Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kosmetoholiczkaaa

Tanie i dobre kosmemtyki.

Polecane posty

Gość tanie są przeciętneee
tylko się nie oburzajcie, po prostu głośno myślę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tanie są przeciętneee - tyle co mozgu w Twojej głowie :) Jak Ci nie pasuje temat to załóz sobie swój pt. JESTEM NAJZAJEBISTRZA NA SWIECIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanie są przeciętneee
może faktycznie macie rację, też nie lubię tych marek typu loreal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanie są przeciętneee
po prostu chce wam uświadomić, że za 3 zł, to raczej imitacja kremu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanie są przeciętneee
To już podyskutować nie można :D Ciekawe czy to nie przypadkiem reklamy Zjaji tanim kosztem na kafe i bardzo skuteczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniol ciemnosci ten puder faktycznie jest super:) Kremu bambino takze uzywam:) Zel z biedronki niestety nie dla mnie:) Ale za taka cene warto bylo sprobowac:) Tekla ten plyn z rival de loop to moj hicior jest:D tanie jest przecietne... nikt tu nie twierdzi, ze wszystkie tanie kosmetyki sa super. Zdarzaja sie swietne, a sa i beznadziejne, tak samo jak z drozszymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanie są przeciętneee
kos, dokładnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanie są przeciętneee
Lubię tłuste kremy więc czasem bambino tez używam, ale na codzień jest za tłusty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanie są przeciętneee
Widzę że oferta Bielendy się nadal mocno rozwija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podklad w musie essence jest idealny kolorem dla mnie i bardzo podoba mi sie efekt promienniej cery po nim, ale bardzo podkresla suche skorki, wiec rano kremuje twarz bambino i nakladam ten podklad - efet podobny do smashbox'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On własciwie jest do tłustej, poniewaz jest matujący i ma nawet spora game kolorystyczna, podzielona na trzy czesci - do cery jasnej, sredniej i ciemnej - i w tych kategoriach juz dobierasz odcien.ja jestem bladziuch i uzywam 01 mat sand i to jest drugi odcien w jasnych. ja mam sucha cere dlatego nakladam go od razu na bambino, ale do tlustej jaknajbardziej. krycie ma srednie, ale to dobrze, wyglada bardzo naturalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za odpowiedz:) Chyba sie skuszę. Fajnie, ze ma jasne kolory, poniewaz ja tez jestem bladziuch i ciezko mi znalezc podklad, ktory ma dobry odcien dla mnie. Jesli chodzi o krycie to moge polecic cos innego... Od razu zaznacze, ze ja nie uzywalam go jeszcze, ale siostra uzywa podklad z vipery kryjacy i bardzo sobie chwali ten produkt. http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=13784

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmetoholiczkaaa jasnych podkladow jest sporo, ale wiekszosc ma dla mnie zbyt rozowy odcien i wydalam kupe kasy na tansze i drozsze i ciezko bylo dobrac mi kolory, teraz ma trzy idealne, wspomniany smashbox najjasniejszy, ten z essence i max factor pan stik kolor 12. sa idealne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przez dluzszy czas uzywalam rimmel stay matte foundation, odcien 100 ivory. Pasowal dobrze do mojej twarzy, dawal bardzo naturalny efekt, ale slabo kryje, wiec przezuce sie na cos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boskaaa
do kosmetoholiczkaaa co do twarzy to polecam kosmetyki MAC wiem troche drogie puder ok120zl ale jest genialny super kryje i dlugo sie utrzymuje. Powiem ci ze kiedys tez uzywalam tanich kosmetykow ale nie warto jezeli mowa jest o kosmetykach do makijazu bo ciagle musisz sie poprawiac a i efekt nie jest super lepiej wydac troche kasy na cos drozszego. Co do kremowi balsamow to jak najbardziej mozna kupic cos taniego ale w makijazu nie polecam i nie dziwie ci sie ze ciezko ci dobrac odcien pudru bo mialam ten sam problem przy kosmetykach do 50 aaaaaha cos tanszego to polecam REVLON color STAY kosztuje ok 65zl fajne maja odcienie! na pewno cos znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez kosmetocholiczka:)
ja zaluje, ze wydalam kupe kasy na pseudo regenerujace kosmetyki do wlosow ktore chuja regeneruja. jak glupia znowu kupilam odżywkę chi w odcieniu platynowym, bo liczyłam, ze moje żółtawe kędziorki troche schłodzi i wiecie co?? Niebieska płukanka joanny za 5zł działa o niebio lepiej:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkosmetoholiczkaaa
kosmetohliczka mialo byc, sory za blad :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez kosmetoholiczka masz racje plukanka z joanny jest swietna, a probowalas szamponu z tej seri? http://www.joanna.pl/ Jesli chodzi o odzywienie i regeneracje to dla mnie bezkonkurencyjny jest szampon herbal essences nawilzenie po brzegi. Uzywam z maska i nigdy nie mialam lepszego produktu do wlosow. Mialam wlosy tluste u nasady, a od polowy wlosow siano okropne. Dzieki temu szamponowi i masce mam zupelnie inne wlosy. Miekkie, nawilzone, o wiele zdrowsze. Maske trzymam okolo godziny, ale mozna krocej. Dla mnie o wiele lepsza od waxa. http://www.herbalessences.pl/kolekcje/nawilzenie_po_brzegi/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkosmetoholiczkaaa
oo dzieki, wypróbuję na pewno :) Szamponu nie próbowałam jeszcze z joanny, ale wlasnie jedna moja kolezanka go zachwalala bardzo :) Wie chyba tez sie skusze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja polecam trochę może starszym forumowiczkom...:) Eveline podkład 3d baza,korektor,fluid w 1 ,też używam ziai żel pod prysznic truskawka mniam,...pachnie i nawilża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkosmetoholiczkaaa
waxy moze nie sa idealne do grubych wlosow, ale cienkim sluza bardzo. po nich ja mam az taka burze wlosow na glowie i nie obciazaja nawet jak nawale przy nasadzie :) ja jednak wole troszek bardziej wygladzajace maseczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkosmetoholiczkaaa
ziaja pod prysznic truskawka byla cudowna tylko uwazam, ze troszke malo wydajna. bardzo szybko mi sie skonczyla, ale za to byla tania i pachniala pieknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×