tzw. kosmetyki eco i te polskie, które zwane są też naturalnymi, tylko że cholera wie, które tą są faktycznie w miarę naturalne, a które nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty reklamaaa
Dokładnie, to mnie interesuje bardzo, które są faktycznie naturalne, ale to by trzeba jakieś chemika w temacie się zapytać, no ale takiego, co to nie robi reklamy żadnej firmie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostuAniol
Kos... ja mam ziaje herbikaplant zielony dla skór mieszanej i nie ejst zły :)stosuje go na noc :D ma fajna konsystencję , i przyjemnie pachnie a koszt to chyba jakies 6 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty reklamaaa
I jeszcze co do kremów, to ja niestety nie rozpoznaje, który jest na prawdę dobry, tzn. do tej pory wydaje mi się, że tylko jeden mi pasował i faktycznie poprawiał mi skórę...a reszta ujdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostuAniol
A co do perfum FM uzywam i mogę polecić, nie wszystkie zapachy są fajne trzeba próbować :) Co do tanich to na pewno waciki z biedronki niecałe 3 zł :) żele z avonu pod prysznic około 5 zł fajne i wydajne krem glicerynowy z avonu do rąk - na promocji za około 5 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprostu Aniol a czy to prawda, ze po kremie herbikaplant pojawia sie mniej wypryskow na twarzy? Nadaje sie pod makijaz? Anty reklama pochwal sie ktory krem poprawil Ci wyglad cery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty reklamaaa
Jest taka firma Lepo włoska, kosmetyki w przeciętnej, krem jakieś 30 parę zł, dość wydajny...on wydawał mi się dobry, ale teraz stosuje inne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostuAniol
Autorko ja go stosuje jak nie zapomnę :) hehe wyprysków z natury mam mało więc w tej kwesti nie odpowiem natomiast myślę, że pod makijaz oki , wiesz ja krem nakładam przed wyjściem z domu a makijaż nakładam w parcy dopiero :) Krem się szybko wchłania , nie ma wrażenia tłustej skóry jak miałam przy innych kremach:) Nie zauwazyłam żadnych oznak uczulenia, ani pieczenia :) Myślę, że za taką kwote mozna sie skusic i spróbować . A jeszcez uzywałam kremu do twarzy kakaowego tez ziaji i w tym przypadku miałam wraz\enie ze mam coś tłustego bleee. Idealnie za to nadaje się do solarium :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest taka strona ....
z kosmetykami w których znajdują się . złe składy (jakieś rozpuszczalniki i inne syfy) ziaja zajmuje bardzo dużo pozycji-tzn jej produklty prawie tyle samo co avon a wiadomo avon tylko pachnie więc nie wiem, ja ziaji tylko z tego względu nie używam są też produkty innych firm, ale nie w takiej ilości jak ziaja jak znajdę stronę to wam podrzucę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmetoholiczkaaaa krem dla mnie super pod makijaz nie jest bardzo tlusty jak wiele z ziaji raczej nawilzajacy ale lekki. Nie zapycha mnie przyjemnie pachnie fajnie wygladza cere:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1515151515115151515
szampon gloria - 3,99 maska gloria 5.99 emulsja do włosów gloria 5 zł - szampony familijne 5 - 7 zł - mydła w płynie z ziaji 6-7 zł - woda brzozowa isana 6 zł - odżywka brown rossmann 6 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostuAniol
Co do ceny ziaji to zwróćcie równiez uwagę na to, że oni sie nie reklamują w tv (przynajmniej ja nie widziała) jak juz to w gazetach, nie korzystaja z wizerunku gwiazd co jak by nie patrzec tez kosztuję. Cokoło 50% ceny produktu to cena reklam itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniolku mam dokladnie takie samo zdanie ! Ziaja nie ma reklamy w TV. To, ze produkt kosztuje duzo nie oznacza wcale, ze jest taki dobry, tylko w to wchodza takze koszty reklam itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostuAniol
Autorko ja pracuje w firmie kosmetycznej i właśnie nam na szkoleiach nie raz podkreslano, że cena jest uzalezniona od całej tej otoczki. Bo np. jest róznica pomiedzy wyprodukowaniem jednakowych opakowań a opakowań o róznych kształtach koszt lini technologicznej to sa kwoty myslę, że dla Nas nie wyobrażalne. To samo wizerunek gawiazd ona nie bierze paru tysięcy tylko myślę, że to sa kwoty w milionach. Ehh mozna by było pisac i pisać. Ok ktoś pisł ze w biedronce jest szajs , a przepraszam bardzo balsam cztery pory roku to balsam bielendy o ile sie nie mylę tylko pod inna nazwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty reklama
No tak, nie reklamują się, jest to jakiś argument, ale niestety mnie nie przekonywuje, być może się mylę, ale po prostu nie mogę uwierzyć, że dobry krem może kosztować 5 zł...choć też nie jestem zwolenniczką drogich kosmetyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostuAniol
Ja tam uważam, że trzeba testowac poprostu :) Miałam okazję uzywac np drogioch kosmetyków chociażby tuszu lancoma czy lash arhitect ( ale ten pierwszy co wszedł) i powiem jedno żenada. Nie dało się tym wymalować a nie sa to tusze za 10 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo lubię z lubię ziaje
balsam do ciała + żel pod prysznic "kozie mleko"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moje kosmetyki to...
balsam z biedrony - świetna sprawa - ok 4zł ziaja -herbikaplan biala herbata -krem numer 1 w mojej kosmetyczce - 5 zł lirene - city matt - najlepszy podklad matujacy jaki mialam - 12 zl tresnja anebo - moj puder idealny - 15 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×