Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ble ble ble bleeee

Uniwersalne imie

Polecane posty

Gość ble ble ble bleeee
Daniel zgadza sie z moimi 'wymaganiami', ale wiesz, jeszcze to musi byc takie imie, ktore mi sie naprawde podoba. Dlatego pytam ludzi o pomysly, bo moze wpadna na cos, co mi do glowy nie przyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oalalalalalalalalalalala
ble ble ble bleeee David nie jest polska pisownia, i jest tym, czego wlasnie chce uniknac. Moj Angilk nie zna imienia Maja. W takiej pisowni - nie wiem, czy funkcjonuje Maya, ale w jezyku polksim nie funkcjonuje. Anna, Daniel, Adam, Adrian, Sebastian, Leon, Robert, Barbara, Helena, Teresa, Joanna, Maria, chyba Sabrina i Eliza (ale za 'oryginalne' dla mnie), te pasuja. Diana tez, ale na polskie imie tez taka unikatowa. A ja tej nowej mody na dziwne imiona bardzo nie lubie. Idealnego imienia nie mam, takiego, zeby podpasowalo i mnie, i tatusiowi Ale moze sa jeszcze jakies? Wiecej pomyslow? wiec po 1 to ze Twój Anglik nie zna jakiegos imienia nie swiadczy ze takiego nie ma - Maya imie które funcjonuje niemal wszedzie ( a pochodzi z Indii:P) , w Polsce znam własnie jedną Maye ( przez Y a nie J). A po 2 : Helena , Teresa , Eliza - w takiej formie imiona nie pojawiaja sie w jezyku angielskim ( bo sadze ze własnie o angielski Ci chodzi) podobnie jak Adrian- w angielskim przyjmuje formie Adrien :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble ble bleeee
Ale dla mnie opinia mojego Anglika - jak i moja - jest najwazniejsza. Adriana, ku mojemu zdziwieniu, zaakceptowal. A Maya mnie sie nie podoba, bo jest udziwnieniem. Nie sztuka dac dziecku polskie imie z 'miedzynardowa' pisownia. Dodalabym jeszcze, teoretycznie, Alana. W miare chyba akceptowane imie w Polsce, nie? Nadal nie ulubione, ale jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achhhh
jest Teresa bez h w środku w angielskim też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achhhh
Alan w Polsce nie bardzo, ludzie raczej się podsmechują z takich imion, Brian też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajsuwhak
Fabian Patricia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe, czy nazwała dzieciaka Anal xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fckyaall

Jprdl, przecież Alan to normalne imię, mój przyjaciel ma tak na imię 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klaudia, Barbara, Maria, Gabriela, Wiktoria, Weronika, Dorota - Dorothy, Dominika, Sylwia, Amelia, Emilia, Helena, Ewa, Elżbieta - Ella, Sara, Sandra, Oliwia, Maja - Maya, Teresa, Adrianna, Monika, Marta, Joanna, Patrycja - Patricia, Laura, Wioletta, Klara, Alicja - Alice, Diana, Aleksandra, Pola, Lena, Natalia, Hanna, Anna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karolina - Caroline, Julia, Milena, Kamila, Olga. 

Adam, Artur, Eryk - Erick, Oskar, Oliwier, Dominik, Daniel, Damian, Dawid, Robert, Gabriel, Adrian, Sebastian, Tomasz - Thomas, Konrad, Kamil, Patryk - Patrick, Wiktor, Aleksander - Alex, Edward, Karol, Sebastian. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Izabella - Isabelle, Agata - Agatha, Roksana, Ewelina - Eweline.

Henryk - Henry, Alan, Jakub - Jackob, Krystian - Cristian, Ksawier - Xavier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kornelia, Natalia, Lidia - Lydia, Magdalena - Magdalene.

Roman, Emil, Marian, Leon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kornelia, Natalia, Lidia - Lydia, Magdalena - Magdalene, Edyta - Edith, Anita, Marcelina, Judyta - Judith, Celina - Celine, Sabina, Arletta - Arlette, Paulina - Pauline, Otylia - Ottilia.

Roman, Emil, Marian, Leon, Norbert, Hubert, Stefan, Łukasz - Lukas, Mariusz - Marius, Marcel, Borys - Boris, Hugo, Natan - Nathan, Maksymilian - Max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aneta - Anette, Sonia, Iwona - Yvonne.

Ernest, Antoni - Anthony, Igor, Sylwester.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×