Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kosmetoholiczkaaa

Tanie i dobre kosmemtyki.

Polecane posty

Gość kkkosmetoholiczkaaa
kosmetocholiczko mam jeszcze jedno pytanko, czy mialas moze srebrna plukanke z joanny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkosmetoholiczkaaa
no wlasnie tez bym chciala wiedziec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAY 4 YOU
FAJNE SA TE OLEJKI, JA MIALAM WERSJE Z WANILIA, MIALO SIE OCHOTE ZJESC . Z LIDLA Z FIRMY CIEN POLECAM MASLO DO CIALA MANGO, 400 ML 18 ZL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze...
krem nivea ten zwykly, nie uczula mnie, w przecinwienstwie do innych, kosztuje 4zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WROZKA ZEMBUSZKA
Kilka razy juz tu wspominaliscie o kremie bambino , a ja polece bambino ale pilegnacyjny. Ma lzejsza konsystencje, wiec pod makijaz jest w sam raz. Koszt tez cos kolo 6zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WROZKA ZEMBUSZKA
Przypomnialam sobie jeszcze o soli do stop z lawenda z firmy apart, kupilam w promocji za 6zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszka 32
dlugo by pisac , jesli chodzi o tanie kosmetyki to polecam kosmetyki ziaji i ziaji med sa bardzo dobre jak za taka cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktos
uzywal kosmtyki o nazwie Genie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszka a mozesz powiedziec dokladniej o ktore z ziaji med chodzi? Bo ziaje przetestowalam bardzo dobrze, ale tych "med " jeszcze nie maialam okazji. czy ktos... nie nie slyszalam o takich, a konkretnie masz na mysli jakis kosmetyk??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.. TANIE I DOBRE moze i sa, ale nie wydaje mi się. Najlepiej korzystac z dobrych i sprawdzonych marek i cos za cos, za piekno trzeba zaplacic. Zapraszam na moj nowo stworzony temat.. byc moze kazda z was cos by dla siebie znalazla :) http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4822582 Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juz mam dosc...
Szampony mrs potter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juz mam dosc...
8zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiis
Bardzo lubię serię kosmetyków zioła polskie. Super kosmetyki za naprawdę drobne pieniądze. Polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubie
cienie a butterfly , paletka okragla.Dobrze sie trzymaja, piekne kolory,duzy wybor. Cena 8,50zl za jedna paletke i 6 z kawałkiem za druga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wam chyba faktycznie płacą
za reklamę ziaji skusiłam się kiedyś na krem, przez 1 tydzień w miarę, podkreślam w miarę się sprawdzał- potem wystąpiło uczulenie i nie było rzeczy z ziaji która by nie narobiła dziadostwa na mojej twarzy nawet fizjoderm mam też masło kakaowe do ciała- ale tylko się opalam bo z takim syfem na skórze nie mogłabym funkcjonować miałam też to masło do kąpieli-chyba z rok, bo nie dało się tego używać ostatecznie wylałam ciekawe ile dostajecie za reklame jak już miałabym polecać coś rodzimego, to AA tylko serię apteczną pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ziaję polecam
i nikt mi za to nie płaci, polecam też pollenę evę, farmonę i bielendę jeśli chodzi o kosmetyki do pielęgnacji, oczywiście nie wszystkie, to już zależy od indywidualnych potrzeb; a co jest dla kogo dobre każdy powinien sprawdzić na sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ziaję polecam
a co do ziaji med jest dostępna w aptece, do twarzy galanea labolatories jest super, też w aptece, również polska firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wam chyba faktycznie płacą Rownie dobrze my mozemy powiedziec, ze Tobie placa za reklame AA. Ziaja ma duzo dobrych produktow i dlatego czesto jest chwalona. Jednym pasuja, innym nie. Ja tez nie jestem zadowolona z czesci produktow ziaji, np krem ogorkowy, tonik i mleczko z tej seri oraz kremy kozie mleko, ale pomimo tego mam tez duzo ulubiencow z ziaji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anooo
Może nie tyle reklama, co to stało się na topie, tzn. marka Ziaja ;), jeszcze nie tak dawno obciachem było kupować te kosmetyki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anooo
Pamiętam sprzed lat kosmetyki Soraya, tez mocno na topie były :D, no ale wtedy to ogólnie jeszcze było mało marek kosmetycznych na rynku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anooo
A możecie coś polecić na wrażliwą cerę twarzy, która bywa podrażniona, cera mieszana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgdhrtfhjhnfjnhnh
od wielu lat używam mleczka do demakijażu z sorai z kolagenem koszt około 8 zł kremy uzywam z ziaji do cery naczynkowej kosztuja poniżej 10 zł wreszcie przestałam byc czerwona no i skóra jest nawilżona jak nalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziaja dlaczego jest tania
A nie dziwi Was to dlaczego te kremy są tak tanie, chodzi mi o Ziaja... Nie chodzi mi o to, że tanie jest złe, absolutnie...tylko że przecież opakowanie kosztują, surowce, magazyny, jacyś pośredni, a krem kosztuje 5 zł...jak się to im opłaca? to mnie intryguje...czesto firmy zawyżają koszty, ale jednak te 5 zł, to chyba w druga stronę jest przegięcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×